Podnikatelská setkání

16. srpna 2004, 00:00 - admin
16. srpna 2004, 00:00

Kdo se s kým potkal během minulého týdne? Profit přináší zpravodajství nejen z oficiálních akcí, ale také z neformálních jednání.

JOSEF KLÍR OTEVŘEL SVŮJ PRVNÍ BOUTIQUE V REPUBLICE

Nikoliv v Praze, ale v Českých Budějovicích otevřel svůj vůbec první boutique přední český módní návrhář Josef Klír. Tvůrce modelů především pro osobnosti showbyznysu a autor svatebních šatů roku připil na úspěch své značkové prodejny v Obchodní galerii Dvořák v doprovodu své dvorní modelky Kláry Medkové.

(ner)

POTREFENÁ HUSA BUDE I V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Společnost Pivovary Staropramen otevřela počátkem srpna v pořadí jedenáctou značkovou restauraci Potrefená husa. Gastronomické zařízení se 160 místy, kde se točí osm druhů piv, je zatím největší otevřenou restaurací této sítě v republice.

(ner)

VÝSTAVA KVĚTIN SE KONALA V ČIMELICÍCH U PÍSKU

Hojně navštěvovaná akce, která se koná jednou za dva roky, je prostorem pro představení nových i málo známých druhů rostlin a trendů v květinové výzdobě. Zahradníci a další prodejci nabídnou výpěstky, okrasné dřeviny, osiva, zahradnické potřeby včetně odborné literatury.

(ner)

PÉTANQUE V zahradách pražského Trojského zámku se uskutečnil již 8. ročník mezinárodního turnaje v pétanque „Avokádo Cup“. Tak jako v minulých letech, i letos si atraktivní turnaj v krásném prostředí nenechala ujít celá česká špička, doplněná kvalitními soupeři z osmi zemí Evropy. Celkem se v turnaji utkalo 83 trojčlenných týmů. (paš) MICROSOFT UVEDL OPRAVNÝ BALÍČEK OKEN Společnost Microsoft spojila uvedení balíčku opravných programů Windows Service Pack 2 s večírkem ve stylu kubánské hudby mambo. V podzemí pražské stylové restaurace Bodeguita del Medio se sešli především majitelé a manažeři menších softwarových firem s lidmi z odborných časopisů a internetových serverů. Na pravé kubánské horko si stěžovali všichni přítomní Evropané, na nedostatek celebrit ze šoubyznysu bulvární fotografové. (kt) DIMAR PARTNEREM „AKCE CIHLA 2004“

Kampaň společnosti DIMAR, probíhající v centru Prahy od 5. května do 8. července a v jižních Čechách od 22. června do 11. července, měla pomoci mentálně postiženým lidem. Bylo vyrobeno 17 000 speciálních cihel s logem Akce cihla. Cihlu v hodnotě 100 Kč lidé kupovali v pražských ulicích, u čerpacích stanic Benzina či prostřednictvím SMS. Letos poprvé byla akce orientována také na firmy, kterým umožnila koupit cihlu za vyšší cenu. Prodány byly cihly v celkové hodnotě 1 381 700 Kč. Do akce firemní cihla se zapojilo 56 firem (objednaly si cihly za 283 500 Kč) a prostřednictvím sms bylo získáno 31 104 Kč. Celá akce měla vést k zpřístupnění samostatného a běžného života mentálně postižených lidí mimo ústavy. Do konce roku je ještě možné tuto cihlu zakoupit prostřednictvím dárcovské sms nebo na internetových stránkách www.akcecihla.cz . (gř)

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Budete platit daň z příjmu z prodeje nemovitosti?
Do čeho investovat, abychom ušetřili
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít