Projekt webové univerzity pro všechny startuje již 21.května

09. května 2012, 19:17 - PROFIT
09. května 2012, 19:17

K účasti v online projektu „Webová univerzita pro všechny“, který je připraven zejména pro menší firmy a živnostníky,  zve Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) ve spolupráci se společnosti Mediatel.

Foto: Profimedia

Účast v projektu je bezplatná a registrace se otevírá 10. května 2012. Kurzy volně navazují na předešlou úspěšnou Google Internetovou univerzitu pro podnikatele, ale jsou určeny i pro začínající „webaře“. Jednotlivé lekce budou zaregistrovaní účastníci dostávat přímo do mailu.

Třítýdenní seriál nabídne informace a rady o tom, jak správně navrhnout nové či spravovat své stávající webové stránky a využít tak jejich ohromný potenciál spolu s dalšími nástroji k oslovení svých zákazníků. Účastníci projektu se seznámí s výhodami lokálního a globálního cílení svých webových stránek, s ideální kombinací, která osloví to nejširší spektrum zákazníků. Cenné jsou i rady ke struktuře ideálních webových stránek, kde se každý zákazník vyzná a najde vše, co potřebuje. Představíme si měřené telefonní číslo, díky kterému zjistíte, kolik zákazníků Vás kontaktujte na základě Vaší prezentace, dále statistiky návštěvnosti a jejich úspěšnost při získávání zákazníků i přínos sociálních sítí pro firmy a firemní zákazníky. Nevěříte, že to funguje? Přesvědčte se na konkrétních případech!

Kurzy budou probíhat každé pondělí a čtvrtek od 21. května 2012 po dobu tří týdnů. Po ukončení všech lekcí budou mít účastníci další týden na kladení otázek, jež budou následně probrány on-line konzultanty společnosti Mediatel, kteří je celou univerzitou budou provádět.

Výhody registrace

Online kurz bude na stránkách společnosti Mediatel přístupný široké veřejnosti, registrovaní podnikatelé a firmy však budou mít několik výhod. Kromě jiného budou registrovaným zájemcům jednotlivé lekce přímo zasílány na zadaný email a zároveň každý registrovaný absolvent univerzity získá nejen certifikát ze základů on-line marketingu, ale také nárok na speciální nabídku od společnosti Mediatel: k výběru bude SEO analýza webových stránek zdarma nebo 20% slevu na instalační poplatek webového balíčku!

Registrovat se můžete na stránkách AMSP ČR ZDE do neděle 20. května 2012. 

Podle průzkumu agentura AISA z roku 2011, 52 % drobných podnikatelů nemá webové stránky vůbec a 13% ze zbylých 48% s nimi nejsou spokojeni.  

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu…
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na nerovnosti i riziko kolize
Technologie
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Seznam zruší legendární mapy. Ale ne ty, které myslíte
Tahle zahnutá výloha je ve skutečnosti obří flexibilní OLED panel od LG
Stahujte zdarma zombie co-op řežbu Killing Floor. Ale musíte si pospíšit
Intel zlevnil všechny Xeony Phi. Nejvýkonnější modely víc než o polovinu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít