NOVINKY

16. června 2003, 00:00 - admin
16. června 2003, 00:00

Veliký rychlík - EIZO FlexScan L767Displeje Eizo jsou zárukou kvality. Potvrzuje to i nový 19" LCD model FlexScan L767. Díky vysokým pozorovacím úhlům 170° zaručuje kvalitní zobrazení, navíc má nízkou dobu odezvy - 6 ms/19ms. Moderní design a funkce monitoru dodává 18 mm rámeček, ScreenManager Pro, digitální i analogové rozhraní a integrovaná zvuková lišta.

Veliký rychlík - EIZO FlexScan L767

Displeje Eizo jsou zárukou kvality. Potvrzuje to i nový 19“ LCD model FlexScan L767. Díky vysokým pozorovacím úhlům 170° zaručuje kvalitní zobrazení, navíc má nízkou dobu odezvy - 6 ms/19ms. Moderní design a funkce monitoru dodává 18 mm rámeček, ScreenManager Pro, digitální i analogové rozhraní a integrovaná zvuková lišta.

Malý ale šikovný - Dell Latitude D400

Poslední, utralehký přírůstek v rodině notebooků Dell Latitude se jmenuje D400. Nadupaný přístroj má integrovanou kartu pro bezdrátové připojení, mobilní technologii Intel Centrino, čtečku čipových karet a síťovou kartu. Přitom váží pouhých 1,67 kg. D400 lze rozšířit o externí optické jednotky, data můžete ukládat pomocí D/Bay (USB 2.0), nebo si dokoupit Bluetooth připojení.

Intel - spojte se profesionálně

Máte firmu a nevíte si rady jak vybrat správný server pro vaši počítačovou síť? Pomoci vám může společnost Intel. Nedávno rozjela program „Skutečný server“ určený pro malé a střední podniky. Cílem projektu je zvýšit povědomí firem o tom, jak vybrat ideální server, který vyhovuje konkrétním požadavkům a potřebám. V rámci kampaně zajišťuje Intel pro distributory, prodejce, systémové integrátory a další dodavatele počítačů technickou a marketingovou podporu směřující do oblasti malých a středních firem. Vyškolení počítačoví odborníci by měli být zárukou, že vám dodají přesně takový server, jaký potřebujete.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít