PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

10. listopadu 2003, 00:00 - admin
10. listopadu 2003, 00:00

Partnerem konference Regulace podnikání od 1. 1. 2004 se zaměřením na účetnictví a daně je Hospodářská komora ČR. Konference proběhne 12. 11. 2003 ve Veletržním paláci v Praze jako zásadní doprovodný program při 18. specializované výstavě SFAMEX 2003.

KONFERENCE O REGULACI PODNIKÁNÍ

Nejaktuálnější informace operativně přizpůsobené stavu aktuální legislativy k datu konání konference přednesou vrcholoví představitelé a špičkoví odborníci. Konference je určena pro špičkové manažery a ekonomy především z podnikové sféry se záměrem přinést koncem roku nejdůležitější informace pro oblast podnikání od roku 2004. Protože pro tuto akci využívá termín a místo konání výstavy SFAMEX 2003, je k odborné konferenci z oblasti ekonomiky připravena na druhý den 13. 11. 2003 další konference z oblasti IT. Tu pod názvem Nové pohledy na IT a jeho využití v praxi finančního manažera připravuje Sdružení pro informační společnost (SPIS).

PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

Okresní hospodářská komora v Příbrami pořádá v termínu od 10. 11. do 4. 12. 2003 seminář na téma Základy podnikání pro začínají podnikatele. Seminář se koná v zasedací místnosti firmy FINVEST Příbram, s. r. o. Kurz je určen všem zájemcům o zahájení podnikatelské činnosti, kteří potřebují získat základní informace z oblasti práva, účetnictví, daní, zdravotního a sociálního pojištění. V rámci kurzu pod vedením lektora zpracují svůj podnikatelský záměr a po jeho obhájení mohou požádat o bezúročný úvěr do výše 500 000 Kč s dobou splatnosti až šest let.

SVĚT KNIHY V BRNĚ

Svaz českých knihkupců a nakladatelů a společnost Svět knihy pořádají ve dnech 14.-16. 11. 2003 první ročník národního knižního veletrhu Svět knihy Brno, který bude prodejní knižní akcí s doprovodným programem, do něhož se zapojí i některá knihkupectví v Brně a knihovníci. Svět knihy Brno se koná na výstavišti BVV v pavilonu D, jehož umístění v blízkosti hlavního vchodu a flexibilní interiér umožňuje celou řadu prezentačních forem. Doprovázet ho budou programy pro odbornou veřejnost - jako například seminář Šance univerzitních vydavatelů v evropském knižním prostoru či Dětské čtenářství a knihovny - a také výstavy, jako například Klub ilustrátorů dětské knihy s ukázkami předních českých ilustrátorů.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít