Manažery ČSSZ zajímají hlavně zaměstnanci

10. října 2005, 00:00 - ANDREA CERQUEIROVÁ
10. října 2005, 00:00

NAROZENINY ČESKÉ SPRÁVY SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ Pro každého manažera je největší devizou zaměstnanec. V tomto duchu se neslo slavnostní setkání u příležitosti patnáctého výročí existence České správy sociálního zabezpečení. Management České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) umí své zaměstnance motivovat.

NAROZENINY ČESKÉ SPRÁVY SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ Pro každého manažera je největší devizou zaměstnanec. V tomto duchu se neslo slavnostní setkání u příležitosti patnáctého výročí existence České správy sociálního zabezpečení.

Management České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) umí své zaměstnance motivovat. Přestože finančně na tom nejsou bůhví jak dobře, jelikož státní rozpočet není nafukovací, motorem k dobrým výkonům je pro ně slušné zacházení a projevovaná úcta.

PLASTIKA PRO NEJLEPŠÍ

U příležitosti patnáctého výročí existence České správy sociálního zabezpečení bylo čtyřiadvaceti z nich předáno ocenění Zasloužilý zaměstnanec ČSSZ. Stalo se tak v prostorách pražského Top Hotelu, pod záštitou ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha. Jeho ministerstvo je zřizovatelem ČSSZ. Profit byl mediálním partnerem akce.

Hmotnou odměnou zaměstnancům byla skleněná plastika.

Služebně nejstarším oceněným je pětaosmdesátiletý Josef Maška, který v oblasti důchodového pojištění pracuje pro ČSSZ a její předlistopadovou předchůdkyni již jedenapadesát let.

**OCENĚNI BYLI I PARTNEŘI

Management ČSSZ nezapomněl ani na obchodní partnery. Pro ně měl připraveno ocenění Nejlepší partner ČSSZ, které představovalo kytice a grafické listy.

Jako první je převzala ministryně informatiky Dana Bérová. „Pro náš rezort je Česká správa sociálního zabezpečení klíčovým partnerem při rozvoji takzvané transakční části Portálu veřejné správy. Využívá ji totiž už pro dvě agendy, které převedla do elektronické podoby. Pro přihlášky a odhlášky zaměstnanců k nemocenskému pojištění a pro evidenční listy důchodového pojištění. Elektronizace přináší zřetelné úspory ČSSZ, ale i zaměstnavatelům, kteří možnost zasílat pravidelné výpisy elektronicky využívají,“ řekla. Dodala, že k poslednímu srpnu se zaregistrovalo přes 39 tisíc organizací, bylo uspořádáno 2,2 milionu evidenčních listů důchodového pojištění a zasláno přes 890 tisíc přihlášek. Služba přitom funguje teprve od ledna.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Pět lákavých ojetin, které vás ale nechají někde stát
Opel začal přijímat objednávky na Insignii Country Tourer a Exclusive. Český trh si ještě počká
BMW X5 M a X6 M přicházejí v absolutně černé edici Black Fire
Lada ukázala sériovou Vestu SW a Vestu Cross. Nová kombi vypadají opravdu dobře
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Technologie
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Google News po letech v novém. Zpřehledňuje orientaci v obsahu členěním do karet
Microsoft uvolnil dávku oprav pro Windows, které se někteří smí vyhnout
Další kousek skládačky. Amazon spustil český Markeplace
Mapy.cz potkala největší změna za 10 let. Takhle teď vypadají
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít