Profese - Kontakty - Informace

09. června 2003, 00:00 - Připravil Zdeněk Kubín
09. června 2003, 00:00

Pro veletržní úspěchV úterý 10. června se v pavilonu Obchodní a hospodářské komory Brno v areálu BVV koná intenzivní interaktivní seminář Jak lépe uspět na veletrhu. Obsahem a zaměřením je určen především pracovníkům marketingu nebo obchodu, kteří zodpovídají za přípravu a organizaci firemní prezentace na veletrhu.

Pro veletržní úspěch

V úterý 10. června se v pavilonu Obchodní a hospodářské komory Brno v areálu BVV koná intenzivní interaktivní seminář Jak lépe uspět na veletrhu. Obsahem a zaměřením je určen především pracovníkům marketingu nebo obchodu, kteří zodpovídají za přípravu a organizaci firemní prezentace na veletrhu. Cílem semináře je seznámit účastníky se všemi možnostmi, které vedou k úspěšné prezentaci firmy na veletrhu. Tomuto cíli odpovídají i jednotlivé tematické bloky semináře: Proč vystavovat na veletrhu, Aktivity před veletrhem, Aktivity během veletrhu, Aktivity po veletrhu.

tel.: 541 159 055, e-mail: vzdelavani@ohkbrno.cz

Daně v Rusku

Akreditace a zdanění zahraničních firem v Ruské federaci je název semináře, který ve středu 18. června pořádá Regionální hospodářská komora Ostrava. Cílem semináře je předat českým podnikatelským subjektům se zájmem o působení na trzích Ruské federace relevantní informace o možnostech a také aktuálních podmínkách pro vzájemné obchodně-hospodářské vztahy, zejména z oblasti akreditace (právní vědomí akreditace, akreditační orgány, zastoupení jako jedna z forem přítomnosti zahraniční firmy na ruském trhu, další formy působení zahraničních firem v Rusku, zvláštnosti zdanění, způsob - technologie vyřízení akreditace, nezbytná dokumentace atd.). Uzávěrka přihlášek je 13. června.

tel: 597 479 328, e-mail: info@rhko.cz

Ochrana životního prostředí

Regionální poradenské a informační centrum při Jihočeské hospodářské komoře pořádá 24. června 2003 seminář Podpory k ochraně životního prostředí se zaměřením na zahraniční zdroje finančních prostředků (ISPA, Fond soudržnosti, strukturální fondy) a tuzemské (SFŽP ČR a státní rozpočet).

tel: 387 318 433, e-mail: tako@jhk.cz

Dokumenty FIDIC

Mezinárodní obchodní komora v České republice (ICC ČR) pořádá 26. června 2003 od 9 do 15 hodin v Kaiserštejsnkém paláci v Praze seminář nazvaný Dokumenty FIDIC. Reaguje tak na četné dotazy k problematice zadávání zakázek podle dokumentů FIDIC (Fédération Internationale des Ingénieurs - Conseils) nabídkou účasti na semináři věnovanému standardním podmínkám stavebních kontraktů podle FIDIC.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít