Rok jsem začala dovolenou

05. února 2007, 00:00 - admin
05. února 2007, 00:00

LINDA VAVŘÍKOVÁ, MAJITELKA FIRMY ALLEGRIAV prosinci v Allegrii vrcholí sezona a v lednu si její zaměstnanci zpravidla odpočinou. Na klid se opravdu těšili, letos to vypadá, že jim nová sezona už začala. „Připravujeme spoustu nových motivačních programů pro různé firmy, jsme zaneprázdněni přípravou nových katalogů a chystáme nový vzhled webových stránek.

LINDA VAVŘÍKOVÁ, MAJITELKA FIRMY ALLEGRIA

V prosinci v Allegrii vrcholí sezona a v lednu si její zaměstnanci zpravidla odpočinou. Na klid se opravdu těšili, letos to vypadá, že jim nová sezona už začala. „Připravujeme spoustu nových motivačních programů pro různé firmy, jsme zaneprázdněni přípravou nových katalogů a chystáme nový vzhled webových stránek. Uzavřeli jsme a také uhradili DPH a posílili náš tým o novou kolegyni Katku,“ líčí Vavříková.

ROOMSTER SE OSVĚDČIL Po silvestru odjeli Vavříková a její přítel Josef Dvořák na soustředění do Špindlerova Mlýna, aby otestovali jeden ze zážitků, takzvané římské lázně. „V nich na vás čeká bazén se sklenkou sektu, prohřátí v solární louce, či parní lázeň. To vše v horách, kde můžete kombinovat koupele také se sportem, procházkami či nicneděláním,“ popisuje novinku nejmladší účastnice naší reality show. Vavříková rovněž poprvé otestovala vůz, který získala jako hlavní výhru klání o Živnostníka roku 2006, Škodu Roomster. „Vezla jsem nový recepční stůl. Nově totiž vybavujeme jednu kancelář,“ vysvětluje. Vavříková si pochvaluje nové vybavení i roomster, který se jim při stěhování prý osvědčil. Stůl slouží znamenitě a pochvaluje si ho především nová pracovnice Katka. JAKO VE SNU**

V lednu se Vavříkové splnil dívčí sen. Již jako malá dívka snila o tom, že až jednou vyroste, stane se modelkou z titulní obálky Cosmopolitanu. Proto jí největší radost udělalo, když o ní tento časopis v lednu napsal článek. Její portrét sice nezdobil obálku časopisu, ale přesto je naprosto spokojená.

A za co vyhodila Linda Vavříková v uplynulém měsíci zbytečně peníze? Asi prý za počítačovou hru, která nefunguje. Naopak nejlepší investicí měsíce pro ni byla kniha o fotografii, kterou si pořídila na výstavě. Těšila se, že si ji o některém víkendu aspoň prolistuje, ale ještě se jí to nepovedlo.

Nejprodávanějším zážitkem měsíce byl pro firmu Allergia zorbing - kutálení se ze svahu.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít