Přestupy týdne: Milan Vašina, Jan Bartholomeus

12. listopadu 2010, 07:17 - Adéla Cicvárková
12. listopadu 2010, 07:17

Vypadá to, že na personálním trhu je docela rušno. Kdo další přestoupil? Například Kent Holt, Filip Secký, Petr Beneš, Karol Bek, Vladimír Kampík a Martin Brablec.

Foto: Profit.cz

Karol Bek, Discovery Network Central Europe

Společnost provedla změny v týmech, které mají na starosti prodej a distribuci programů kabelovým a satelitním operátorům. Karol Bek byl povýšen na pozici obchodního ředitele pro Polsko, Česko a Slovensko. Dohlížet bude zejména na maximalizaci prodejů v dané oblasti.

Vladimír Kampík, AŽD Praha

Společnost výrazně posílala svou pozici v Evropské asociaci železničního průmyslu UNIFE. Vladimír Kampík, ředitel pro evropské záležitosti AŽD Praha, byl v Bruselu zvolen předsedou a mluvčím Signalling Group, tedy pracovní skupiny výrobců zabezpečovací techniky.

Jan Bartholomeus, ING Bank

Generálním ředitelem banky ING se od prosince stane Jan Bartholomeus, který zahájil svou kariéru v nizozemské centrále ING Bank v roce 1997. V posledních třech letech pracoval jako šéf pobočky ING Commercial Banking v Bulharsku. Ve funkci nahradí Rolfa-Jana Zweepa, který přechází na Ukrajinu.

Milan Vašina, T-Mobile

Post generálního ředitele bude ve společnosti T-Mobile vykonávat od prvního ledna Milan Vašina, který ve funkci vystřídá Rolanda Mahlera. Vašina je v současnosti výkonným ředitelem pro marketing, prodej a služby zákazníkům Slovak Telekom. Vystudoval na Ekonomické fakultě Zemědělské univerzity v Brně.

Filip Secký, ČEZ Měření

Novým generálním ředitelem společnosti ČEZ Měření se sídlem v Hradci Králové se stal Filip Secký. Dosud působil jako ředitel úseku Obnovy sítí v ČEZ Distribuce. Dosavadní šéf ČEZ Měření Přemysl Vániš ve firmě zůstává jako provozně technický ředitel. Firma zajišťuje služby v oblasti měření elektřiny.

Kent Holt, HSBC Bank

Pozici generálního ředitele divize firemního bankovnictví české pobočky HSBC Bank bude nově zastávat Ken Holt. Ve funkci vystřídal Adrewa Blacha, který postoupil na post generálního ředitele banky v Dubaji. Holt více než 13 let pracoval pro ING, kde zastával několik seniorních pozic v rámci střední Evropy.

Petr Beneš, ČSOB Pojišťovna

Novým ředitelem obchodní divize ČSOB Pojišťovny byl jmenován Petr Beneš. Zkušenosti získal jako člen představenstva a ředitel správy aktiv Penzijního fondu České spořitelny. Vystudoval VŠE v Praze, úspěšně absolvoval také MBA studium na britské Durham University.

Martin Brablec, Czech Computer

Marketingové oddělení firmy se rozrostlo o pozici specialisty na PR a komunikaci. Martin Brablec bude mít na starost vztahy s médii, komunitní komunikaci a naplňování nové komunikační strategie. Do společnosti Czech Computer přišel Brablec z brněnské agentury Sova Net, kde zastával pozici copywritera.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
Cnews FM: Náhrada za reklamy a podivné počty Microsoftu [podcast]
GPU Vega 11 by mohlo mít 2048 shaderů, AMD s ním prý chystá Radeony RX Vega 32 a 28
Intel prý chystá už i dvoujádrové Kaby Lake-X, extrémní Core i3 pro platformu X299
Nvidia nabízí levnější Shield TV. V balení však nemá gamepad
Jedna z nejlepších hororových her je teď zdarma. Stáhněte si Outlast
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít