První liga

04. října 2011, 12:14 - Lucie Janotová
04. října 2011, 12:14

FIM Group

Máte rádi město a současnou architekturu zároveň? V projektech společnosti FIM Group se tyto dva silné elementy spojily v jeden svět. Nechte se okouzlit dokonalostí a stylem, který slibuje záruku kvality a opravdu nevšední zážitek z bydlení a kde víc než kde jinde platí heslo „vybírejte očima“.

Míšenská 5,7

V samém centru Prahy, v malebné lokalitě Malé Strany a v blízkosti Karlova mostu vznikne exkluzivní a ojedinělé bydlení pro ty nejnáročnější. Vznikne rekonstrukcí dvou sousedících barokních činžovních budov. Historie domu sahá až do roku 1708, kdy byl jeden z domů zbudován na parcele bývalé Thunovské zahrady. Dodnes si zachoval barokní ráz a řešení uliční fasády. Západní křídlo vedoucí do dvora bylo přistavěno v první polovině 20. století. Jednotlivé uměleckořemeslné prvky pak pocházejí z různých slohových období, kdy probíhaly přestavby. Celkem zde vznikne pět bytů s rozličným dispozičním řešením a výměrami od 80 do 250 metrů čtverečních. Přízemí pak dá prostor třem obchodním jednotkám.

Soukenická 28

Jak se dá uchopit rekonstrukce činžovního domu z roku 1873, předvede společnost FIM Group v Soukenické ulici. Rezidenční projekt počítá s přestavbou činžovního domu, který se nachází v historickém a obchodním centru Prahy, nedaleko náměstí Republiky a malebného Petrského náměstí. Tato lokalita je ideálním místem pro bydlení v atmosféře původní městské zástavby. V dostupné vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost včetně nejatraktivnějších pražských nákupních zón.

Palác Dlouhá, Dlouhá 39

Probíhající rozsáhlá rekonstrukce Paláce Dlouhá citlivě propojuje moderní standardy bydlení s původním uměleckým stylem art deco. Jejím cílem je rehabilitovat architektonické kvality objektu a dát vzniknout nadstandardně řešeným bytům, které odpovídají nejvyšším požadavkům. Tento unikátní projekt nabízí 46 bytů a 15 ateliérů o velikosti 53 metrů čtverečních (ideální pro zařízení 2+kk), po mezonetové byty (280 metrů čtverečních, dispozičně řešené coby 6+kk). Ve většině jednotek ve vyšších patrech jsou střešní terasy i klasické balkony. Samozřejmostí je recepce s ostrahou a bezpečnostní kamerový systém. Ve dvou podzemních podlažích bude vybudováno 32 parkovacích míst. Jak mohou stylové byty vypadat ve finální podobě, přiblíží otevřený byt o rozměrech 157 metrů čtverečních. Více se dozvíte na www.palacdlouha.eu.

Masná 15

Společnost FIM Group v dohledné době nabídne budoucím zájemcům možnost nahlédnout i do dalšího z rezidenčních projektů v samém srdci Prahy, a to do exkluzivního penthousu o výměře 159 metrů čtverečních s unikátní terasou o výměře 70 metrů čtverečních, jež nabízí jedinečný výhled na historické centrum Prahy a Týnský chrám. Při jeho rekonstrukci byly použity standardy nejvyšší kvality jako masivní ořechová podlaha, obložení koupelen z přírodního kamene, klimatizace, inteligentní domácí systém, luxusní vestavěné skříně či kuchyňská linka značky Varenna. Více o projektu na www.masna15.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít