Přestupy týdne: Milan Vašina, Jan Bartholomeus

12. listopadu 2010, 07:17 - Adéla Cicvárková
12. listopadu 2010, 07:17

Vypadá to, že na personálním trhu je docela rušno. Kdo další přestoupil? Například Kent Holt, Filip Secký, Petr Beneš, Karol Bek, Vladimír Kampík a Martin Brablec.

Foto: Profit.cz

Karol Bek, Discovery Network Central Europe

Společnost provedla změny v týmech, které mají na starosti prodej a distribuci programů kabelovým a satelitním operátorům. Karol Bek byl povýšen na pozici obchodního ředitele pro Polsko, Česko a Slovensko. Dohlížet bude zejména na maximalizaci prodejů v dané oblasti.

Vladimír Kampík, AŽD Praha

Společnost výrazně posílala svou pozici v Evropské asociaci železničního průmyslu UNIFE. Vladimír Kampík, ředitel pro evropské záležitosti AŽD Praha, byl v Bruselu zvolen předsedou a mluvčím Signalling Group, tedy pracovní skupiny výrobců zabezpečovací techniky.

Jan Bartholomeus, ING Bank

Generálním ředitelem banky ING se od prosince stane Jan Bartholomeus, který zahájil svou kariéru v nizozemské centrále ING Bank v roce 1997. V posledních třech letech pracoval jako šéf pobočky ING Commercial Banking v Bulharsku. Ve funkci nahradí Rolfa-Jana Zweepa, který přechází na Ukrajinu.

Milan Vašina, T-Mobile

Post generálního ředitele bude ve společnosti T-Mobile vykonávat od prvního ledna Milan Vašina, který ve funkci vystřídá Rolanda Mahlera. Vašina je v současnosti výkonným ředitelem pro marketing, prodej a služby zákazníkům Slovak Telekom. Vystudoval na Ekonomické fakultě Zemědělské univerzity v Brně.

Filip Secký, ČEZ Měření

Novým generálním ředitelem společnosti ČEZ Měření se sídlem v Hradci Králové se stal Filip Secký. Dosud působil jako ředitel úseku Obnovy sítí v ČEZ Distribuce. Dosavadní šéf ČEZ Měření Přemysl Vániš ve firmě zůstává jako provozně technický ředitel. Firma zajišťuje služby v oblasti měření elektřiny.

Kent Holt, HSBC Bank

Pozici generálního ředitele divize firemního bankovnictví české pobočky HSBC Bank bude nově zastávat Ken Holt. Ve funkci vystřídal Adrewa Blacha, který postoupil na post generálního ředitele banky v Dubaji. Holt více než 13 let pracoval pro ING, kde zastával několik seniorních pozic v rámci střední Evropy.

Petr Beneš, ČSOB Pojišťovna

Novým ředitelem obchodní divize ČSOB Pojišťovny byl jmenován Petr Beneš. Zkušenosti získal jako člen představenstva a ředitel správy aktiv Penzijního fondu České spořitelny. Vystudoval VŠE v Praze, úspěšně absolvoval také MBA studium na britské Durham University.

Martin Brablec, Czech Computer

Marketingové oddělení firmy se rozrostlo o pozici specialisty na PR a komunikaci. Martin Brablec bude mít na starost vztahy s médii, komunitní komunikaci a naplňování nové komunikační strategie. Do společnosti Czech Computer přišel Brablec z brněnské agentury Sova Net, kde zastával pozici copywritera.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost.…
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Transfăgărășan s Mazdou MX-5 je zážitek, na jaký se jen tak nezapomíná
Škoda odstartovala sériovou výrobu modelu Karoq. První majitelé se dočkají v říjnu
Technologie
Microsoft bude vyplácet solidní odměny za nalezené díry nejen ve Windows
Velká aktualizace ovladačů u AMD. Mnohé novinky pro hráče, GPU Profiler pro vývojáře
Podoba referenčního Radeonu RX Vega je venku. AMD ho chce stavět proti GTX 1080
Ransomware v posledních dvou letech vydělal přes 25 milionů dolarů
Chrome 60 lepí 40 děr a podporuje Touch Bar na nových Macboocích Pro
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít