Nové linky spojí autobusem Varšavu s Evropou

06. června 2011, 20:20 - Profit, TZ
06. června 2011, 20:20

Společnost Souter Holdings Poland zavádí novou linkovou expresní autobusovou dopravu v Polsku a střední Evropě, PolskiBus.com, která umožní cestujícím využívat rychlé a pohodlné meziměstské spojení za velmi nízké ceny.

Foto: PolskiBus

Rychlé, moderní a klimatizované autobusy nabízí cestujícím expresní linkové spoje po celém území Polska a ve střední a východní Evropě. Ceny jízdného začínají na pouhém 1 zlotém a 1 zlotý činí rezervační poplatek (1 zlotý je přibližně 6 Kč). Čím dříve si zákazník jízdenku zarezervuje, tím lepší cenu získá. Cena také závisí na obsazenosti linky. V ceně je Wi-Fi připojení a možnost přepravy většího objemu zavazadel bez skrytých poplatků.

Osm zcela nových autobusových linek PolskiBus.com spojí s centrálou ve Varšavě 16 polských měst a čtyři další evropské metropole – Prahu, Berlín, Bratislavu a Vídeň.

Brian Souter, předseda představenstva společnosti Souter Holdings Poland, při příležitosti uvedení firmy PolskiBus.com na trh prohlásil: „Jsem přesvědčen, že autobusy PolskiBus.com budou cestovat všechny kategorie cestujících. Zkušenosti z Velké Británie, USA a Kanady ukazují, že služby naší společnosti budou využívat jak manažeři, tak studenti a starší lidé. Jsem si jist, že řada našich zákazníků raději nechá auta doma a dá přednost našim autokarům – naši cestující v nich totiž mohou využívat řady výhod.

Luxusní autobusy PolskiBus.com pojmou 70 cestujících, jsou zcela nové a vyhovují nejnovějším evropským normám. Jsou vybaveny sklápěcími koženými sedadly, klimatizací, Wi-Fi připojením zdarma, přípojkami pro nabíjení notebooků a mobilních telefonů v sedadlech a toaletami. Dále se mohou pochlubit bezbariérovým nástupem a jedněmi z nejekologičtějších motorů v Evropě s nízkou uhlíkovou stopou.

Piotr Bezulski, jednatel společnosti Souter Holdings Poland, dodává: „Cestovat autobusy PolskiBus.com je snadné. Naše webové stránky jsou jednoduché a bezpečné. Již nyní si můžete vyhledat a rezervovat meziměstský spoj stejným způsobem jako se rezervují letenky či zájezdy – po internetu a z pohodlí domova. Navíc s námi můžete pohodlně cestovat za pouhý 1 zlotý, přičemž rezervační poplatek je také jen 1 zlotý.

PolskiBus.com nabízí pohodlné a spolehlivé spojení z centra do centra měst bez dodatečných poplatků za zavazadla a představuje novou a cenově velmi výhodnou alternativu k cestování letadlem, vlakem či autem. Již dnes je možné rezervovat si místenky na spoje, jejichž provoz bude zahájen 18. června 2011, na adrese www.PolskiBus.com.

Moderní řešení cenově výhodné veřejné dopravy

Filozofií společnosti PolskiBus.com je nabízet vynikající služby a uspokojit zákazníka ve spojení s výhodnou cenou a flexibilním jízdným na všech spojích. Ceny jízdného začínají na pouhém 1 zlotém a rovněž 1 zlotý činí rezervační poplatek. Společnost PolskiBus.com je vybudována podle vzoru úspěšných a rychle se rozvíjejících dopravních podniků ve Velké Británii, USA a Kanadě a je první svého druhu na polském i evropském trhu.

Roger Bowker, generální ředitel společnosti Souter Holdings Poland, říká: „Z jiných zemí, zejména z USA, máme zkušenost, že zavedení pravidelných, kvalitních a cenově dostupných meziměstských linek může oživit trh linkové autobusové dopravy a navíc omezit znečišťování ovzduší i dopravní zácpy. Společně s Brianem jsme před časem uvedli na trh v Severní Americe společnost Megabus.com, která se setkala s fenomenálním úspěchem. Polsko s více než 38 miliony obyvatel, jejichž mobilita neustále vzrůstá, je podle našeho názoru pro spuštění takového podniku v Evropě tím nejlepším trhem.

Společnost PolskiBus.com má flexibilní tarifní sazby a jízdenky nabízí k prodeji pouze po internetu, tedy bez čekání ve frontách u pokladen. Místenku si tak rezervujete v klidu domova či kanceláře, případně z internetové kavárny, veřejné knihovny, univerzity nebo koleje. Jízdné všech linek PolskiBus.com začíná na částce 1 zlotého a další 1 zlotý činí rezervační poplatek, a to bez dodatečných sazeb za zavazadla či Wi-Fi připojení. Čím dříve si místenku zarezervujete, tím vyšší máte šanci, že pojedete za výhodnou cenu.

Náš internetový rezervační systém je velmi přívětivý. Stačí si najít počítač s přístupem na internet, vyhledat si požadovaný spoj a hned na místě si zamluvit jízdenku, což lze 24 hodin denně,“ uvádí Brian Souter a dodává: „Toto řešení nám umožňuje držet ceny jízdného na nízké úrovni, a přitom nabízet vysoce kvalitní, spolehlivou službu s využitím moderních a dobře vybavených autobusů.“ Osm zcela nových linek PolskiBus.com spojí 16 polských měst a čtyři další evropské metropole (Berlín, Bratislavu, Prahu a Vídeň) z centrály ve Varšavě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Auta
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla…
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Galerie: Co všechno vás čeká v běžném provozu, když si pořídíte Ladu Niva?
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s novým tříválcem
Technologie
Nordic Telecom letos vypne CDMA. Než vybuduje LTE, přesune zákazníky k O2
Malý iPhone SE nebyl nikdy takhle levný. Operátoři šli s cenou výrazně níž než Apple
Xiaomi by mohlo nabídnout bezdrátové nabíjení. Zapojilo se do vývoje Qi
Shigeru Kumekawa: nová Bravia A1 je nabitá tou nejlepší technologií, říká prezident Sony Europe (rozhovor)
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít