Podpis smlouvy? Radši na golfu!

26. října 2009, 02:26 - Oskar, <a href="http://www.ladyzone.cz">Ladyzone.cz</a>
26. října 2009, 02:26

Také vás nebaví sedět osm až deset hodin denně u počítače v kanceláři? Máte chuť vstát a jít na chvíli pracovat na čerstvý vzduch? Pak je golf pro vás ideální příležitost, jak skloubit příjemné s užitečným a přesunout řadu pracovních jednání do příjemného prostředí za hranice města, kde není žádný open space, nikomu nezvoní telefon, či nikdo nekřičí, že zakázka pro klienta měla být již dávno expedována.

Autor: Profit

Golf, nejen pro horních deset tisíc

Do roku 1989 hrálo golf i přes jeho více než stoletou tradici sotva pár stovek aktivních hráčů. Po otevření hranic a počátků podnikatelské éry devadesátých let byl golf považován za hru bohatých manažerů a podnikatelů, kteří se prostřednictvím členství v prestižních klubech a účastí na velkých turnajích snažili dokázat, že jsou něco více než jejich spoluobčané.

Golf se však díky své kráse, jednoduchosti a rozrůstajícímu se počtu golfových hřišť začal stávat během posledních pěti, sedmi let sportem, jemuž se nyní věnují opravdu celé rodiny. V České republice již nyní nalezneme necelou stovku golfových hřišť, odpališť a indoorových ploch, kde si lze nejen tímto sportem výborně odpočinout bez mobilního telefonu a internetu od reality všedního, ale i uspořádat pracovní schůzku s kolegy či partnery.

Zapomeňte na kancelář, smlouva se podepisuje u osmnácté jamky..

Jednání v kanceláři řada lidí bere jakou jakousi nutnost, chcete-li však na klienta udělat lepší dojem, raději ho vytáhnete někam na dobrý oběd či večeři, kde bude daleko lépe uvolněný a přistoupí na vaši nabídku či požadavky. Je-li za potřebí, aby se váš obchodní partner cítil opravdu dobře, není asi lepšího sportu, než je golf. Kde jinde spojíte jednání s příjemnou dvou, na osmnácti jamkovém hřišti až pětihodinovou procházkou, během které proberete vše od práce před přes děti nebo situaci na trhu, a po úspěšných pár desítkách odpalech podepisujete u zaslouženého oběda či večeře smlouvu.

Samozřejmě, že tak jednoduché to není, ale jde určitě o příjemně strávenou pracovní schůzku, kde na vás věčně nikdo neťuká, že je zasedačka již rezervovaná a navíc, golf může hrát opravdu každý, od pětiletého dítěte po sedmdesátileté babičky.

Více na Ladyzone.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít