Pravidla soutěže - Soutěž o profesionální sluchátka značky Jabra

01. listopadu 2010, 01:00 - Profit
01. listopadu 2010, 01:00

Týdeník profit pro vás ve spolupráci s firmou Jabra připravil novou soutěž o 3 sluchátka této značky.

Foto: Jabra

1. Organizátor

Společnost Stanford, a.s. se sídlem na adrese Francouzská 94, Praha 10, 101 00, IČ: 257 98 031 zapsaná v OR, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6117 (dále jen „Organizátor“) pořádá hlasování s názvem „Soutěž o profesionální sluchátka značky Jabra“ (dále jen „Soutěž“). Organizátor je zároveň zpracovatelem osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon“).

2. Pojmy

Hlavní cena – Jabra PRO 9470

Druhá cena – Jabra GO 6430

Třetí cena - Jabra GO 660

Výhrou je rozuměna některá ze tří cen.

Doba trvání soutěže – 01.11. 2010-4.11.2010 Hlasování začíná v pondělí a ukončeno je ve čtvrtek ve 23:59.

Soutěžní hlas – emailová zpráva určená mailovou adresou hlasujícího.

Hlas vzniká:

Zasláním mailu ve tvaru Předmět: SOUTEZ JABRA, Tělo mailu: správná odpověď 1- A, B nebo C, 2 - A, B nebo C, 3 - A, B, nebo C. JMENO, PRIJMENI, ADRESA. Veškeré zprávy musí být zasílány na mailovou adresu: soutez@profit.cz

Způsob a podmínky účasti v soutěži.

Hry se může zúčastnit každá fyzická osoba, která odešle dle pravidel této soutěže v průběhu doby trvání hry soutěžní hlas v platném tvaru a tyto informace budou doručeny na mail.

Organizátor nenese odpovědnost v případě vyšší moci nebo v případě, že některý z poskytovatelů internetového propojení z jakéhokoli důvodu, zejména z důvodu přetížení své sítě, uzavře přístup pro přijímání soutěžních hlasů před koncem doby trvání hry dle těchto pravidel, a proto pro účastníky využívající jeho služeb skončí možnost účasti v soutěži tímto okamžikem.

Každý účastník může do hry zaslat jeden hlas.

Hry se nemohou účastnit osoby, které jsou v pracovním či obdobném poměru k organizátorovi soutěže, jakož i k dalším společnostem zapojeným do hry, anebo jsou k takovým osobám ve vztahu osob blízkých.

Účastníci se hry účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech ve vyšší hodnotě nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžité plnění.

V případě, že se výhercem stane osoba mladší 18 let, je povinna dostavit se k převzetí výhry se svým zákonným zástupcem.

Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Způsob určení výherce

1) vítězný mail se určuje ze všech platných mailových zpráv doručených do mailové schránky soutez@profit.cz během doby trvání soutěže. Zprávy jsou seřazeny dle času přijetí mailovým serverem a každému doručenému mailu je přiřazeno unikátní pořadové číslo.

2) Vítěznou zprávou pro třetí cenu je v pořadí 50. mail počítaný od prvního přijatého platného mailu. Vítěznou zprávou pro druhou cenu je v pořadí 100. mail počítaný od prvního přijatého platného mailu. Vítěznou zprávou pro hlavní cenu je v pořadí 200. mail počítaný od prvního přijatého platného mailu.

3) V případě, že počet doručených zpráv do schránky během doby trvání soutěže nižší než 200, tak hlavní cena propadá organizátorovi.

4) Účastník, který odeslal vítěznou zprávu bude kontaktován pověřenou osobou organizátora, a to na mail, z nějž byla vítězná zpráva odeslána. Bude-li tímto účastníkem odeslání vítězné zprávy potvrzeno, stává se výhercem výhry.

5) Výherci budou po ukončení aktuálního kola hry kontaktováni organizátorem a budou vyzváni k převzetí výhry.

6) V případě, že si výherce nepřevezme výhru vždy do 1 kalendářního měsíce ode dne, kdy byl k jejímu převzetí vyzván, propadá výhra organizátorovi.

7) V případě, že bude více osob uplatňovat své právo na výhru, použije se pro určení oprávněného výherce Jméno, Příjmení a trvalé bydliště uvedené ve zprávě. V případě, že toto rozlišení nebude dostačující, bude výhra předána tomu, kdo organizátorovi předloží jméno a heslo k manilovému účtu, ze kterého byla odeslána vítězná zpráva.

Zpracování informací

Odesláním soutěžního hlasu do hry dle těchto pravidel každý účastník schvaluje tato pravidla a instrukce, které jsou uvedeny na všech herních dokumentech, a přistupuje k nim. Odesláním soutěžního hlasu do hry vyslovuje každý účastník svůj souhlas s použitím jeho registračních údajů pro účely hry a další marketingové účely organizátora (včetně zasílání informačních mailů soutěžícím), a to na dobu dvou let od začátku konání hry. Účastí ve hře každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona tj. zejména s tím, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo k přístupu k těmto údajům, jakož i se všemi dalšími právy vyplývajícími z ustanovení §11 a §21 zákona. Účastník dává odesláním soutěžního hlasu do hry souhlas se zpracováním osobních údajů spolu s adresou mailu, kterým identifikoval soutěžní hlas pro hru, též za účelem prověření jeho platné účasti ve hře a předání výhry. Výherce má právo svůj souhlas odvolat, a to formou dopisu zaslaného na adresu sídla organizátora. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení organizátorovi a má za následek ztrátu nároku na výhru, stane-li se tak před jejím převzetím.

Všeobecné podmínky

Vstupem do hry se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této hry, případně akci zastavit, přerušit či odložit. Tato oficiální pravidla jsou k dispozici v sídle organizátora.

Organizátor si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit hru či změnit tato oficiální pravidla, s výjimkou změn, které by mohly mít vliv na rovné postavení účastníků hry.

Organizátor si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu hry.

Organizátor si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu soutěže.

Výherci budou zveřejněni na internetových stránkách http://www.profit.cz/soutez/jabra

Praha 27.10 2010

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Asus uvádí levnější 10Gb/s síťovku. XG-C100C stojí pod tři tisíce a umí i 2,5/5,0Gb režim
Sega vdechne život starým hrám. Na mobilech zdarma vydala Sonica a další pecky
Vědci vymysleli další způsob, jak udělat foťák tenký jako papír
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít