Pozvánky 17

30. května 2012, 13:46 - Kateřina Kuncová
30. května 2012, 13:46

OD 23. DO 27. DUBNA

Hannover Messe 2012 Celosvětově nejvýznamnější technologická událost, veletrh Hannover Messe 2012, sdružuje na jednom místě osm předních výstav: Industrial Automation, Energy, MobiliTec, Digital Factory, Industrial Supply, CoilTechnica, IndustrialGreenTec a Research & Technology. Centrálními tématy veletrhu v Hannoveru bude průmyslová automatizace a IT, energetické technologie a technologie pro ochranu životního prostředí, průmyslové subdodávky, výrobní technologie a služby, jakož i výzkum a vývoj. Partnerskou zemí veletrhu je Čína.
+FOTO

25. DUBNA

Noční běh pro Světlušku Rozsvícené čelovky na hlavách chodců i běžců večer rozjasní pražskou Stromovku. Jsou připraveny dvě trasy v délce 2,9 a 5,2 kilometru, přičemž každý si může vybrat dle svých schopností a možností. Procházka volným krokem je také povolena. Startuje se ve 21.00 od brány Výstaviště (registrace bude již od 19.00). Startovné ve výši 400 korun poputuje na charitu, neboť celý výtěžek je určen Nadačnímu fondu Českého rozhlasu do sbírky Světluška na pomoc nevidomým a lidem s těžkým zrakovým postižením. ===== 26. a 27. DUBNA =====
Konference Stop & Stay 2012
Celorepubliková konference pro odborníky v cestovním ruchu s mezinárodní účastí Stop & Stay se koná v multifunkčním kongresovém centru v prostorách gotického hradu Litoměřice. Účast na konferenci je pro přihlášené zdarma, platí se pouze ubytování a účast na nepovinném společenském večeru. Čtvrtý ročník renomované akce je pořádán s podtitulem „Zastav se a zůstaň – inspirujme se navzájem“, který předznamenává záměr konference. Tím je nabídnout nové informace a impulzy, konstruktivní nápady, možná řešení stávajících problémů, inspiraci, jak pracovat v regionech, městech a obcích na společném cíli: rozvoji cestovního ruchu v České republice.

OD 26. DO 29. DUBNA

Jarní veletrh starožitností Antique Mnohé dekory a užité umění jako sloupkové či nástěnné hodiny a kusy nábytku, které jsou pýchou a ozdobou mnoha tuzemských domácností, nesou rukopis biedermeieru. Tento umělecký směr, stejně jako empír, který byl v první polovině devatenáctého století biedermaierem vystřídán, budou určovat náplň jarního veletrhu starožitností Antique. Přehlídka artefaktů – od nejdrobnějších předmětů po skutečně vzácné skvosty z kolekcí šesti desítek vystavovatelů z celé republiky – zaplní prostory Novoměstské radnice v Praze. +FOTO

28. DUBNA

Pochod krajinou barona Ringhoffera Již sedmý ročník pochodu Krajinou barona Ringhoffera se letos koná 28. dubna. Výlet skýtá možnost poznat krásy Velkopopovicka, prohlédnout si pivovar, pochutnat si na místním pivu a zúčastnit se křtu kůzlátek, potomků místního maskota. Letos navíc budou mít po dvaceti letech příležitost zhlédnout běžně nepřístupný areál rodinné hrobky Ringhofferů s unikátní plastikou od Josefa Václava Myslbeka. Pochod Krajinou barona Ringhoffera letos startuje v 9.30 na nádraží v Mirošovicích.
+FOTO

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s…
Kolik toho doopravdy utáhne nový Land Rover Discovery? Možná se budete divit
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující vše, co fanoušci nenávidí
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Technologie
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Děravý CCleaner byl nakonec zákeřnější. Cisco doporučuje obnovu systémů ze zálohy
Hotová informační průtrž. Google za dva týdny přestaví tyhle smartphony a počítače
Vyšla přelomová verze Minecraftu pro mobily, konzole a Windows 10
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít