Přestupy týdne: Jaromír Jaroměřský bude šéfovat UniCredit Leasing

22. října 2010, 14:01 - Profit
22. října 2010, 14:01

Mimo výše jmenovaných změnili svoji pracovní pozici i Michal Kačena, Martin Tolar, Gabriela Magsumová a David Jelen.

Foto: archív Profit

Jaroslav Jaroměřský, UniCredit Leasing

Novým generálním ředitelem společnosti UniCredit Leasing v Česku se stal Jaroslav Jaroměřský. Ve své funkci bude zodpovídat zejména za oblast lidských zdrojů, obchodu, identity a komunikace a za právní aspekty celé firmy. Zároveň se z pozice místopředsedy představenstva posunul na post jeho předsedy.

Roman Binder, AMI Communications

Na pozici account manager v týmu Průmyslu agentury AMI Communications nastoupil Roman Binder. Ve firmě pracuje od roku 2006 a doposud se staral o klienty z oblasti financí a potravinářství. Nově se bude věnovat zejména zákazníkům z řad energetických nebo průmyslových firem, především skupině ČEZ a plzeňské Škoda Transportation.

Michal Kačena, Areva

Francouzský koncern jaderného strojírenství Areva, jeden ze tří uchazečů o dostavbu Jaderné elektrárny Temelín, jmenoval Michala Kačenu ředitelem obchodního rozvoje v Praze. Bude zodpovědný hlavně za podporu spolupráce společnosti Areva s českým průmyslem, s akademickými a také s výzkumnými centry. Kačena odstartoval svou profesní kariéru v Ústavu jaderných informací a poté působil v manažerských pozicích ve společnostech ČEZ, Philip Morris a Plzeňský Prazdroj, kde byl po několik let členem nejvyššího vedení společnosti.

Martin Tolar, Microsoft

Pozici ředitele obchodní divize pro malé a střední firmy ve společnosti Microsoft nově zastává Martin Tolar. Obchodu a marketingu se věnuje již 13 let. Před svým příchodem do Microsoftu pracoval na pozici country manažera ve společnosti Tech Data Distribution.

Gabriela Magsumová, Apogeo

David Jelen, Apogeo

Poradenská společnost Apogeo jmenovala dvě nové posily. Gabriela Magsumová nastupuje na pozici Tax Manager, ve které bude zodpovědná za řízení oddělení daňového poradenství. David Jelen bude zastávat post Accounting & Payroll Manager s odpovědností za definování produktových řešení pro skupiny malých, středních a velkých podniků v oblasti outsourcingu účetnictví a mezd. Magsumová v minulosti pracovala pro společnostech Deloitte, Alftery & Partner a PRK Ecovis. Jelen v minulosti zastával například pozici zástupce ředitele společnosti TMF Czech nebo finančního manažera skupiny Flow East.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít