Metra Blansko

18. listopadu 2008, 16:02 - mgr. Rita Kindlerová
18. listopadu 2008, 16:02

Krátce mgr.

Předsedou představenstva Metry Blansko je nově dosavadní místopředseda a ekonomický ředitel firmy Oldřich Jachan (53). Ve funkci nahradil Iva Pernicu, který se stal místopředsedou. Blanenská strojírna vyměnila i některé další členy svého statutárního orgánu. Oldřich Jachan figuruje ve vedení podniku od roku 1999. Ivo Pernica, který v podniku působí také jako ředitel závodu Plasty a nářadí, byl v nejvyšší funkci necelý rok.

Advokátní kancelář Mgr. Tomáše Rašovského
Do svého právního týmu přijala Advokátní kancelář Mgr. Tomáše Rašovského advokátku Evu Patočkovou, která dlouhodobě působí na poli českého, ruského a kazašského práva. Její specializací je především stavební a korporátní právo se zaměřením na fúze a akvizice. Zkušenosti má i v oblasti zakládání dceřiných společností a poboček českých společností v zahraničí, zejména v Rusku a Kazachstánu. Věnuje se i smluvním vztahům při dodávkách vývozních investičních celků na území výše uvedených států. Eva Patočková vystudovala práva na MU v Brně. Mezi její záliby patří zahrádkaření a sport.

Zemědělský svaz ČR
Předsedou Zemědělského svazu ČR se opět stal Miroslav Jirovský. Do čela organizace, která zastupuje hlavně velké zemědělské podniky, byl zvolen již počtvrté. Miroslav Jirovský povede svaz další tři roky. Za významné úkoly v tomto období považuje například spolupráci na přípravě společné zemědělské politiky v Evropské unii pro období po roce 2013.

Vodafone
Tuzemský mobilní operátor Vodafone ke konci roku spojí marketingové a prodejní aktivity v nových strategických odděleních pro firemní a nefiremní zákazníky. Firma zároveň zruší funkci viceprezidenta pro marketing, kterou dosud zastával odcházející Chris Robbins. Strategická oddělení Vodafonu pro firemní a nefiremní klientelu tak budou
odpovědná nejenom za prodej a péči, ale také za kompletní marketingové aktivity pro své zákaznické segmenty. Marketing pro firemní a nefiremní klienty převezmou současní viceprezidenti pro tyto segmenty Pavel Hlavinka
a Ann Hofvanderová.

Walmark
Společnost Walmark vyměnila personální ředitelku. Oddělení lidských zdrojů třineckého výrobce doplňků stravy, léků a sportovní výživy řídí Ilona Urbanová (44), dříve personální manažerka ostravské firmy Henniges Automotive. Po pěti letech vystřídala Alenu Zahradníkovou, kterou čekají mateřské povinnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít