Nové možnosti obchodování

24. října 2005, 00:00 - (red)
24. října 2005, 00:00

TV MALL Výhody internetového obchodování začínají být dostupné i lidem, kteří by se jinak na web dostávali jenom ztěžka. Svůj provoz totiž zahájil projekt TV Mall. Na široký okruh zboží nabízí až 40% slevu oproti běžným maloobchodním cenám.

TV MALL Výhody internetového obchodování začínají být dostupné i lidem, kteří by se jinak na web dostávali jenom ztěžka. Svůj provoz totiž zahájil projekt TV Mall. Na široký okruh zboží nabízí až 40% slevu oproti běžným maloobchodním cenám.

Nový prodejní kanál TV Mall rozšiřuje výhody internetového obchodování i na televizní obrazovku. Společnost TV Services and Production v novém projektu spojila své síly s největším tuzemským internetovým obchodníkem Internet Mall. Na televizním kanálu TOP TV a na webu www.tvmall.cz si nyní mohou zájemci koupit spotřebiče, pořídit dárek pro své blízké nebo třeba zakoupit zimní pneumatiky pro firemní automobil.

„Vstup na tento nový trh přináší možnost oslovit zákazníky, kteří zatím nemají přístup k internetu, avšak mají zájem nakoupit značkové zboží jednodušeji a levněji, než je možné v klasických kamenných obchodech,“ řekl k novému projektu Ondřej Fryc, ředitel společnosti Internet Mall. Katalogy obchodu obsahují zhruba 25 tisíc položek zboží.

STEJNÁ KVALITA, LEVNĚJŠÍ CENY

Na obrazovce televizního kanálu TOP TV se budou objevovat běžné výrobky renomovaných výrobců - stejné, jako najdete v klasických obchodech, avšak za výrazně nižší ceny. Nabídka bude provázána s pořadem, který na obrazovce právě poběží.

Například během programu týkajícího se vaření bude kuchař při přípravě pokrmu vyndávat suroviny z určité konkrétní ledničky a vařit na úmyslně vybraných pánvičkách. Divák se pak v pořadu dozví, za kolik si takovou ledničku či pánvičku může v televizním obchodě TV Mall koupit. Jiným příkladem je například magazín o automobilech. Během testu vozu se magazín také zaměří na pneumatiky, které pak budou divákům nabídnuty ke koupi rovnou z televizního obchodu.

Pokud si takovou pánvičku divák objedná při sledování oblíbeného pondělního pořadu, ve středu už si na pánvičce bude moci uvařit chutný pokrm. Podobně tak si bude moci svůj vůz do dvou dnů obout do nových pneumatik.

OBŘÍ ZÁZEMÍ

Nový projekt TV Mall se opírá o široké zázemí svého zkušeného partnera. V call centru denně sedí desítky lidí, které se starají o příjem objednávek. Internet Mall počítá, že s otevřením nového prodejního kanálu zvedne obrat minimálně o 200 až 300 milionů korun jen v příštím roce.

Na nakoupené zboží přes TV Mall se samozřejmě vztahují všechny zákonné normy. Zákazník tedy může počítat se standardní dvouletou zárukou. Zakoupené zboží může vrátit bez udání důvodu až do 14 dnů po nákupu. Pro nakoupené produkty není nutné chodit na poštu, protože je kurýr přímo z TV Mallu doveze rovnou domů. A navíc čtenáři nového týdeníku TV Pohoda ve svém televizním průvodci pravidelně naleznou slevový kupon na vybrané výrobky z obrazovky TOP TV.

CO JE TOP TV

TOP TV je nová televizní stanice, kterou lze sledovat v kabelových rozvodech a satelitu na celém území České republiky a v digitálním vysílání společnosti Czech Digital Group na území hlavního města a středních Čech. Je to „hobby televize“, která nejen pobaví, ale také inspiruje diváky a udržuje s nimi přímý kontakt. Jako jediná televize umožňuje, aby se klient nabízející výrobky či služby stával spolutvůrcem programu. Co mají ostatní televize zakázáno (takzvanou skrytou reklamu), TOP TV nejen může, ale podle znění vysílací licence i musí. Klient tedy může v rámci pořadu otevřeně prezentovat a nabízet své výrobky a služby.

**TV MALL NABÍDNE SLEVY

Obchod nabízí celkem 25 tisíc druhů zboží, na které budou moci čtenáři Profitu získat výjimečné slevy. V časopise bude možné najít slevový kupon, který zájemcům umožní získat výhody ve výši až několika stovek korun. Podobný kupon naleznou i čtenáři TV Pohoda.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody…
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Toyota Yaris GRMN zní hodně naštvaně. Na český trh dorazí začátkem příštího roku
Technologie
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Cnews FM: Zneužívá Microsoft monopolní postavení vůči výrobcům antivirů? [podcast]
Je v pořádku, když vám šéf čte e-maily?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít