Projekt webové univerzity pro všechny startuje již 21.května

09. května 2012, 19:17 - PROFIT
09. května 2012, 19:17

K účasti v online projektu „Webová univerzita pro všechny“, který je připraven zejména pro menší firmy a živnostníky,  zve Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci se společnosti Mediatel.

Foto: Profimedia

Účast v projektu je bezplatná a registrace se otevírá 10. května 2012. Kurzy volně navazují na předešlou úspěšnou Google Internetovou univerzitu pro podnikatele, ale jsou určeny i pro začínající „webaře“. Jednotlivé lekce budou zaregistrovaní účastníci dostávat přímo do mailu.

Třítýdenní seriál nabídne informace a rady o tom, jak správně navrhnout nové či spravovat své stávající webové stránky a využít tak jejich ohromný potenciál spolu s dalšími nástroji k oslovení svých zákazníků. Účastníci projektu se seznámí s výhodami lokálního a globálního cílení svých webových stránek, s ideální kombinací, která osloví to nejširší spektrum zákazníků. Cenné jsou i rady ke struktuře ideálních webových stránek, kde se každý zákazník vyzná a najde vše, co potřebuje. Představíme si měřené telefonní číslo, díky kterému zjistíte, kolik zákazníků Vás kontaktujte na základě Vaší prezentace, dále statistiky návštěvnosti a jejich úspěšnost při získávání zákazníků i přínos sociálních sítí pro firmy a firemní zákazníky. Nevěříte, že to funguje? Přesvědčte se na konkrétních případech!

Kurzy budou probíhat každé pondělí a čtvrtek od 21. května 2012 po dobu tří týdnů. Po ukončení všech lekcí budou mít účastníci další týden na kladení otázek, jež budou následně probrány on-line konzultanty společnosti Mediatel, kteří je celou univerzitou budou provádět.

Výhody registrace

Online kurz bude na stránkách společnosti Mediatel přístupný široké veřejnosti, registrovaní podnikatelé a firmy však budou mít několik výhod. Kromě jiného budou registrovaným zájemcům jednotlivé lekce přímo zasílány na zadaný email a zároveň každý registrovaný absolvent univerzity získá nejen certifikát ze základů on-line marketingu, ale také nárok na speciální nabídku od společnosti Mediatel: k výběru bude SEO analýza webových stránek zdarma nebo 20% slevu na instalační poplatek webového balíčku!

Registrovat se můžete na stránkách AMSP ČR ZDE do neděle 20. května 2012. 

Podle průzkumu agentura AISA z roku 2011, 52 % drobných podnikatelů nemá webové stránky vůbec a 13% ze zbylých 48% s nimi nejsou spokojeni.  

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Netflix odmítl zaplatit další sezónu seriálu. Produkci Sense8 nabídl pornoweb
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít