Na veletrhu

31. března 2003, 00:00 - admin
31. března 2003, 00:00

Automatické ovládání vrat a vjezdů, automatické závory, silniční bariéry, automatická placená parkoviště, průchozí turnikety, systémy kontroly vstupu a vjezdu - to je jen základní výčet širokého sortimentu, který nabízí ACCORD SYSTEM. Jako přímý dovozce předního světového výrobce BFT (atest kvality ISO 9001) dokáže nabídnout velice zajímavé ceny.

ACCORD SYSTEM může objednané zboží zaslat třeba i na dobírku kamkoliv po celé ČR. Zakoupení automatického ovládání vrat u této společnosti lze pořídit překvapivě již od částky 10 000 Kč. Nejčastěji prodávané produkty jsou navíc nabízeny v cenově zvýhodněných sestavách obsahujících dálkové ovládání, bezpečnostní fotobuňky a další. ACCORD SYSTEM disponuje zámečnickou dílnou a týmem montážních pracovníků. Proto i výroba atypických vrat podle speciálních požadavků zákazníka nebývá problémem. ACCORD SYSTEM naleznete na veletrhu AMPER 2003 v PVA Letňany v hale 3 na stánku č. 3B6.

Svou letošní novinku - řídicí a monitorovací terminál řady MESTERM pro řízení a sledování výroby - představí na veletrhu AMPER český výrobce řídicích systémů AMiT spol. s r.o. Terminál je po technické a programové stránce navržen tak, aby vyplnil stávající mezeru mezi procesními signály a databázovými prostředky systému MES. Mezi jeho hlavní přednosti patří rozmanité komunikační schopnosti, přehlednost ovládání, možnost volného programování a v neposlední řadě vynikající poměr cena/výkon/spolehlivost. Standardně je vybaven třemi komunikačními rozhraními RS232 a variantně navíc linkou RS485 a rozhraním Ethernet. Komunikační rozmanitost a možnost tvorby libovolné aplikace poskytuje dostatečný prostor pro připojení různých typů čidel a registračních zařízení a zajištění primárního zpracování dat. Přímé připojení do sítí typu Ethernet umožňuje velmi jednoduché začlenění do již stávajících podnikových sítí a oboustrannou spolupráci s nadřazenými informačními systémy pro oblast řízení výroby.

Firma AWATTECH s.r.o. vystavuje na stánku v hale č. 4 nejzajímavější novinky ze svého sortimentu. Jde především o model Micro-S 5000 VA s výborným poměrem cena/výkon. Zdroj pochází z řady line-interactive záložních zdrojů s výkony od 700 VA do 5 kVA. Jako všechny modely této řady má čistý sinusový tvar výstupního napětí a velký multifunkční LCD grafický display pro zobrazení 25 sledovaných parametrů. Navíc je vybaven dvěma nezávislými bateriovými moduly s možností výměny za provozu. Samozřejmostí je komunikace s PC přes RS232, možnost SNMP připojení a velmi dobrý síťový software pro většinu OS v ceně. Po malé úpravě lze zdroj instalovat v 19“ rackové skříni. Prodejní cena činí kolem 50 tis. Kč bez DPH. Zajímavé jsou však také interní UPS k instalaci do PC nebo velké zdroje o výkonech 8 až 160 kVA s možností paralelního provozu a další.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít