Na veletrhu

31. března 2003, 00:00 - admin
31. března 2003, 00:00

Automatické ovládání vrat a vjezdů, automatické závory, silniční bariéry, automatická placená parkoviště, průchozí turnikety, systémy kontroly vstupu a vjezdu - to je jen základní výčet širokého sortimentu, který nabízí ACCORD SYSTEM. Jako přímý dovozce předního světového výrobce BFT (atest kvality ISO 9001) dokáže nabídnout velice zajímavé ceny.

ACCORD SYSTEM může objednané zboží zaslat třeba i na dobírku kamkoliv po celé ČR. Zakoupení automatického ovládání vrat u této společnosti lze pořídit překvapivě již od částky 10 000 Kč. Nejčastěji prodávané produkty jsou navíc nabízeny v cenově zvýhodněných sestavách obsahujících dálkové ovládání, bezpečnostní fotobuňky a další. ACCORD SYSTEM disponuje zámečnickou dílnou a týmem montážních pracovníků. Proto i výroba atypických vrat podle speciálních požadavků zákazníka nebývá problémem. ACCORD SYSTEM naleznete na veletrhu AMPER 2003 v PVA Letňany v hale 3 na stánku č. 3B6.

Svou letošní novinku - řídicí a monitorovací terminál řady MESTERM pro řízení a sledování výroby - představí na veletrhu AMPER český výrobce řídicích systémů AMiT spol. s r.o. Terminál je po technické a programové stránce navržen tak, aby vyplnil stávající mezeru mezi procesními signály a databázovými prostředky systému MES. Mezi jeho hlavní přednosti patří rozmanité komunikační schopnosti, přehlednost ovládání, možnost volného programování a v neposlední řadě vynikající poměr cena/výkon/spolehlivost. Standardně je vybaven třemi komunikačními rozhraními RS232 a variantně navíc linkou RS485 a rozhraním Ethernet. Komunikační rozmanitost a možnost tvorby libovolné aplikace poskytuje dostatečný prostor pro připojení různých typů čidel a registračních zařízení a zajištění primárního zpracování dat. Přímé připojení do sítí typu Ethernet umožňuje velmi jednoduché začlenění do již stávajících podnikových sítí a oboustrannou spolupráci s nadřazenými informačními systémy pro oblast řízení výroby.

Firma AWATTECH s.r.o. vystavuje na stánku v hale č. 4 nejzajímavější novinky ze svého sortimentu. Jde především o model Micro-S 5000 VA s výborným poměrem cena/výkon. Zdroj pochází z řady line-interactive záložních zdrojů s výkony od 700 VA do 5 kVA. Jako všechny modely této řady má čistý sinusový tvar výstupního napětí a velký multifunkční LCD grafický display pro zobrazení 25 sledovaných parametrů. Navíc je vybaven dvěma nezávislými bateriovými moduly s možností výměny za provozu. Samozřejmostí je komunikace s PC přes RS232, možnost SNMP připojení a velmi dobrý síťový software pro většinu OS v ceně. Po malé úpravě lze zdroj instalovat v 19“ rackové skříni. Prodejní cena činí kolem 50 tis. Kč bez DPH. Zajímavé jsou však také interní UPS k instalaci do PC nebo velké zdroje o výkonech 8 až 160 kVA s možností paralelního provozu a další.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Poroste rychleji USA nebo eurozóna? MMF upravil předpovědi
Která země má nejdražší tarify ve střední Evropě? ČR nebo Polsko?
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Auta
Evropská komise vyšetřuje BMW, Mercedes a VW kvůli údajnému…
Mercedes vymění DTM za elektrické formule. Ostrý start plánuje na rok 2019
Subaru WRX STI proletělo Nürburgring téměř stejně rychle jako Porsche 918 Spyder
Mazda poprvé ukázala nový crossover CX-8. Bude to vlajková loď pro Japonsko
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků
Technologie
Objevily se výsledky Radeonů RX Vega v 3DMarku. Start prodejů přesně za dva týdny?
Skype 5.4 pro Linux přidává podporu pro skupinové videohovory
Nvidia už má Tesly s čipy Volta, rozdala první karty výzkumníkům umělé inteligence
Čína blokuje WhatsApp, Rusko po jeho vzoru hodlá blokovat služby VPN a proxy
Poslední testovací kolo. Stáhněte si Android O Developer Preview 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít