Philip Morris ČR

05. května 2009, 13:22 - mgr. Rita Kindlerová
05. května 2009, 13:22

Krátce mgr.

Valná hromada společnosti Philip Morris ČR zvolila na následující roční období nové orgány společnosti. Členy představenstva se stali Alvise Giustiniani, Daniel Gordon, Walter Veen, Ivo Slanina, Petra Dobešová a Andre Dahan. Do dozorčí rady byli zvoleni Mark Greer Saine, Paul Maas, Jiří Davídek a Antonis Koupparis. Za zaměstnance jsou jejími členy Petr Bubeníček a Jolana Peterková.

Česká exportní banka
Valná hromada do dozorčí rady České exportní banky (ČEB) zvolila Milana Šimáčka, který zastává pozici člena dozorčí rady Burzy cenných papírů Praha a Exportní garanční a pojišťovací společnosti. Nově v dozorčí radě ČEB usednou i člen dozorčí rady Sokolovské uhelné a státního podniku Diamo Luboš Vaněk a ředitelka odboru podpory exportu ministerstva zahraničních věcí Jana Adamcová.

CNC Praha
Do nově vytvořené pozice ředitele projektového oddělení společnosti CNC Praha nastoupil dosavadní manažer informačních a komunikačních technologií FCC Aleš Otáhal (1981), který bude odpovědný za řízení zdrojů společnosti a komunikaci s klíčovými zákazníky. Zároveň se bude podílet i na designu řešení.

Volksbank CZ
Představenstvo Volksbank CZ je od letošního jara čtyřčlenné. Novými členy se stali Gernot Daumann (48) a Frank Guthan (44). Daumann bude odpovědný za řízení úvěrového rizika a problematické úvěrové pohledávky. Do Česka přišel z postu člena představenstva slovenské Istrobanky, v minulosti pracoval přes 20 let pro německou Bayerische Hypotheken und Wechselbank.
Guthan bude mít na starost například firemní klienty, financování nemovitostí nebo veřejný sektor. Přichází z německé Landesbank Berlin.
Předsedou představenstva Volksbank CZ je Johann Lurf a zbylým členem Libor Holub.

Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR
Novým prezidentem Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR (AOBP) se na mimořádné volební valné hromadě asociace stal Jindřich Ploch. Ve funkci vystřídá Jiřího Hynka. Viceprezidenty AOBP byli zvoleni Jiří Hynek, Jiří Řezáč, Jaroslav Trávníček, Ivan Říčař, Miloslav Tieff a Karel Torn. Tyto čestné funkce, včetně prezidenta, mají dvouleté funkční období.
Ploch je absolventem Univerzity obrany Brno (dříve VA Brno). Pracoval jako vrchní ředitel Národního úřadu pro vyzbrojování ministerstva obrany ČR. Zastával rovněž pozici generálního ředitele Úřadu pro civilní letectví (ÚCL) a v listopadu 2007 byl jmenován do funkce ředitele LOM PRAHA.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít