PROFESE - KONTAKTY - INFORMACE

23. února 2004, 00:00 - admin
23. února 2004, 00:00

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů pod názvem Střední Čechy 2004 se uskuteční od 26. do 29. února na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku. Čtvrtý ročník této ojedinělé expozice představí nejen zajímavosti jednotlivých částí kraje, ale i možnosti jeho dalšího rozvoje.

STŘEDNÍ ČECHY 2004

Společná výstava měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů pod názvem Střední Čechy 2004 se uskuteční od 26. do 29. února na výstavišti v Lysé nad Labem na Nymbursku. Čtvrtý ročník této ojedinělé expozice představí nejen zajímavosti jednotlivých částí kraje, ale i možnosti jeho dalšího rozvoje. Stěžejní součástí doprovodného programu bude 26. února seminář Rozvoj České republiky a Středočeského kraje po vstupu do Evropské unie. Zájemci se dozvědí mimo jiné o možnostech čerpání peněz z fondů Evropské unie a také o projektu Proměny krajů.

VZORY PODÁNÍ DO OBCHODNÍHO REJSTŘÍKU

Ministerstvo spravedlnosti zveřejnilo ve spolupráci s organizací Transparency International ČR na internetovém serveru českého soudnictví www.justice.cz doporučené vzory podání obchodnímu rejstříku. Mohl by tak klesnout počet chybných podání, čímž by se mělo zrychlit jejich vyřízení rejstříkovými soudy. Formuláře nejsou nyní právně závazné, ale každý je bude moci použít k usnadnění práce. Jejich použití bude povinné až po změně zákona, která by mohla nabýt účinnosti v červenci příštího roku.

ÚSPĚŠNÝ MANAŽER

V Rychnově nad Kněžnou se 2. a 9. března koná seminář „Úspěšný manažer“. N abízí jak základní manažerské dovednosti, tak i trénink pro ty, kteří mají k dokonalosti již jen krůček. Začínající manažeři naleznou v semináři oporu pro svá první rozhodnutí, zkušení manažeři budou mít možnost konfrontovat své zkušenosti a postupy.

tel.: 777 900 818

ÚVĚRY STRUKTURÁLNÍCH FONDŮ EU JIŽ V LÉTĚ

Malé a střední firmy a začínající podnikatelé pravděpodobně od léta začnou čerpat ze strukturálních fondů EU zvýhodněné úvěry, které bude poskytovat Českomoravská záruční a rozvojová banka. Existující program Start pro začínající podnikatele by po vstupu do EU financovaly strukturální fondy. Fyzické osoby by měly možnost získat bezúročný úvěr do půl milionu korun, právnické osoby až dvojnásobek, a to se splatností šest let. Pro podniky do 49 zaměstnanců bude určen program Kredit, který nabídne úvěry do dvou až pěti milionů korun úročený čtyřmi procenty a splatný do pěti let. Program nabídne i podřízený úvěr s osmiletou splatností a možností odkladu až pět let. Program Inovace by měl poskytnout kombinaci až 30milionové dotace apodřízeného úvěru do stejné výše. Úvěr by měl být úročen třemi procenty s dobou splatnosti devět let.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Volby 2017: vše, co potřebujete vědět
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Auta
Retro: Lada Niva, Škoda Trekka a další socialistické off…
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let elektrické verze
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Technologie
Paměti DDR5 by se mohly objevovat už od roku 2019. Takt až 6,4 GHz, VRM na modulech?
Takhle bude vypadat retro ThinkPad. Lenovo jej nabídne k 25. výročí
Windows Store bude zřejmě přejmenován na Microsoft Store
Školství není připraveno na dobu, kdy budeme mít internet v těle
Je tu GeForce GTX 1080 Ti s upgradovanou pamětí: Evga vydává model s 12GHz GDDR5X
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít