Práce na cestách bez omezení

15. května 2006, 00:00 - admin
15. května 2006, 00:00

Společnost HP představila tři nové notebooky HP Compaq nx9420, nx6310 a nx6320, které nabízejí profesionálům na cestách bezpečné, jednoduché a spolehlivé nástroje. Ty jim pomohou být vždy rychlí, mobilní a o krok před konkurencí.

Tyto výkonné nové notebooky jsou vybaveny procesory s nejnovější technologií Intel CoreTM Duo, která uživatelům umožňuje spouštět více aplikací současně a pracovat rychleji a efektivněji. Pro ty, co nemají možnost notebook často dobíjet, je připravena nová dvanáctičlánková baterie HP UltraCapacity Battery, která rozšiřuje provozní čas na baterie o dalších 10 hodin.

Modely HP Compaq nx6310 a nc6320 jsou vytvořeny pro pracovníky, kteří potřebují volnost a flexibilitu, aby mohli pracovat, kdekoliv to jejich práce vyžaduje. Oba notebooky váží pouze 2,7 kilogramu a jsou 30,3 milimetru tenké. Nabízejí více než čtyři hodiny provozu na baterie a široký výběr procesorů.

Delší provoz na baterie je nyní možný také díky doplňkové HP UltraCapacity Battery, která nabízí až 10 dalších hodin provozu. Tato nová dvanáctičlánková Lithium-Ion baterie spolupracuje s celou řadou podnikových notebooků HP, které tak umožňují ještě větší produktivitu a flexibilitu na cestách. Uživatelé mohou tuto baterii nabíjet také samostatně pomocí standardního Smart AC adaptéru. K dispozici je rovněž HP Extended Life Battery, osmičlánková Lithium Ion baterie, která nabízí až pět hodin provozu a zároveň je možné ji nabíjet, když je počítač v dokovací stanici. HP Extended Life Battery je optimálním řešením na dlouhé schůzky a místa, kde není vždy přístup k elektrické energii.

Nové přenosné počítače HP Compaq nx9420, nx6310 a nc6320 nabízejí vyšší bezpečnost, jednoduché používání a spolehlivé funkce, které odlišují tuto řadu firemních notebooků. Notebooky obsahují řadu funkcí, které ochrání citlivé informace s možností nastavit různé úrovně zabezpečení a obsahují například HP ProtectTools, čtečku otisku prstu nebo integrovanou čtečku čipových karet (smart card).

Kompatibilita příslušenství napříč všemi řadami podnikových notebooků HP umožňuje jednodušší správu a širší možnosti využití. U všech počítačů je rovněž dbáno na maximální ochranu před negativními vlivy častého používání na cestách. Všechny tak obsahují například HP Mobile Data Protection System, který představuje účinnou ochranu dat před vibracemi a nárazem nebo ochrannou laminátovou vrstvu, která chrání kryt před poškrábáním.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít