PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

16. února 2004, 00:00 - admin
16. února 2004, 00:00

Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU?

PODPORY V OLOMOUCKÉM KRAJI Jaké jsou letos změny v programech poskytovaných Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou? Jaká je finanční podpora státu pro začínající podnikatele? Jak vláda podporuje design českých výrobků, aby obstály na jednotném vnitřním trhu EU? Na tyto a další otázky reaguje odborný konzultační seminář, který připravila Hospodářská komora okresu Přerov na 24. 2. 2004 v Přerově. N a semináři se mimo jiné bude hovořit o změnách záručních a úvěrových programů, které umožňují získat podnikatelům dotace na úroky k úvěrům, zvýhodněné úvěry. V Olomouckém kraji např. mohou o zařazení do zvýhodněného sedmimilionového úvěrového programu KREDIT žádat malé podniky s počtem do 50 zaměstnanců nejen z okresů Jeseník, Přerov, ale letos i Šumperk. Program REGENERACE umožňuje získat příspěvek ve výši 3 % na úhradu úroků z bankovního úvěru určeného na realizaci podnikatelského záměru malých firem v městských památkových rezervacích (v Olomouckém kraji se jedná např. o Olomouc, Lipník nad Bečvou), městských památkových zónách (např. Hranice, Litovel, Přerov, Šternberk, Zlaté Hory) a památkových rezervacích vesnického typu.

Tel.: 581 210 205, e-mail: hkprerov@hkprerov.cz

RUŠTINA PRO PODNIKATELE

Komora SNS pořádá od 8. března 2004 do 19. března 2004 speciální odborný kurz ruského jazyka pro podnikatele. Kurz je určen všem podnikatelům, kteří se chtějí zdokonalit v obchodní ruštině. Kromě odborné části, zaměřené především na zahraniční obchod, bude velká část výuky věnovaná i konverzaci a ruským reáliím s využitím moderních učebních pomůcek a metod intenzivní formou. Účastníci na závěr obdrží výuky osvědčení o absolvování kurzu pořádaného Komorou SNS.

Tel.: 224096501, e-mail: kordacova@komora.cz

INFORMAČNÍ BEZPEČNOST

Asociace firem pro ochranu informací pořádá 24. února seminář na téma Zavedení a certifikace systému řízení informační bezpečnosti. Seminář seznamuje s praktickým postupem zavedení systému řízení informační bezpečnosti v organizaci, která má zájem na systémovém řešení bezpečnosti ICT a řízení informačních rizik organizace jako celku. Na semináři budou předneseny zkušenosti se zaváděním, provozem a zdokonalováním systému řízení informační bezpečnosti (Information Security Management System - ISMS). Seminář se koná v Kongresovém sálu hotelu Olšanka, Praha 3.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Budete platit daň z příjmu z prodeje nemovitosti?
Do čeho investovat, abychom ušetřili
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy. Zejména s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
„Nejnebezpečnější“ celebritou je Avril Lavigne, tvrdí experti z McAfee
Seznam chce spustit vlastní televizní stanici. Zažádal o licenci
Úspěšný český export. Tyhle naše startupy bodují i v zahraničí
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít