Od 2. do 4. dubna

31. května 2012, 12:53 - Johanna Grohová
31. května 2012, 12:53

kalendárium

PONDĚLÍ 2. DUBNA Přibylo lidí bez práce? Eurostat zveřejní vývoj nezaměstnanosti za únor v zemích EU.

Jak podpořit arabský region V Barceloně bude zahájena euro-středomořská konference o výzkumu a inovacích. Konference má definovat dlouhodobé strategické cíle v oblasti vědy a inovací v regionu, který prošel v minulém roce revolučními změnami.

Jak dál v Afghánistánu Pravidelná měsíční konference generálního tajemníka NATO Anderse Fogha Rasmussena se uskuteční v Bruselu v centrále Aliance.

Rektorský summit V Kodani se schází největší shromáždění vedoucích představitelů evropského vysokého školství. Na fóru se bude diskutovat o Evropském vzdělávacím programu a předávání nejlepších zkušeností a postupů.

ÚTERÝ 3. DUBNA Výrobní ceny Eurostat zveřejní index výrobních cen za únor v zemích EU.

Aktivní stárnutí Konference Evropské inovační partnerství v oblasti aktivního a zdravého stárnutí: od plánu k akci. Konference se zaměří na inovativní myšlení a chytřejší využívání inovací, což napomůže lidem aktivněji stárnout a zároveň zmírní socio-ekonomické dopady stárnutí populace.

STŘEDA 4. DUBNA Jednodušší pravidla při registraci vozidel Evropská komise navrhne zjednodušení registrace aut, dodávek, autobusů a nákladních vozidel, které byly dříve registrovány v jiné zemi. Podle komise lidé, kteří pracují v jiném státě, než mají bydliště, a používají vůz svého zaměstnavatele, ho už nebudou muset přeregistrovat. Komise tvrdí, že se tím sníží příslušná administrativní zátěž například při stěhování z jedné členské země EU do druhé a v případě nákupu ojetého automobilu přes hranice.

Jak Evropané utráceli Eurostat zveřejní vývoj maloobchodního obratu za únor v zemích Evropské unie.

Schůzka euroguvernérů Zasedání Rady guvernérů Evropské centrální banky ve Frankfurtu nad Mohanem se bude zabývat měnovou politikou v eurozóně.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít