Oáza klidu a relaxace

07. dubna 2008, 16:10 - Lucie Janotová
07. dubna 2008, 16:10

Zen Asian Wellness

Asie má pro Evropany zvláštní kouzlo a přitažlivost. Thajsko, Bali nebo Srí Lanka jsou součástí tradice, porozumění a úcty, která je nevýslovně inspirující stejně jako tajemství a moudrost starobylých východních kultur. Jejich úctu k tělu a harmonii přináší Zen Asian Wellness. Svěřte své tělo a mysl péči, která vám navrátí rovnováhu, v Zen Asian Wellness potkáte sami sebe. Každé studio je nejpečlivěji složeno ze substancí východního světa. Indonézské lávové podlahy, bambusy z okolí národního parku Gunung Leuser, oděvy terapeutek ušité z látek ostrova Ambon, dekorace vyráběné na míru v Chiang Mai. Především však v něm působí terapeutky, které jsou absolutní špičkou v oboru, vyškolené v nejvyhlášenějších relaxačních centrech a resortech s certifikáty z chrámových škol.
Když chcete protáhnout všechny části vašeho těla a dosáhnout fyzického uvolnění energie, je pro vás vhodná asijská masáž, při které se pracuje s energií v jednotlivých bodech těla. Terapeutka vám bude působit na tlakové body a váhy svého těla využije k tomu, aby vám protáhla svaly, páteř a klouby. Díky tomu odstraní napětí a uvolní množství energie ve vašem těle i mysli. Toužíte-li po uvolnění napětí těla i oživení vaší unavené mysli, je pro vás vhodná masáž Zenergy. Horké bylinné balíčky si najdou cestu póry těla až do hloubky každého svalu a navazující masáž směsí exotických olejů vám pomůže obnovit tolik potřebnou vitalitu těla a mysli. Nastávající maminky určitě ocení masáž Pre-Mamma, která je relaxační, blahodárně působí na namáhanou pokožku břicha a funguje i jako prevence proti striím. I svým nohám můžete dopřát relaxaci v podobě masáže Foot Joy, kdy stimulace reflexních bodů a vonné oleje přispějí k nabytí pocitu lehkosti a svěžesti chodidel. Během masáže Zensation dovolíte, aby vás tropické vůně a doteky citlivých prstů terapeutky léčily, uvolnily a především uklidnily. Můžete si vybrat jednu ze tří orientálních aromaterapií Zensation: uklidňující masáž směsí vonných olejů z lotosového květu a čínské pivoňky, povzbuzující masáž prováděná směsí vonných olejů ze sladkého pomeranče a cedru a zeštíhlující masáž směsí vonných olejů z papriky a pomeranče. Nejoblíbenější procedurou je v našich končinách unikátní balijská terapie Bali blossom, která začíná jemnou a velmi relaxační masáží panenským kokosovým olejem a končí uvolňující voňavou lázní v čerstvých okvětních lístcích ve vaně vytesané z kamene, to vše završené občerstvením z čerstvého ovoce. Nově můžete v centrech Zen Asian Wellness vyzkoušet i tradiční kouzlo srílanských masáží. A nevíte-li, kterou masáž si vybrat, školený personál vám doporučí nejvhodnější terapii právě pro vás, případně pro vaše nejbližší, kterým byste rádi věnovali dárkový poukaz na tento nevšední zážitek.
Zajděte se přesvědčit do Zen Asian Wellness v hotelu Maximilian v Haštalské 14 v Praze 1, v Iconu V Jámě 6 v Praze 1, v Rezidenci Vyšehrad v Lumírově ulici 33 v Praze 4 a nově ve velkém relaxačním centru v Široké ulici 11, Praha 1 (roh Pařížské a Široké ulice), kde můžete využít i herbální saunu a výřivku.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít