Nové posily ve firmách

19. listopadu 2010, 08:23 - Adéla Cicvárková
19. listopadu 2010, 08:23

Nové spolupracovníky minulý týden přivítaly společnosti SAP, NIX.CZ, Tipsport, G4S, McDonalds, Isuzu Tracks i ČSOB. A kdo konkrétně kam nastoupil?

Foto: archív Profit

Ivan Konečný, G4S

Největší bezpečnostní skupina na českém trhu a světová jednička v poskytování komplexních bezpečnostních řešení rozšířila svou organizační strukturu o pozici Country Managera. Do této funkce byl teď nově jmenován Ivan Konečný, který má rozsáhlé zkušenosti v řízení mezinárodních společností. V minulosti působil například jako generální ředitel Océ-Česká republika.

Silvia Tajbliková, BASF

Novou PR manažerkou společnosti BASF, která působí v oblasti chemického průmyslu, se stala Silvia Tajbliková. Ta v pozici nahradí Ivanu Mojžíšovou, která byla povýšena do ústředního komunikačního týmu společnosti v Německu. Tajbliková vystudovala Národohospodářskou fakultu Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Martin Semrád, NIX.CZ

Sdružení významných poskytovatelů internetových a telekomunikačních služeb má nového ředitele – Martina Semráda. Ten byl řízením společnosti pověřen dočasně. Semrád působí na telekomunikačním trhu řadu let, zkušenosti získal z několika internetových projektů.

Martin Helikar, SAP

Na pozici ředitele Professional services ve společnosti SAP ČR nastoupil Martin Helikar. Jeho úkolem bude řídit několik týmů zaměřených na poradenství, projektový management, řízení rizik a kvality a dále bude mít na starosti obchodní oddělení pro poradenství a školicí centrum.

Jiří Kašpar, Tipsport

Nově zřízený Úsek centrální podpory sázkové kanceláře Tipsport má nového ředitele, stal se jím Jiří Kašpar. Hlavními úkoly nově zřízeného úseku je především komunikace s uživateli služby internetového sázení nebo příjem sázek po telefonu. Kašpar ve firmě pracuje už 16 let, prošel tu celou řadou pozic, a to i v zahraničních pobočkách.

Steve Easterbrook, McDonalds

Novým prezidentem McDonald’s Europe byl představenstvem McDonald’s Corporation zvolen Steve Easterbrook, dříve CEO McDonald’s United Kingdom a prezident Europe’s Northern Division, v současnosti Executive Vice President a Global Chief Brand Officer. S účinností od 1. prosince 2010 nahrazuje ve funkci Denise Hennequina.

Karel Svoboda, ČSOB

Generálním ředitelem ČSOB Penzijní fond Stabilita se od nového roku stane Karel Svoboda. V bance působí již 10 let. Dříve pracoval v Commercial Union životní pojišťovně. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Antonín Růžička, Isuzu Trucks ČR

Funkci generálního ředitele tu nově zastává Antonín Růžička. Posledních pět let působil jako generální manažer a jednatel společnosti Hach Lange. Předtím 12 let pracoval na vedoucích pozicích ve společnosti Bosch. Vystudoval VUT v Brně.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
Je tu GeForce GTX 1080 Ti s upgradovanou pamětí: Evga vydává model s 12GHz GDDR5X
AMD má možná kšeft od Tesly. Prý jí pomáhá vyvíjet AI procesory pro samořídící auta
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Windows 10 Insider Preview build 16296 opravuje drobné chyby. Pozor na jazykové balíčky
Cnews FM: Náhrada za reklamy a podivné počty Microsoftu [podcast]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít