PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

09. února 2004, 00:00 - admin
09. února 2004, 00:00

O NOVINKÁCH V ÚČETNICTVÍ Seminář Novinky v účetní oblasti-2004 se koná 12. února v Obecním domě v Praze. Hovořit se bude o novele zákona o účetnictví, novele souvisejících vyhlášek a o českých účetních standardech. tel.

O NOVINKÁCH V ÚČETNICTVÍ

Seminář Novinky v účetní oblasti-2004 se koná 12. února v Obecním domě v Praze. Hovořit se bude o novele zákona o účetnictví, novele souvisejících vyhlášek a o českých účetních standardech.

tel.: 224 895 567

EVROPSKÁ UNIE A OCHRANA SPOTŘEBITELE

V polovině února začíná pilotní testování „Vzdělávacího programu v oblasti ochrany spotřebitele a odpovědnosti za výrobek pro ekonomické operátory malých a středních podniků“, pořádaného v rámci programu Leonardo da Vinci. Modulový vzdělávací program mapuje konkrétní nařízení a směrnice EU týkající se svobodného pohybu zboží a odpovědnosti výrobce za výrobek. Cíleně se věnuje ochraně spotřebitele, technickým normativům, orgánům dozoru nad trhem, posuzování míry shody s harmonizovanými technickými normami a označovaní zboží značkou CE (prohlášení výrobce o vhodnosti výrobku, resp. certifikaci a technické inspekci výrobku). Jedná se o vzájemné uznávání výsledků zkoušek a certifikace ve vztahu k ochraně oprávněných zájmů spotřebitelů. Účastníci budou rovněž seznámeni s technikou komunikace a řešení spotřebitelských sporů (mediace, rozhodčí řízení) mezi výrobcem a spotřebitelem, resp. prodejcem a spotřebitelem vyplývajících z 24měsíčních záručních lhůt na spotřební zboží podle evropské legislativy. Úvodní seminář se koná 17. února v Kopřivnici. Kurz je určen pro manažery obchodních úseků, manažery zodpovědných za export nebo manažery jakosti.

tel.: 224 934 088, 224 934 512

KONTAKTNÍ SETKÁNÍ V OBORU IT

Kontaktní setkání pro firmy z oboru informačních technologií a telekomunikací se uskuteční 17. února 2004 na úřadě německé partnerské komory IHK Plauen. Regionální hospodářská komora Poohří jej pořádá ve spolupráci se Sasko-českým kontaktním centrem, které působí při IHK Plauen a jehož cílem je podporovat spolupráci firem a podnikatelů z obou zemí. Firmy z uvedených oborů zde budou mít možnost přímého jednání s německými partnery.

tel. 352 638 486

STRUKTURÁLNÍ FONDY A JEJICH APLIKACE V ČR

Odbor vzdělávání HK ČR pro velký zájem opakuje 25. února kurz „Strukturální fondy a jejich aplikace v ČR“. Jeho cílem je poskytnout orientaci v evropské strukturální politice, v implementaci Evropských strukturálních fondů v ČR a připravit účastníky na zpracovávání projektů pro Evropské strukturální fondy Je součástí volného cyklu kurzů k přípravě na čerpání prostředků z fondů EU Celý cyklus se bude opakovat v březnu. n

tel: 224 096 551

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu…
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Nové Audi A8 dostane unikátní podvozek, který reaguje na nerovnosti i riziko kolize
Technologie
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Seznam zruší legendární mapy. Ale ne ty, které myslíte
Tahle zahnutá výloha je ve skutečnosti obří flexibilní OLED panel od LG
Stahujte zdarma zombie co-op řežbu Killing Floor. Ale musíte si pospíšit
Intel zlevnil všechny Xeony Phi. Nejvýkonnější modely víc než o polovinu
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít