Nejoblíbenější byly seriály

31. prosince 2007, 00:00 - Tomáš Stingl
31. prosince 2007, 00:00

Je to skoro jako v soudobé televizní produkci – nejpopulárnější jsou i v Profitu seriály. Alespoň pokud to měříme četností pozitivních ohlasů od čtenářů. Protože mnohá témata považujeme za natolik závažná, že si zaslouží víc než jen jednorázovou pozornost, stále častěji se snažíme zařadit do Profitu monotematické série článků. Které se vám v roce 2007 líbily nejvíc?

Jednoznačně největší ohlas vzbudil seriál Evropské fondy. Ten v osmi dílech přehledně shrnul, kdo a jakým způsobem se může o který dotační program ucházet a jak má postupovat. Čtenáři ocenili zejména srozumitelný jazyk, kterým jsme informace podali, stejně jako uvádění zkušeností konkrétních firem.

Skvělé ohlasy sklidil také osmidílný cyklus Jak na finanční úřad. Ten byl praktickým průvodcem pro daňové řízení. Články krok za krokem na názorných příkladech ukazovaly, jak korektně podat odvolání nebo třeba jak správně dokladovat své náklady.

V průběhu roku jsme uveřejnili též monotematický seriál nazvaný Energie ve firmě. Ten postupně představil výhody i nevýhody tradičních i alternativních zdrojů energie. Také mapoval, kde se otvírají menším firmám šance při samotné výrobě tepla či elektřiny.

Novým nápadem pak byl svým způsobem jedinečný časosběrný seriál Sedm statečných. V něm jsme sledovali osudy sedmi výrazných podnikatelských osobností, tak jak se v průběhu měsíců potýkají se svým každodenním podnikáním. V lednu přineseme závěrečný díl tohoto seriálu, který shrne veškerá martyria, kterými podnikatelé v uplynulých měsících prošli.

Naopak již téměř neodmyslitelnou součástí Profitu je dlouhou dobu seriál Historie o podnikatelích, kteří působili v Česku v předešlých stoletích. Někteří čtenáři nám dokonce napsali, že kvůli tomuto výbornému seriálu čtou časopis vždycky od konce. Pro ně i pro všechny ostatní máme dobrou zprávu. Autor cyklu má již přichystány desítky dalších historických příběhů i pro příští rok, takže tato populární rubrika ještě ani zdaleka nekončí.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít