PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

16. února 2004, 00:00 - admin
16. února 2004, 00:00

Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU?

PODPORY V OLOMOUCKÉM KRAJI Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU? Na tyto a další otázky reaguje odborný konzultační seminář, který připravila Hospodářská komora okresu Přerov na 24. 2. 2004 v Přerově. N a semináři se mimo jiné bude hovořit o změnách záručních a úvěrových programů, které umožňují získat podnikatelům dotace na úroky k úvěrům, zvýhodněné úvěry. V Olomouckém kraji např. mohou o zařazení do zvýhodněného sedmimilionového úvěrového programu KREDIT žádat malé podniky s počtem do 50 zaměstnanců nejen z okresů Jeseník, Přerov, ale letos i Šumperk. Program REGENERACE umožňuje získat příspěvek ve výši 3 % na úhradu úroků z bankovního úvěru určeného na realizaci podnikatelského záměru malých firem v městských památkových rezervacích (v Olomouckém kraji se jedná např. o Olomouc, Lipník nad Bečvou), městských památkových zónách (např. Hranice, Litovel, Přerov, Šternberk, Zlaté Hory) a památkových rezervacích vesnického typu.

Tel.: 581 210 205, e-mail: hkprerov@hkprerov.cz

RUŠTINA PRO PODNIKATELE

Komora SNS pořádá od 8. března 2004 do 19. března 2004 speciální odborný kurz ruského jazyka pro podnikatele. Kurz je určen všem podnikatelům, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní ruštině. Kromě odborné části, zaměřené především na zahraniční obchod, bude velká část výuky věnovaná i konverzaci a ruským reáliím s využitím moderních učebních pomůcek a metod intenzivní formou. Účastníci na závěr obdrží výuky osvědčení o absolvování kurzu pořádaného Komorou SNS.

Tel.: 224096501, e-mail: kordacova@komora.cz

INFORMAČNÍ BEZPEČNOST

Asociace firem pro ochranu informací pořádá 24. února seminář na téma Zavedení a certifikace systému řízení informační bezpečnosti. Seminář seznamuje s praktickým postupem zavedení systému řízení informační bezpečnosti v organizaci, která má zájem na systémovém řešení bezpečnosti ICT a řízení informačních rizik organizace jako celku. Na semináři budou předneseny zkušenosti se zaváděním, provozem a zdokonalováním systému řízení informační bezpečnosti (Information Security Management System - ISMS). Seminář se koná v Kongresovém sálu hotelu Olšanka, Praha 3.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Auta
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým…
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Nokia 8 je tady. Znovuzrozená značka konečně představila špičkový telefon
Technologie
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
GPS, laser a bohatá sklizeň: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Postrach fotografů a fotobank. Google umí perfektně odstranit vodoznak
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít