PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

23. února 2004, 00:00 - admin
23. února 2004, 00:00

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů pod názvem Střední Čechy 2004 se uskuteční od 26. do 29. února na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku. Čtvrtý ročník této ojedinělé expozice představí nejen zajímavosti jednotlivých částí kraje, ale i možnosti jeho dalšího rozvoje.

STŘEDNÍ ČECHY 2004

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů pod názvem Střední Čechy 2004 se uskuteční od 26. do 29. února na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku. Čtvrtý ročník této ojedinělé expozice představí nejen zajímavosti jednotlivých částí kraje, ale i možnosti jeho dalšího rozvoje. Stěžejní součástí doprovodného programu bude 26. února seminář Rozvoj České republiky a Středočeského kraje po vstupu do Evropské unie. Zájemci se dozvědí mimo jiné o možnostech čerpání peněz z fondů Evropské unie a také o projektu Proměny krajů.

VZORY PODÁNÍ DO OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU

Ministerstvo spravedlnosti zveřejnilo ve spolupráci s organizací Transparency International ČR na internetovém serveru českého soudnictví www.justice.cz doporučené vzory podání obchodnímu rejstříku. Mohl by tak klesnout počet chybných podání, čímž by se mělo zrychlit jejich vyřízení rejstříkovými soudy. Formuláře nejsou nyní právně závazné, ale každý je bude moci použít k usnadnění práce. Jejich použití bude povinné až po změně zákona, která by mohla nabýt účinnosti v červenci příštího roku.

ÚSPĚŠNÝ MANAŽER

V Rychnově nad Kněžnou se 2. a 9. března koná seminář „Úspěšný manažer“. N abízí jak základní manažerské dovednosti, tak i trénink pro ty, kteří mají k dokonalosti již jen krůček. Začínající manažeři naleznou v semináři oporu pro svá první rozhodnutí, zkušení manažeři budou mít možnost konfrontovat své zkušenosti a postupy.

tel.: 777 900 818

ÚVĚRY STRUKTURÁLNÍCH FONDŮ EU JIŽ V LÉTĚ

Malé a střední firmy a začínající podnikatelé pravděpodobně od léta začnou čerpat ze strukturálních fondů EU zvýhodněné úvěry, které bude poskytovat Českomoravská záruční a rozvojová banka. Existující program Start pro začínající podnikatele by po vstupu do EU financovaly strukturální fondy. Fyzické osoby by měly možnost získat bezúročný úvěr do půl milionu korun, právnické osoby až dvojnásobek, a to se splatností šest let. Pro podniky do 49 zaměstnanců bude určen program Kredit, který nabídne úvěry do dvou až pěti milionů korun úročený čtyřmi procenty a splatný do pěti let. Program nabídne i podřízený úvěr s osmiletou splatností a možností odkladu až pět let. Program Inovace by měl poskytnout kombinaci až 30milionové dotace apodřízeného úvěru do stejné výše. Úvěr by měl být úročen třemi procenty s dobou splatnosti devět let.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Španělský sourozenec Škody Kodiaq se bude jmenovat Donosti,…
Reálná spotřeba Bugatti Chiron? Není tak strašná, jak by se mohlo zdát
Rolls-Royce Phantom: Vlastní platforma, přes 130 kg zvukové izolace a komfort létajícího koberce
Kvíz na pátek: Poznáte auta podle fotografie?
Toužíte po luxusní prémiové ojetině? Kalkulace nákladů vás vrátí zpět na zem
Technologie
Konkurence nebo ne, Intel měl v druhém čtvrtletí rekordní tržby. Zvedl i cíle pro celý rok
Microsoft ruší servisní kanály Current Branch a Current Branch for Business [Windows 10]
Konec řízené distribuce. Creators Update byl vypuštěn na všechna kompatibilních zařízení
Ryzen Threadripper byl „delidován“ na videu. Uvnitř se schovává překvapení
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít