PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

Partnerem konference Regulace podnikání od 1. 1. 2004 se zaměřením na účetnictví a daně je Hospodářská komora ČR. Konference proběhne 12. 11. 2003 ve Veletržním paláci v Praze jako zásadní doprovodný program při 18. specializované výstavě SFAMEX 2003.

KONFERENCE O REGULACI PODNIKÁNÍ

Nejaktuálnější informace operativně přizpůsobené stavu aktuální legislativy k datu konání konference přednesou vrcholoví představitelé a špičkoví odborníci. Konference je určena pro špičkové manažery a ekonomy především z podnikové sféry se záměrem přinést koncem roku nejdůležitější informace pro oblast podnikání od roku 2004. Protože pro tuto akci využívá termín a místo konání výstavy SFAMEX 2003, je k odborné konferenci z oblasti ekonomiky připravena na druhý den 13. 11. 2003 další konference z oblasti IT. Tu pod názvem Nové pohledy na IT a jeho využití v praxi finančního manažera připravuje Sdružení pro informační společnost (SPIS).

PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Okresní hospodářská komora v Příbrami pořádá v termínu od 10. 11. do 4. 12. 2003 seminář na téma Základy podnikání pro začínají podnikatele. Seminář se koná v zasedací místnosti firmy FINVEST Příbram, s. r. o. Kurz je určen všem zájemcům o zahájení podnikatelské činnosti, kteří potřebují získat základní informace z oblasti práva, účetnictví, daní, zdravotního a sociálního pojištění. V rámci kurzu pod vedením lektora zpracují svůj podnikatelský záměr a po jeho obhájení mohou požádat o bezúročný úvěr do výše 500 000 Kč s dobou splatnosti až šest let.

SVĚT KNIHY V BRNĚ

Svaz českých knihkupců a nakladatelů a společnost Svět knihy pořádají ve dnech 14.-16. 11. 2003 první ročník národního knižního veletrhu Svět knihy Brno, který bude prodejní knižní akcí s doprovodným programem, do něhož se zapojí i některá knihkupectví v Brně a knihovníci. Svět knihy Brno se koná na výstavišti BVV v pavilonu D, jehož umístění v blízkosti hlavního vchodu a flexibilní interiér umožňuje celou řadu prezentačních forem. Doprovázet ho budou programy pro odbornou veřejnost - jako například seminář Šance univerzitních vydavatelů v evropském knižním prostoru či Dětské čtenářství a knihovny - a také výstavy, jako například Klub ilustrátorů dětské knihy s ukázkami předních českých ilustrátorů.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Auta
Subaru S208 je rychlejší a ostřejší STI se silnějším…
Jak a kde zařídit výměnu řidičáku v roce 2017?
Vyberte nejlepší auta roku 2018 a vyhrajte ceny za 300 000 Kč
Socialistická auta, která byla (aspoň v něčem) lepší než ta „západní“
Land Rover míří také na silnice. Road Rover bude luxusní elektromobil
Technologie
Intel vydává Core i9-7980XE, i9-7960X a dobývá zpět trůn nejrychlejšího CPU pro PC
eBay u produktů zakázal vodoznaky. Chce krásné čisté fotky jako z katalogu
Twitter Lite pro Android si v Česku nezkusíte, můžete ale zamířit do prohlížeče
Cetin spustil mapu pokrytí VDSL. Řekne také, jestli vás brzy čeká zrychlování
Někteří lidé se ve Windows 8.1 nemohou přihlásit prostřednictvím účtu Microsoft
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít