PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

16. února 2004, 00:00 - admin
16. února 2004, 00:00

Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU?

PODPORY V OLOMOUCKÉM KRAJI Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU? Na tyto a další otázky reaguje odborný konzultační seminář, který připravila Hospodářská komora okresu Přerov na 24. 2. 2004 v Přerově. N a semináři se mimo jiné bude hovořit o změnách záručních a úvěrových programů, které umožňují získat podnikatelům dotace na úroky k úvěrům, zvýhodněné úvěry. V Olomouckém kraji např. mohou o zařazení do zvýhodněného sedmimilionového úvěrového programu KREDIT žádat malé podniky s počtem do 50 zaměstnanců nejen z okresů Jeseník, Přerov, ale letos i Šumperk. Program REGENERACE umožňuje získat příspěvek ve výši 3 % na úhradu úroků z bankovního úvěru určeného na realizaci podnikatelského záměru malých firem v městských památkových rezervacích (v Olomouckém kraji se jedná např. o Olomouc, Lipník nad Bečvou), městských památkových zónách (např. Hranice, Litovel, Přerov, Šternberk, Zlaté Hory) a památkových rezervacích vesnického typu.

Tel.: 581 210 205, e-mail: hkprerov@hkprerov.cz

RUŠTINA PRO PODNIKATELE

Komora SNS pořádá od 8. března 2004 do 19. března 2004 speciální odborný kurz ruského jazyka pro podnikatele. Kurz je určen všem podnikatelům, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní ruštině. Kromě odborné části, zaměřené především na zahraniční obchod, bude velká část výuky věnovaná i konverzaci a ruským reáliím s využitím moderních učebních pomůcek a metod intenzivní formou. Účastníci na závěr obdrží výuky osvědčení o absolvování kurzu pořádaného Komorou SNS.

Tel.: 224096501, e-mail: kordacova@komora.cz

INFORMAČNÍ BEZPEČNOST

Asociace firem pro ochranu informací pořádá 24. února seminář na téma Zavedení a certifikace systému řízení informační bezpečnosti. Seminář seznamuje s praktickým postupem zavedení systému řízení informační bezpečnosti v organizaci, která má zájem na systémovém řešení bezpečnosti ICT a řízení informačních rizik organizace jako celku. Na semináři budou předneseny zkušenosti se zaváděním, provozem a zdokonalováním systému řízení informační bezpečnosti (Information Security Management System - ISMS). Seminář se koná v Kongresovém sálu hotelu Olšanka, Praha 3.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít