PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

16. února 2004, 00:00 - admin
16. února 2004, 00:00

Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU?

PODPORY V OLOMOUCKÉM KRAJI Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU? Na tyto a další otázky reaguje odborný konzultační seminář, který připravila Hospodářská komora okresu Přerov na 24. 2. 2004 v Přerově. N a semináři se mimo jiné bude hovořit o změnách záručních a úvěrových programů, které umožňují získat podnikatelům dotace na úroky k úvěrům, zvýhodněné úvěry. V Olomouckém kraji např. mohou o zařazení do zvýhodněného sedmimilionového úvěrového programu KREDIT žádat malé podniky s počtem do 50 zaměstnanců nejen z okresů Jeseník, Přerov, ale letos i Šumperk. Program REGENERACE umožňuje získat příspěvek ve výši 3 % na úhradu úroků z bankovního úvěru určeného na realizaci podnikatelského záměru malých firem v městských památkových rezervacích (v Olomouckém kraji se jedná např. o Olomouc, Lipník nad Bečvou), městských památkových zónách (např. Hranice, Litovel, Přerov, Šternberk, Zlaté Hory) a památkových rezervacích vesnického typu.

Tel.: 581 210 205, e-mail: hkprerov@hkprerov.cz

RUŠTINA PRO PODNIKATELE

Komora SNS pořádá od 8. března 2004 do 19. března 2004 speciální odborný kurz ruského jazyka pro podnikatele. Kurz je určen všem podnikatelům, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní ruštině. Kromě odborné části, zaměřené především na zahraniční obchod, bude velká část výuky věnovaná i konverzaci a ruským reáliím s využitím moderních učebních pomůcek a metod intenzivní formou. Účastníci na závěr obdrží výuky osvědčení o absolvování kurzu pořádaného Komorou SNS.

Tel.: 224096501, e-mail: kordacova@komora.cz

INFORMAČNÍ BEZPEČNOST

Asociace firem pro ochranu informací pořádá 24. února seminář na téma Zavedení a certifikace systému řízení informační bezpečnosti. Seminář seznamuje s praktickým postupem zavedení systému řízení informační bezpečnosti v organizaci, která má zájem na systémovém řešení bezpečnosti ICT a řízení informačních rizik organizace jako celku. Na semináři budou předneseny zkušenosti se zaváděním, provozem a zdokonalováním systému řízení informační bezpečnosti (Information Security Management System - ISMS). Seminář se koná v Kongresovém sálu hotelu Olšanka, Praha 3.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít