Nové linky spojí autobusem Varšavu s Evropou

06. června 2011, 20:20 - Profit, TZ
06. června 2011, 20:20

Společnost Souter Holdings Poland zavádí novou linkovou expresní autobusovou dopravu v Polsku a střední Evropě, PolskiBus.com, která umožní cestujícím využívat rychlé a pohodlné meziměstské spojení za velmi nízké ceny.

Foto: PolskiBus

Rychlé, moderní a klimatizované autobusy nabízí cestujícím expresní linkové spoje po celém území Polska a ve střední a východní Evropě. Ceny jízdného začínají na pouhém 1 zlotém a 1 zlotý činí rezervační poplatek (1 zlotý je přibližně 6 Kč). Čím dříve si zákazník jízdenku zarezervuje, tím lepší cenu získá. Cena také závisí na obsazenosti linky. V ceně je Wi-Fi připojení a možnost přepravy většího objemu zavazadel bez skrytých poplatků.

Osm zcela nových autobusových linek PolskiBus.com spojí s centrálou ve Varšavě 16 polských měst a čtyři další evropské metropole – Prahu, Berlín, Bratislavu a Vídeň.

Brian Souter, předseda představenstva společnosti Souter Holdings Poland, při příležitosti uvedení firmy PolskiBus.com na trh prohlásil: „Jsem přesvědčen, že autobusy PolskiBus.com budou cestovat všechny kategorie cestujících. Zkušenosti z Velké Británie, USA a Kanady ukazují, že služby naší společnosti budou využívat jak manažeři, tak studenti a starší lidé. Jsem si jist, že řada našich zákazníků raději nechá auta doma a dá přednost našim autokarům – naši cestující v nich totiž mohou využívat řady výhod.

Luxusní autobusy PolskiBus.com pojmou 70 cestujících, jsou zcela nové a vyhovují nejnovějším evropským normám. Jsou vybaveny sklápěcími koženými sedadly, klimatizací, Wi-Fi připojením zdarma, přípojkami pro nabíjení notebooků a mobilních telefonů v sedadlech a toaletami. Dále se mohou pochlubit bezbariérovým nástupem a jedněmi z nejekologičtějších motorů v Evropě s nízkou uhlíkovou stopou.

Piotr Bezulski, jednatel společnosti Souter Holdings Poland, dodává: „Cestovat autobusy PolskiBus.com je snadné. Naše webové stránky jsou jednoduché a bezpečné. Již nyní si můžete vyhledat a rezervovat meziměstský spoj stejným způsobem jako se rezervují letenky či zájezdy – po internetu a z pohodlí domova. Navíc s námi můžete pohodlně cestovat za pouhý 1 zlotý, přičemž rezervační poplatek je také jen 1 zlotý.

PolskiBus.com nabízí pohodlné a spolehlivé spojení z centra do centra měst bez dodatečných poplatků za zavazadla a představuje novou a cenově velmi výhodnou alternativu k cestování letadlem, vlakem či autem. Již dnes je možné rezervovat si místenky na spoje, jejichž provoz bude zahájen 18. června 2011, na adrese www.PolskiBus.com.

Moderní řešení cenově výhodné veřejné dopravy

Filozofií společnosti PolskiBus.com je nabízet vynikající služby a uspokojit zákazníka ve spojení s výhodnou cenou a flexibilním jízdným na všech spojích. Ceny jízdného začínají na pouhém 1 zlotém a rovněž 1 zlotý činí rezervační poplatek. Společnost PolskiBus.com je vybudována podle vzoru úspěšných a rychle se rozvíjejících dopravních podniků ve Velké Británii, USA a Kanadě a je první svého druhu na polském i evropském trhu.

Roger Bowker, generální ředitel společnosti Souter Holdings Poland, říká: „Z jiných zemí, zejména z USA, máme zkušenost, že zavedení pravidelných, kvalitních a cenově dostupných meziměstských linek může oživit trh linkové autobusové dopravy a navíc omezit znečišťování ovzduší i dopravní zácpy. Společně s Brianem jsme před časem uvedli na trh v Severní Americe společnost Megabus.com, která se setkala s fenomenálním úspěchem. Polsko s více než 38 miliony obyvatel, jejichž mobilita neustále vzrůstá, je podle našeho názoru pro spuštění takového podniku v Evropě tím nejlepším trhem.

Společnost PolskiBus.com má flexibilní tarifní sazby a jízdenky nabízí k prodeji pouze po internetu, tedy bez čekání ve frontách u pokladen. Místenku si tak rezervujete v klidu domova či kanceláře, případně z internetové kavárny, veřejné knihovny, univerzity nebo koleje. Jízdné všech linek PolskiBus.com začíná na částce 1 zlotého a další 1 zlotý činí rezervační poplatek, a to bez dodatečných sazeb za zavazadla či Wi-Fi připojení. Čím dříve si místenku zarezervujete, tím vyšší máte šanci, že pojedete za výhodnou cenu.

Náš internetový rezervační systém je velmi přívětivý. Stačí si najít počítač s přístupem na internet, vyhledat si požadovaný spoj a hned na místě si zamluvit jízdenku, což lze 24 hodin denně,“ uvádí Brian Souter a dodává: „Toto řešení nám umožňuje držet ceny jízdného na nízké úrovni, a přitom nabízet vysoce kvalitní, spolehlivou službu s využitím moderních a dobře vybavených autobusů.“ Osm zcela nových linek PolskiBus.com spojí 16 polských měst a čtyři další evropské metropole (Berlín, Bratislavu, Prahu a Vídeň) z centrály ve Varšavě.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít