Novinky v technice: největší 3D plazma v Česku a fotoaparát s vestavěným USB konektorem

21. srpna 2010, 02:01 - Jan Němec
21. srpna 2010, 02:01

Největší sériově vyráběný 3D plazmový televizor od společnosti Panasonic už je k dostání i v českých obchodech. Samsung uvedl na trh digitální fotoaparát s vestavěným s USB konektorem.

Autor: Panasonic

Samsung uvedl kompakt s USB konektorem

Zejména vestavěným USB konektorem vybočuje z řady kompaktních digitálních fotoaparátů novinka od firmy Samsung. Její kompakt PL90 s rozlišením 12,2 MPx se díky tomu obejde bez dalších kabelů a lze jej jednoduše připojit k počítači. Fotoaparát podporuje technologii Plug and play včetně automatické instalace ovladačů; přes USB kabel je navíc možné i dobíjet baterii. Funkčnost přístroje odpovídá potřebám svátečních fotografů – PL90 je vybaven technologií Smart Auto, jež automaticky nastavuje podle světelných podmínek nejvýhodnější režim. Autoportrétisty může zaujmout funkce rozeznání konkrétního obličeje se zvukovým upozorněním, pokud je tvář v záběru.

Panasonic v Česku prodává největší 3D plazmu Největší sériově vyráběný 3D plazmový televizor od společnosti Panasonic už je k dostání i v českých obchodech. 3D plazma Panasonic TX-P65VT20 ohromí už svými rozměry – díky úhlopříčce 165 centimetrů nemusejí mít ani diváci se slabším zrakem obavy, že by nerozeznali trojrozměrné detaily. Televize vedle toho zvládne přehrávat i běžné 2D video, například ve formátech DivX, MP3, DivX HD a JPEG. Nahrát si je přitom můžete i na externí pevný disk. Vedle toho přístroj disponuje funkcí VIERA CAST, která zpřístupňuje kompletní archív TV Nova, video server YouTube či sportovní zpravodajství na Eurosportu. Multifunkce Xerox dbají na bezpečí**

Hned sedm nových modelů černobílých multifunkcí pro různě náročné uživatele uvedla na trh firma Xerox. Vedle obvyklých funkcí – tisku, kopírování, skenování a faxování – sázejí novinky především na bezpečnost tisknutých či jinak reprodukovaných dat. Řada WorkCentre 5700 obsahuje pokročilé bezpečnostní funkce včetně plné podpory standardu sítí IPv6, funkce Image Overwrite, izolace faxu pro zabránění neoprávněného přístupu k datům a síťové autorizace pro omezení přístupu ke skenování, e-mailu a síťovému faxování. Riziko úniku citlivých firemních dat při používání multifunkce je tak minimální.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Auta
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může…
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Galerie: Williams se nevěnuje jen Formuli 1. Staví i auta a nyní slaví 40 let
Giannini 350GP je Fiat 500 po obří dávce steroidů. Prohlédněte si tento speciál v akci
Seat Leon FR 1.4 TSI ACT v dlouhodobém testu: dvouválec na část úvazku
Technologie
Lara Croft opět míří do kin. Podívejte se na prvního ukázku nového Tomb Raidera
Vivaldi vyšel v nové verzi. Zlepšuje prohlížeč obrázků a správce stahování
Malá dávka oprav a možnost pokračovat ve čtení článků na počítači [Windows Insider]
Stáhněte si zdarma legendární plošinovku Oddworld: Abe’s Oddysee
Týden blbec. Po Outlooku má velký výpadek také Skype
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít