Projekt webové univerzity pro všechny startuje již 21.května

09. května 2012, 19:17 - PROFIT
09. května 2012, 19:17

K účasti v online projektu „Webová univerzita pro všechny“, který je připraven zejména pro menší firmy a živnostníky,  zve Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci se společnosti Mediatel.

Foto: Profimedia

Účast v projektu je bezplatná a registrace se otevírá 10. května 2012. Kurzy volně navazují na předešlou úspěšnou Google Internetovou univerzitu pro podnikatele, ale jsou určeny i pro začínající „webaře“. Jednotlivé lekce budou zaregistrovaní účastníci dostávat přímo do mailu.

Třítýdenní seriál nabídne informace a rady o tom, jak správně navrhnout nové či spravovat své stávající webové stránky a využít tak jejich ohromný potenciál spolu s dalšími nástroji k oslovení svých zákazníků. Účastníci projektu se seznámí s výhodami lokálního a globálního cílení svých webových stránek, s ideální kombinací, která osloví to nejširší spektrum zákazníků. Cenné jsou i rady ke struktuře ideálních webových stránek, kde se každý zákazník vyzná a najde vše, co potřebuje. Představíme si měřené telefonní číslo, díky kterému zjistíte, kolik zákazníků Vás kontaktujte na základě Vaší prezentace, dále statistiky návštěvnosti a jejich úspěšnost při získávání zákazníků i přínos sociálních sítí pro firmy a firemní zákazníky. Nevěříte, že to funguje? Přesvědčte se na konkrétních případech!

Kurzy budou probíhat každé pondělí a čtvrtek od 21. května 2012 po dobu tří týdnů. Po ukončení všech lekcí budou mít účastníci další týden na kladení otázek, jež budou následně probrány on-line konzultanty společnosti Mediatel, kteří je celou univerzitou budou provádět.

Výhody registrace

Online kurz bude na stránkách společnosti Mediatel přístupný široké veřejnosti, registrovaní podnikatelé a firmy však budou mít několik výhod. Kromě jiného budou registrovaným zájemcům jednotlivé lekce přímo zasílány na zadaný email a zároveň každý registrovaný absolvent univerzity získá nejen certifikát ze základů on-line marketingu, ale také nárok na speciální nabídku od společnosti Mediatel: k výběru bude SEO analýza webových stránek zdarma nebo 20% slevu na instalační poplatek webového balíčku!

Registrovat se můžete na stránkách AMSP ČR ZDE do neděle 20. května 2012. 

Podle průzkumu agentura AISA z roku 2011, 52 % drobných podnikatelů nemá webové stránky vůbec a 13% ze zbylých 48% s nimi nejsou spokojeni.  

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít