Nové posily ve firmách

19. listopadu 2010, 08:23 - Adéla Cicvárková
19. listopadu 2010, 08:23

Nové spolupracovníky minulý týden přivítaly společnosti SAP, NIX.CZ, Tipsport, G4S, McDonalds, Isuzu Tracks i ČSOB. A kdo konkrétně kam nastoupil?

Foto: archív Profit

Ivan Konečný, G4S

Největší bezpečnostní skupina na českém trhu a světová jednička v poskytování komplexních bezpečnostních řešení rozšířila svou organizační strukturu o pozici Country Managera. Do této funkce byl teď nově jmenován Ivan Konečný, který má rozsáhlé zkušenosti v řízení mezinárodních společností. V minulosti působil například jako generální ředitel Océ-Česká republika.

Silvia Tajbliková, BASF

Novou PR manažerkou společnosti BASF, která působí v oblasti chemického průmyslu, se stala Silvia Tajbliková. Ta v pozici nahradí Ivanu Mojžíšovou, která byla povýšena do ústředního komunikačního týmu společnosti v Německu. Tajbliková vystudovala Národohospodářskou fakultu Ekonomické univerzity v Bratislavě.

Martin Semrád, NIX.CZ

Sdružení významných poskytovatelů internetových a telekomunikačních služeb má nového ředitele – Martina Semráda. Ten byl řízením společnosti pověřen dočasně. Semrád působí na telekomunikačním trhu řadu let, zkušenosti získal z několika internetových projektů.

Martin Helikar, SAP

Na pozici ředitele Professional services ve společnosti SAP ČR nastoupil Martin Helikar. Jeho úkolem bude řídit několik týmů zaměřených na poradenství, projektový management, řízení rizik a kvality a dále bude mít na starosti obchodní oddělení pro poradenství a školicí centrum.

Jiří Kašpar, Tipsport

Nově zřízený Úsek centrální podpory sázkové kanceláře Tipsport má nového ředitele, stal se jím Jiří Kašpar. Hlavními úkoly nově zřízeného úseku je především komunikace s uživateli služby internetového sázení nebo příjem sázek po telefonu. Kašpar ve firmě pracuje už 16 let, prošel tu celou řadou pozic, a to i v zahraničních pobočkách.

Steve Easterbrook, McDonalds

Novým prezidentem McDonald’s Europe byl představenstvem McDonald’s Corporation zvolen Steve Easterbrook, dříve CEO McDonald’s United Kingdom a prezident Europe’s Northern Division, v současnosti Executive Vice President a Global Chief Brand Officer. S účinností od 1. prosince 2010 nahrazuje ve funkci Denise Hennequina.

Karel Svoboda, ČSOB

Generálním ředitelem ČSOB Penzijní fond Stabilita se od nového roku stane Karel Svoboda. V bance působí již 10 let. Dříve pracoval v Commercial Union životní pojišťovně. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Antonín Růžička, Isuzu Trucks ČR

Funkci generálního ředitele tu nově zastává Antonín Růžička. Posledních pět let působil jako generální manažer a jednatel společnosti Hach Lange. Předtím 12 let pracoval na vedoucích pozicích ve společnosti Bosch. Vystudoval VUT v Brně.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Technologie
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít