Profese - Kontakty - Informace

09. června 2003, 00:00 - Připravil Zdeněk Kubín
09. června 2003, 00:00

Pro veletržní úspěchV úterý 10. června se v pavilonu Obchodní a hospodářské komory Brno v areálu BVV koná intenzivní interaktivní seminář Jak lépe uspět na veletrhu. Obsahem a zaměřením je určen především pracovníkům marketingu nebo obchodu, kteří zodpovídají za přípravu a organizaci firemní prezentace na veletrhu.

Pro veletržní úspěch

V úterý 10. června se v pavilonu Obchodní a hospodářské komory Brno v areálu BVV koná intenzivní interaktivní seminář Jak lépe uspět na veletrhu. Obsahem a zaměřením je určen především pracovníkům marketingu nebo obchodu, kteří zodpovídají za přípravu a organizaci firemní prezentace na veletrhu. Cílem semináře je seznámit účastníky se všemi možnostmi, které vedou k úspěšné prezentaci firmy na veletrhu. Tomuto cíli odpovídají i jednotlivé tematické bloky semináře: Proč vystavovat na veletrhu, Aktivity před veletrhem, Aktivity během veletrhu, Aktivity po veletrhu.

tel.: 541 159 055, e-mail: vzdelavani@ohkbrno.cz

Daně v Rusku

Akreditace a zdanění zahraničních firem v Ruské federaci je název semináře, který ve středu 18. června pořádá Regionální hospodářská komora Ostrava. Cílem semináře je předat českým podnikatelským subjektům se zájmem o působení na trzích Ruské federace relevantní informace o možnostech a také aktuálních podmínkách pro vzájemné obchodně-hospodářské vztahy, zejména z oblasti akreditace (právní vědomí akreditace, akreditační orgány, zastoupení jako jedna z forem přítomnosti zahraniční firmy na ruském trhu, další formy působení zahraničních firem v Rusku, zvláštnosti zdanění, způsob - technologie vyřízení akreditace, nezbytná dokumentace atd.). Uzávěrka přihlášek je 13. června.

tel: 597 479 328, e-mail: info@rhko.cz

Ochrana životního prostředí

Regionální poradenské a informační centrum při Jihočeské hospodářské komoře pořádá 24. června 2003 seminář Podpory k ochraně životního prostředí se zaměřením na zahraniční zdroje finančních prostředků (ISPA, Fond soudržnosti, strukturální fondy) a tuzemské (SFŽP ČR a státní rozpočet).

tel: 387 318 433, e-mail: tako@jhk.cz

Dokumenty FIDIC

Mezinárodní obchodní komora v České republice (ICC ČR) pořádá 26. června 2003 od 9 do 15 hodin v Kaiserštejsnkém paláci v Praze seminář nazvaný Dokumenty FIDIC. Reaguje tak na četné dotazy k problematice zadávání zakázek podle dokumentů FIDIC (Fédération Internationale des Ingénieurs - Conseils) nabídkou účasti na semináři věnovanému standardním podmínkám stavebních kontraktů podle FIDIC.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít