NOVINKY

16. června 2003, 00:00 - admin
16. června 2003, 00:00

Veliký rychlík - EIZO FlexScan L767Displeje Eizo jsou zárukou kvality. Potvrzuje to i nový 19" LCD model FlexScan L767. Díky vysokým pozorovacím úhlům 170° zaručuje kvalitní zobrazení, navíc má nízkou dobu odezvy - 6 ms/19ms. Moderní design a funkce monitoru dodává 18 mm rámeček, ScreenManager Pro, digitální i analogové rozhraní a integrovaná zvuková lišta.

Veliký rychlík - EIZO FlexScan L767

Displeje Eizo jsou zárukou kvality. Potvrzuje to i nový 19“ LCD model FlexScan L767. Díky vysokým pozorovacím úhlům 170° zaručuje kvalitní zobrazení, navíc má nízkou dobu odezvy - 6 ms/19ms. Moderní design a funkce monitoru dodává 18 mm rámeček, ScreenManager Pro, digitální i analogové rozhraní a integrovaná zvuková lišta.

Malý ale šikovný - Dell Latitude D400

Poslední, utralehký přírůstek v rodině notebooků Dell Latitude se jmenuje D400. Nadupaný přístroj má integrovanou kartu pro bezdrátové připojení, mobilní technologii Intel Centrino, čtečku čipových karet a síťovou kartu. Přitom váží pouhých 1,67 kg. D400 lze rozšířit o externí optické jednotky, data můžete ukládat pomocí D/Bay (USB 2.0), nebo si dokoupit Bluetooth připojení.

Intel - spojte se profesionálně

Máte firmu a nevíte si rady jak vybrat správný server pro vaši počítačovou síť? Pomoci vám může společnost Intel. Nedávno rozjela program „Skutečný server“ určený pro malé a střední podniky. Cílem projektu je zvýšit povědomí firem o tom, jak vybrat ideální server, který vyhovuje konkrétním požadavkům a potřebám. V rámci kampaně zajišťuje Intel pro distributory, prodejce, systémové integrátory a další dodavatele počítačů technickou a marketingovou podporu směřující do oblasti malých a středních firem. Vyškolení počítačoví odborníci by měli být zárukou, že vám dodají přesně takový server, jaký potřebujete.

Mohlo by vás zajímat

  • Anastázie Harris: Anglii zbývá už jen královna

  • Vratislav Strašil: Auta sice milujeme a žijeme z nich,…

  • Vladimír Beneš: Jediný neurochirurg, po kterém…

  • Jan Vančura: krejčí miliardářů

  • Lenka Vejválková: Jak funguje zákulisí fashion byznysu

  • Euro Business Express

  • Josef Bernard: Stát Škodovce hodně pomohl

  • James Cusumano: Pochybuji, že Elvis žije

  • Vlastimil Harapes: Nemám rád cyklostezky a nejraději bych…

Hry pro příležitostné hráče