Pozvánky 17

30. května 2012, 13:46 - Kateřina Kuncová
30. května 2012, 13:46

OD 23. DO 27. DUBNA

Hannover Messe 2012 Celosvětově nejvýznamnější technologická událost, veletrh Hannover Messe 2012, sdružuje na jednom místě osm předních výstav: Industrial Automation, Energy, MobiliTec, Digital Factory, Industrial Supply, CoilTechnica, IndustrialGreenTec a Research & Technology. Centrálními tématy veletrhu v Hannoveru bude průmyslová automatizace a IT, energetické technologie a technologie pro ochranu životního prostředí, průmyslové subdodávky, výrobní technologie a služby, jakož i výzkum a vývoj. Partnerskou zemí veletrhu je Čína.
+FOTO

25. DUBNA

Noční běh pro Světlušku Rozsvícené čelovky na hlavách chodců i běžců večer rozjasní pražskou Stromovku. Jsou připraveny dvě trasy v délce 2,9 a 5,2 kilometru, přičemž každý si může vybrat dle svých schopností a možností. Procházka volným krokem je také povolena. Startuje se ve 21.00 od brány Výstaviště (registrace bude již od 19.00). Startovné ve výši 400 korun poputuje na charitu, neboť celý výtěžek je určen Nadačnímu fondu Českého rozhlasu do sbírky Světluška na pomoc nevidomým a lidem s těžkým zrakovým postižením. ===== 26. a 27. DUBNA =====
Konference Stop & Stay 2012
Celorepubliková konference pro odborníky v cestovním ruchu s mezinárodní účastí Stop & Stay se koná v multifunkčním kongresovém centru v prostorách gotického hradu Litoměřice. Účast na konferenci je pro přihlášené zdarma, platí se pouze ubytování a účast na nepovinném společenském večeru. Čtvrtý ročník renomované akce je pořádán s podtitulem „Zastav se a zůstaň – inspirujme se navzájem“, který předznamenává záměr konference. Tím je nabídnout nové informace a impulzy, konstruktivní nápady, možná řešení stávajících problémů, inspiraci, jak pracovat v regionech, městech a obcích na společném cíli: rozvoji cestovního ruchu v České republice.

OD 26. DO 29. DUBNA

Jarní veletrh starožitností Antique Mnohé dekory a užité umění jako sloupkové či nástěnné hodiny a kusy nábytku, které jsou pýchou a ozdobou mnoha tuzemských domácností, nesou rukopis biedermeieru. Tento umělecký směr, stejně jako empír, který byl v první polovině devatenáctého století biedermaierem vystřídán, budou určovat náplň jarního veletrhu starožitností Antique. Přehlídka artefaktů – od nejdrobnějších předmětů po skutečně vzácné skvosty z kolekcí šesti desítek vystavovatelů z celé republiky – zaplní prostory Novoměstské radnice v Praze. +FOTO

28. DUBNA

Pochod krajinou barona Ringhoffera Již sedmý ročník pochodu Krajinou barona Ringhoffera se letos koná 28. dubna. Výlet skýtá možnost poznat krásy Velkopopovicka, prohlédnout si pivovar, pochutnat si na místním pivu a zúčastnit se křtu kůzlátek, potomků místního maskota. Letos navíc budou mít po dvaceti letech příležitost zhlédnout běžně nepřístupný areál rodinné hrobky Ringhofferů s unikátní plastikou od Josefa Václava Myslbeka. Pochod Krajinou barona Ringhoffera letos startuje v 9.30 na nádraží v Mirošovicích.
+FOTO

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Technologie
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít