PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

09. února 2004, 00:00 - admin
09. února 2004, 00:00

O NOVINKÁCH V ÚČETNICTVÍ Seminář Novinky v účetní oblasti-2004 se koná 12. února v Obecním domě v Praze. Hovořit se bude o novele zákona o účetnictví, novele souvisejících vyhlášek a o českých účetních standardech. tel.

O NOVINKÁCH V ÚČETNICTVÍ

Seminář Novinky v účetní oblasti-2004 se koná 12. února v Obecním domě v Praze. Hovořit se bude o novele zákona o účetnictví, novele souvisejících vyhlášek a o českých účetních standardech.

tel.: 224 895 567

EVROPSKÁ UNIE A OCHRANA SPOTŘEBITELE

V polovině února začíná pilotní testování „Vzdělávacího programu v oblasti ochrany spotřebitele a odpovědnosti za výrobek pro ekonomické operátory malých a středních podniků“, pořádaného v rámci programu Leonardo da Vinci. Modulový vzdělávací program mapuje konkrétní nařízení a směrnice EU týkající se svobodného pohybu zboží a odpovědnosti výrobce za výrobek. Cíleně se věnuje ochraně spotřebitele, technickým normativům, orgánům dozoru nad trhem, posuzování míry shody s harmonizovanými technickými normami a označovaní zboží značkou CE (prohlášení výrobce o vhodnosti výrobku, resp. certifikaci a technické inspekci výrobku). Jedná se o vzájemné uznávání výsledků zkoušek a certifikace ve vztahu k ochraně oprávněných zájmů spotřebitelů. Účastníci budou rovněž seznámeni s technikou komunikace a řešení spotřebitelských sporů (mediace, rozhodčí řízení) mezi výrobcem a spotřebitelem, resp. prodejcem a spotřebitelem vyplývajících z 24měsíčních záručních lhůt na spotřební zboží podle evropské legislativy. Úvodní seminář se koná 17. února v Kopřivnici. Kurz je určen pro manažery obchodních úseků, manažery zodpovědných za export nebo manažery jakosti.

tel.: 224 934 088, 224 934 512

KONTAKTNÍ SETKÁNÍ V OBORU IT

Kontaktní setkání pro firmy z oboru informačních technologií a telekomunikací se uskuteční 17. února 2004 na úřadě německé partnerské komory IHK Plauen. Regionální hospodářská komora Poohří jej pořádá ve spolupráci se Sasko-českým kontaktním centrem, které působí při IHK Plauen a jehož cílem je podporovat spolupráci firem a podnikatelů z obou zemí. Firmy z uvedených oborů zde budou mít možnost přímého jednání s německými partnery.

tel. 352 638 486

STRUKTURÁLNÍ FONDY A JEJICH APLIKACE V ČR

Odbor vzdělávání HK ČR pro velký zájem opakuje 25. února kurz „Strukturální fondy a jejich aplikace v ČR“. Jeho cílem je poskytnout orientaci v evropské strukturální politice, v implementaci Evropských strukturálních fondů v ČR a připravit účastníky na zpracovávání projektů pro Evropské strukturální fondy Je součástí volného cyklu kurzů k přípravě na čerpání prostředků z fondů EU Celý cyklus se bude opakovat v březnu. n

tel: 224 096 551

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle…
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
Technologie
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Malování zastřeleno nebude. Microsoft ho „uklidí“ do Windows Storu
Intel nový ovladač pro SoC Cloverview nevydá. Jak to bude s podporou Windows 10?
Vodní chlazení pro M.2 SSD. PCIe karty Alphacool chladí pasivem nebo vodním blokem
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít