Nové posily ve firmách

19. listopadu 2010, 08:23 - Adéla Cicvárková
19. listopadu 2010, 08:23

Nové spolupracovníky minulý týden přivítaly společnosti SAP, NIX.CZ, Tipsport, G4S, McDonalds, Isuzu Tracks i ČSOB. A kdo konkrétně kam nastoupil?

Foto: archív Profit

Ivan Konečný, G4S

Největší bezpečnostní skupina na českém trhu a světová jednička v poskytování komplexních bezpečnostních řešení rozšířila svou organizační strukturu o pozici Country Managera. Do této funkce byl teď nově jmenován Ivan Konečný, který má rozsáhlé zkušenosti v řízení mezinárodních společností. V minulosti působil například jako generální ředitel Océ-Česká republika.

Silvia Tajbliková, BASF

Novou PR manažerkou společnosti BASF, která působí v oblasti chemického průmyslu, se stala Silvia Tajbliková. Ta v pozici nahradí Ivanu Mojžíšovou, která byla povýšena do ústředního komunikačního týmu společnosti v Německu. Tajbliková vystudovala Národohospodářskou fakultu Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Martin Semrád, NIX.CZ

Sdružení významných poskytovatelů internetových a telekomunikačních služeb má nového ředitele – Martina Semráda. Ten byl řízením společnosti pověřen dočasně. Semrád působí na telekomunikačním trhu řadu let, zkušenosti získal z několika internetových projektů.

Martin Helikar, SAP

Na pozici ředitele Professional services ve společnosti SAP ČR nastoupil Martin Helikar. Jeho úkolem bude řídit několik týmů zaměřených na poradenství, projektový management, řízení rizik a kvality a dále bude mít na starosti obchodní oddělení pro poradenství a školicí centrum.

Jiří Kašpar, Tipsport

Nově zřízený Úsek centrální podpory sázkové kanceláře Tipsport má nového ředitele, stal se jím Jiří Kašpar. Hlavními úkoly nově zřízeného úseku je především komunikace s uživateli služby internetového sázení nebo příjem sázek po telefonu. Kašpar ve firmě pracuje už 16 let, prošel tu celou řadou pozic, a to i v zahraničních pobočkách.

Steve Easterbrook, McDonalds

Novým prezidentem McDonald’s Europe byl představenstvem McDonald’s Corporation zvolen Steve Easterbrook, dříve CEO McDonald’s United Kingdom a prezident Europe’s Northern Division, v současnosti Executive Vice President a Global Chief Brand Officer. S účinností od 1. prosince 2010 nahrazuje ve funkci Denise Hennequina.

Karel Svoboda, ČSOB

Generálním ředitelem ČSOB Penzijní fond Stabilita se od nového roku stane Karel Svoboda. V bance působí již 10 let. Dříve pracoval v Commercial Union životní pojišťovně. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Antonín Růžička, Isuzu Trucks ČR

Funkci generálního ředitele tu nově zastává Antonín Růžička. Posledních pět let působil jako generální manažer a jednatel společnosti Hach Lange. Předtím 12 let pracoval na vedoucích pozicích ve společnosti Bosch. Vystudoval VUT v Brně.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a…
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce je ve hvězdách
Technologie
Microsoft uvolnil dávku oprav pro Windows, které se někteří smí vyhnout
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Honor 9 je v Česku. Přetahuje se s OnePlus 5, kdo toho za 13 tisíc nabídne víc
Malá legenda vstoupila do Windows Storu. IrfanView nabízí rychlé prohlížení a konverzi obrázků
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít