Přestupy týdne: Tomáš Kovařík a Radka Holčíková

10. prosince 2010, 02:20 - Adéla Cicvárková
10. prosince 2010, 02:20

I tento týden pro vás redakce týdeníku Profit vybrala celkem osm osob, které přestoupili na novou pracovní pozici...

Foto: archív Profit

Vladimír Vojtíšek, Hypoteční banka

Vedení nově vzniklého odboru Úvěrová rizika a politika v Hypoteční bance bude mít na starosti Vladimír Vojtíšek, který do banky přišel z pozice výkonného manažera pro vývoj detailových úvěrových produktů v ČSOB. Tady pracoval 12 let nejprve na postu finančního poradce, pak v pozici procesního manažera.

Tomáš Vítek, Norton Rose

Novým členem týmu advokátní kanceláře Norton Rose v.o.s. se stal Tomáš Vítek, který se bude věnovat oblasti nemovitostního a bankovního práva. Vítek před tím pracoval ve společnosti Orco Properte Group. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a VŠE v Praze.

Radka Holčíková, Ecommerce.cz

Personální manažerkou v softwarové společnosti ecommerce.cz se stala Radka Holčíková. Ve firmě, která v současné době zaměstnává 130 lidí - převážně specialistů v oboru informačních technologií, bude mít na starosti sestavení nové strategie a systému odborných školení.

James McCollum, Hays Czech Republic

James McCollum se stal novým ředitelem personálně poradenské společnosti Hays Czech Republic. Nahradí tak Richarda Gilberta, který se vrací do Hays UK. James má 15 let zkušeností z oblasti recruitmentu v České republice. Před osmi lety založil personální agenturu Key6 (nyní CPL).

Pavel Šuranský, Citi Česká republika

Novým ředitelem pobočkové sítě Citi se stal Pavel Šuranský. Jeho úkolem bude zodpovídat za management detailových poboček, provedení prodeje a kvalitu servisu programu Citigold. Před tím pracoval na pozici Cluster Managera pro skupinu poboček ČSOB.

Alois Vyleta, Europolis

Novým ředitelem společnosti Europolis Real Estate Asset Management se stal Alois Vyleta. Do společnosti Europolis přichází ze Sekyra Group, kde zastával pozici Director Portfolio Management. Vyleta vystudoval ČVUT v Praze.

Tomáš Kovařík, G4S

Obchodním a marketingovým ředitelem společnosti G4S se stal Tomáš Kovařík, který je zodpovědný za realizaci obchodní strategie napříč všemi oblastmi bezpečnostních řešení, které skupina G4S v České republice poskytuje. Kovařík vystudoval ekonomii a management a působil na manažerských pozicích především v zahraničních společnostech.

Milan Kroutil, TÜV SÜD Czech

Na post Business Area Manager pro oblast potravinářství a zemědělství nastoupil Milan Kroutil. Před tím působil na pozicích manažera kvality a provozního ředitele ve firmě Institue of Applied Biotechnologies.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít