Nabídka doprovodných konferencí a seminářů v Brně

20. září 2004, 00:00 - admin
20. září 2004, 00:00

PROGRAM PONDĚLÍ 20. 9. 9.00-18.00 * Eurofórum 2004 (1. den) Pavilon M Poradenství a konzultace pro návštěvníky a vystavovatele Pořádá: Střední podnikatelský stav

PROGRAM PONDĚLÍ 20. 9. 9.00-18.00 * Eurofórum 2004 (1. den) Pavilon M Poradenství a konzultace pro návštěvníky a vystavovatele Pořádá: Střední podnikatelský stav 14.00 Hospodářská soutěž po vstupu ČR do EU (referát) 14.20-17.00 Od konkurence po daně - Aktuální repete evropských povinností a příležitostí pro české firmy (Konference) * Digitalizace výrobních firem s IS D3000S a nasazení programových řešení v praxi (Seminář) Kongresové centrum Brno, sál E Pořádá: Control, s. r. o. 9.30-16.00 * Stav novelizace energetických zákonů a vyhlášek a účinnost užití energie v průmyslu (Seminář) Administrativní budova, a. s. BVV, sál č. 102 Pořádá: Asociace energetických manažerů 10.00-12.00 * Sněm Svazu průmyslu a dopravy České republiky Pavilon A-Rotunda Pořádá: Svaz průmyslu a dopravy ČR (ve spolupráci s V eletrhy Brno, a. s.) 10.00-13.00 hod * Slovenský národní den Business Center, sál II Pořádá: Trenčínská regionální komora SOPK 16.00-18.00 * Česká republika: nové obchodní příležitosti (Prezentace) Pavilon E - Business Center Odborný garant/organizátor: Francouzsko-česká obchodní komora ÚTERÝ 21.9. 14.00-16.45 * Eurofórum 2004 (2. den) Pavilon M * P odpora konkurenceschopnosti českých firem v rámci EU a využití finančních zdrojů EU (Seminář) Pavilon E, Business Center 9.00-15.30 * Plasty v automobilovém průmyslu (Mezinárodní konference k používání plastů pro konstrukční díly automobilů) Administrativní budova a. s. BVV, sál č. 102 Pořádá: Kompozity Brno, s. r. o. 9.00-17.00 * FORM 2004 - technologie tváření, tvářecí nástroje a stroje (7. mezinárodní konference, 1. den) Kongresové centrum Brno, sál C Pořádá: Kongresové centrum Brno, a. s. 9.00-18.00 * Digitalizace výrobních firem s IS D3000S a nasazení programových řešení v praxi (Seminář - 2. den) 9.30-12.00 * Jednání česko-japonského hospodářského výboru, návštěva delegace Japonské obchodní a průmyslové komory Pavilon Obchodní a hospodářské komory Brno Pořádá: Obchodní a hospodářská komora Brno 9.30-13.30 * Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků (5. mezinárodní konference) Kongresové centrum Brno, sál B Pořádá: Kongresové centrum Brno, a. s. 10.00-12.00 * Ruský business den (Seminář) Pavilon A3, sál Morava Pořádá: Obchodní a hospodářská komora Brno 10.00-13.00 * V ědeckotechnické parky v ČR a ve světě (Konference) Administrativní budova a. s. BVV, sál č. 103 Pořádá: Kongresové centrum Brno, a. s. 10.00-15.00 * Konzultační den k problematice výzkumu, vývoje (V a V) a inovací (Konzultační den) Svazu průmyslu a dopravy ČR - volná plocha A Pořádá: Svaz průmyslu a dopravy České republiky 10.00-17.00 * P raktické zkušenosti s aplikací norem ISO 9001:2000 a ISO 14001 (Seminář, konzultace) Pavilon E, Business Center Pořádá: Česká společnost pro jakost 14.00-17.00 * P ředstavení mySAP All-in-One řešení pro strojírenský průmysl (Seminář) 14.00-17.00 * Business den zemí SNS (Seminář) Pavilon A3, sál Morava Pořádá: Komora pro hospodářské styky se SNS 14.00-16.00 V ize v automatizaci III (seminář) Kongresové centrum Brno, sál A Pořádá: EIA-Českomoravská elektrotechnická asociace a Kongresové centrum Brno, a. s. STŘEDA 22. 9.

9.00-18.00 * Eurofórum 2004 (3. den) Poradenství a konzultace pro návštěvníky a vystavovatele Pavilon M Pořádá: Střední podnikatelský stav

14.00-16.30 * Evropské možnosti rozvoje lidských zdrojů (seminář) Pavilon E, Press Center Pořádá: Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest

8.30-14.00 * Plasty a kompozity (konference) Kongresové centrum Brno, sál B Pořádá: Svaz zpracovatelů plastů ČR

Dílčí program 46. mezinárodního strojírenského veletrhu, 4. mezinárodního veletrhu obráběcích a tvářecích strojů, 2. veletrhu měřicí, řídicí, automatizační a regulační techniky.

9.00-15.00 * V yužívání elektrotechnických norem v praxi v návaznosti na technické předpisy v souladu s členstvím v EU (1. den) 5. celostátní setkání elektrotechniků v Brně Kongresové centrum Brno, sál A Pořádá: Český normalizační institut Praha a L. P. Elektro, s. r. o.

9.00-16.00 * Informační zabezpečení řízení výroby v podmínkách dodavatelských řetězců (logistický seminář) Administrativní budova BVV, sály č. 102 a 103 Pořádá: Česká logistická asociace

9.00-17.00 * FORM 2004 - technologie tváření, tvářecí nástroje a stroje (7. mezinárodní konference - 2. den) Kongresové centrum Brno, sál C Pořádá: VUT v Brně, FSI, ÚST, odbor technologie tváření kovů a plastů a Kongresové centrum Brno, a. s.

10.00-12.00 * P rofil absolventa vysoké školy technického zaměření odpovídající potřebám strojírenství a společnosti (kulatý stůl) Kongresové centrum Brno, sál B Pořádá: Svaz výrobců a dodavatelů strojírenské techniky a Kongresové centrum Brno, a. s.

10.00-13.00 * Zapojení Českého svazu zaměstnavatelů v programech EU (seminář) Kongresové centrum Brno, sál E Pořádá: Český svaz zaměstnavatelů v energetice - ČSZE a Kongresové centrum Brno.

10.00-13.00 * Evropský program průmyslového výzkumu a vývoje EUREKA a Česká republika (seminář) Business Center, sál II Pořádá: Asociace inovačního podnikání ČR a Kongresové centrum Brno, a. s.

10.00-13.00 * Aktuální otázky obchodu s Ruskem (seminář) Pavilon Obchodní a hospodářské komory Brno Pořádá: Obchodní komora „V ýchod“

10.00-14.00 * SW Wizcon (seminář) Místo konání: Kongresové centrum Brno, sál F Pořádá: IMC Zlín a Kongresové centrum Brno, a. s.

13.00-17.00 * Ekologicky šetrná výroba (seminář) Pavilon A3, sál Morava Pořádá: Sdělovací technika, s. r. o.

15.00-17.00 * Obchod s hutními výrobky v Evropě (konference) Pavilon E, Business Center, sál II Pořádá: Sdružení obchodníků s hutními materiály

ČTVRTEK 23. 9. 9.00-18.00 * Eurofórum 2004 - Poradenství a konzultace pro návštěvníky a vystavovatele (4. den) Pavilon M Pořádá: Střední podnikatelský stav 14.00-17.00 * P odnikání v Evropské unii a možnosti vstupu zahraničních subjektů na český trh (seminář) Pavilon E, Press Pořádá: Sdružení pro zahraniční investice 9.00-13.00 * MATAR 2004 - výrobní stroje, automatizace a robotizace ve strojírenství (kongres) Fakulta strojní ČVUT v P raze (21. a 22. 9.), Brno, Pavilon A3, sál Morava Pořádá: Společnost pro obráběcí stroje 9.00-13.00 * Český podnikatel je doma v EU (seminář) Pavilon Obchodní a hospodářské komory Brno Pořádá: Obchodní a hospodářská komora Brno 9.00-14.30 * V yužívání elektrotechnických norem v praxi v návaznosti na technické předpisy v souladu s členstvím v EU (2. den) 5. Celostátní setkání elektrotechniků v Brně Kongresové centrum Brno, sál A Pořádá: Český normalizační institut Praha a L. P. Elektro, s. r. o. 9.30-13.00 * ISO 9000-Nejjednodušší cesta k certifikaci vaší firmy (seminář) Administrativní budova a. s. BVV, sál č. 103 Pořádá: Český lodní a průmyslový registr, s. r. o. 10.00-12.00 * ČSZE - sekce EURELECTRIC (prezentace a tisková konference) Press Center, pavilon E Pořádá: Český svaz zaměstnavatelů v energetice 10.00-13.00 * Nové možnosti v protikorozní ochraně kovů (seminář) Kongresové centrum Brno, sál C Pořádá: TART, s. r. o. 14.00-18.00 * Možnosti uplatnění v Dolním Rakousku - seminář pro investory Pavilon Obchodní a hospodářské komory Brno Pořádá: ECO Plus Praha a Obchodní a hospodářská komora Brno PÁTEK 24. 9.

9.00-16.00 * Eurofórum 2004 (5. den) Poradenství a konzultace pro návštěvníky a vystavovatele Pavilon M Pořádá: Střední podnikatelský stav

PROGRAM MIMO VÝSTAVIŠTĚ:

V Areálu technické památky Stará huť u Adamova organizuje Technické muzeum v Brně 24.-25. 9. experimentální tavbu v replice raně středověkých železářských pecí se snahou rekonstruovat technologii výroby tzv. litého damašku. Probíhat budou technologické experimenty s tavbou a také akce k renezanci nožířského řemesla. U příležitosti těchto akcí budou vydány Nožířské listy dokumentující úspěšný pokus bretaňských hutníků při experimentální tavbě v roce 1993. Pořádá: Technické muzeum v Brně, Purkyňova 105, 612 00 Brno, Ing. Jaromír Autrata, tel.: 541 421 454, fax: 541 214 418, e-mail: autrata@technicalmuseum.cz

Mohlo by vás zajímat

  • Pavel Ryba - muž, který Čechům prodá ročně tunu zlata

  • Majitel textilky Juta a senátor Hlavatý: V Senátu by…

  • Jan Hawelka: kavárenská hvězda z Mostu

  • Aleš Kučera: Chvíli potrvá, než se lidé naučí se státem…

  • Ondřej Kania: Otevřeme další dvě školy

  • Martin Burda: Bankám v Česku ujíždí vlak

  • Mnislav Zelený Atapana: Přítel amazonských indiánů

  • Jan Bílý: Nebuď uštvaný manažer. Buď král!

  • Jaroslav Žlábek: Na jedno nabití ujedeme 1000 kilometrů

Hry pro příležitostné hráče