PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

Partnerem konference Regulace podnikání od 1. 1. 2004 se zaměřením na účetnictví a daně je Hospodářská komora ČR. Konference proběhne 12. 11. 2003 ve Veletržním paláci v Praze jako zásadní doprovodný program při 18. specializované výstavě SFAMEX 2003.

KONFERENCE O REGULACI PODNIKÁNÍ

Nejaktuálnější informace operativně přizpůsobené stavu aktuální legislativy k datu konání konference přednesou vrcholoví představitelé a špičkoví odborníci. Konference je určena pro špičkové manažery a ekonomy především z podnikové sféry se záměrem přinést koncem roku nejdůležitější informace pro oblast podnikání od roku 2004. Protože pro tuto akci využívá termín a místo konání výstavy SFAMEX 2003, je k odborné konferenci z oblasti ekonomiky připravena na druhý den 13. 11. 2003 další konference z oblasti IT. Tu pod názvem Nové pohledy na IT a jeho využití v praxi finančního manažera připravuje Sdružení pro informační společnost (SPIS).

PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Okresní hospodářská komora v Příbrami pořádá v termínu od 10. 11. do 4. 12. 2003 seminář na téma Základy podnikání pro začínají podnikatele. Seminář se koná v zasedací místnosti firmy FINVEST Příbram, s. r. o. Kurz je určen všem zájemcům o zahájení podnikatelské činnosti, kteří potřebují získat základní informace z oblasti práva, účetnictví, daní, zdravotního a sociálního pojištění. V rámci kurzu pod vedením lektora zpracují svůj podnikatelský záměr a po jeho obhájení mohou požádat o bezúročný úvěr do výše 500 000 Kč s dobou splatnosti až šest let.

SVĚT KNIHY V BRNĚ

Svaz českých knihkupců a nakladatelů a společnost Svět knihy pořádají ve dnech 14.-16. 11. 2003 první ročník národního knižního veletrhu Svět knihy Brno, který bude prodejní knižní akcí s doprovodným programem, do něhož se zapojí i některá knihkupectví v Brně a knihovníci. Svět knihy Brno se koná na výstavišti BVV v pavilonu D, jehož umístění v blízkosti hlavního vchodu a flexibilní interiér umožňuje celou řadu prezentačních forem. Doprovázet ho budou programy pro odbornou veřejnost - jako například seminář Šance univerzitních vydavatelů v evropském knižním prostoru či Dětské čtenářství a knihovny - a také výstavy, jako například Klub ilustrátorů dětské knihy s ukázkami předních českých ilustrátorů.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít