Nové možnosti obchodování

24. října 2005, 00:00 - (red)
24. října 2005, 00:00

TV MALL Výhody internetového obchodování začínají být dostupné i lidem, kteří by se jinak na web dostávali jenom ztěžka. Svůj provoz totiž zahájil projekt TV Mall. Na široký okruh zboží nabízí až 40% slevu oproti běžným maloobchodním cenám.

TV MALL Výhody internetového obchodování začínají být dostupné i lidem, kteří by se jinak na web dostávali jenom ztěžka. Svůj provoz totiž zahájil projekt TV Mall. Na široký okruh zboží nabízí až 40% slevu oproti běžným maloobchodním cenám.

Nový prodejní kanál TV Mall rozšiřuje výhody internetového obchodování i na televizní obrazovku. Společnost TV Services and Production v novém projektu spojila své síly s největším tuzemským internetovým obchodníkem Internet Mall. Na televizním kanálu TOP TV a na webu www.tvmall.cz si nyní mohou zájemci koupit spotřebiče, pořídit dárek pro své blízké nebo třeba zakoupit zimní pneumatiky pro firemní automobil.

„Vstup na tento nový trh přináší možnost oslovit zákazníky, kteří zatím nemají přístup k internetu, avšak mají zájem nakoupit značkové zboží jednodušeji a levněji, než je možné v klasických kamenných obchodech,“ řekl k novému projektu Ondřej Fryc, ředitel společnosti Internet Mall. Katalogy obchodu obsahují zhruba 25 tisíc položek zboží.

STEJNÁ KVALITA, LEVNĚJŠÍ CENY

Na obrazovce televizního kanálu TOP TV se budou objevovat běžné výrobky renomovaných výrobců - stejné, jako najdete v klasických obchodech, avšak za výrazně nižší ceny. Nabídka bude provázána s pořadem, který na obrazovce právě poběží.

Například během programu týkajícího se vaření bude kuchař při přípravě pokrmu vyndávat suroviny z určité konkrétní ledničky a vařit na úmyslně vybraných pánvičkách. Divák se pak v pořadu dozví, za kolik si takovou ledničku či pánvičku může v televizním obchodě TV Mall koupit. Jiným příkladem je například magazín o automobilech. Během testu vozu se magazín také zaměří na pneumatiky, které pak budou divákům nabídnuty ke koupi rovnou z televizního obchodu.

Pokud si takovou pánvičku divák objedná při sledování oblíbeného pondělního pořadu, ve středu už si na pánvičce bude moci uvařit chutný pokrm. Podobně tak si bude moci svůj vůz do dvou dnů obout do nových pneumatik.

OBŘÍ ZÁZEMÍ

Nový projekt TV Mall se opírá o široké zázemí svého zkušeného partnera. V call centru denně sedí desítky lidí, které se starají o příjem objednávek. Internet Mall počítá, že s otevřením nového prodejního kanálu zvedne obrat minimálně o 200 až 300 milionů korun jen v příštím roce.

Na nakoupené zboží přes TV Mall se samozřejmě vztahují všechny zákonné normy. Zákazník tedy může počítat se standardní dvouletou zárukou. Zakoupené zboží může vrátit bez udání důvodu až do 14 dnů po nákupu. Pro nakoupené produkty není nutné chodit na poštu, protože je kurýr přímo z TV Mallu doveze rovnou domů. A navíc čtenáři nového týdeníku TV Pohoda ve svém televizním průvodci pravidelně naleznou slevový kupon na vybrané výrobky z obrazovky TOP TV.

CO JE TOP TV

TOP TV je nová televizní stanice, kterou lze sledovat v kabelových rozvodech a satelitu na celém území České republiky a v digitálním vysílání společnosti Czech Digital Group na území hlavního města a středních Čech. Je to „hobby televize“, která nejen pobaví, ale také inspiruje diváky a udržuje s nimi přímý kontakt. Jako jediná televize umožňuje, aby se klient nabízející výrobky či služby stával spolutvůrcem programu. Co mají ostatní televize zakázáno (takzvanou skrytou reklamu), TOP TV nejen může, ale podle znění vysílací licence i musí. Klient tedy může v rámci pořadu otevřeně prezentovat a nabízet své výrobky a služby.

**TV MALL NABÍDNE SLEVY

Obchod nabízí celkem 25 tisíc druhů zboží, na které budou moci čtenáři Profitu získat výjimečné slevy. V časopise bude možné najít slevový kupon, který zájemcům umožní získat výhody ve výši až několika stovek korun. Podobný kupon naleznou i čtenáři TV Pohoda.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
Ryzen Threadripper byl „delidován“ na videu. Uvnitř se schovává překvapení
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít