Manažery ČSSZ zajímají hlavně zaměstnanci

10. října 2005, 00:00 - ANDREA CERQUEIROVÁ
10. října 2005, 00:00

NAROZENINY ČESKÉ SPRÁVY SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ Pro každého manažera je největší devizou zaměstnanec. V tomto duchu se neslo slavnostní setkání u příležitosti patnáctého výročí existence České správy sociálního zabezpečení. Management České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) umí své zaměstnance motivovat.

NAROZENINY ČESKÉ SPRÁVY SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ Pro každého manažera je největší devizou zaměstnanec. V tomto duchu se neslo slavnostní setkání u příležitosti patnáctého výročí existence České správy sociálního zabezpečení.

Management České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) umí své zaměstnance motivovat. Přestože finančně na tom nejsou bůhví jak dobře, jelikož státní rozpočet není nafukovací, motorem k dobrým výkonům je pro ně slušné zacházení a projevovaná úcta.

PLASTIKA PRO NEJLEPŠÍ

U příležitosti patnáctého výročí existence České správy sociálního zabezpečení bylo čtyřiadvaceti z nich předáno ocenění Zasloužilý zaměstnanec ČSSZ. Stalo se tak v prostorách pražského Top Hotelu, pod záštitou ministra práce a sociálních věcí Zdeňka Škromacha. Jeho ministerstvo je zřizovatelem ČSSZ. Profit byl mediálním partnerem akce.

Hmotnou odměnou zaměstnancům byla skleněná plastika.

Služebně nejstarším oceněným je pětaosmdesátiletý Josef Maška, který v oblasti důchodového pojištění pracuje pro ČSSZ a její předlistopadovou předchůdkyni již jedenapadesát let.

**OCENĚNI BYLI I PARTNEŘI

Management ČSSZ nezapomněl ani na obchodní partnery. Pro ně měl připraveno ocenění Nejlepší partner ČSSZ, které představovalo kytice a grafické listy.

Jako první je převzala ministryně informatiky Dana Bérová. „Pro náš rezort je Česká správa sociálního zabezpečení klíčovým partnerem při rozvoji takzvané transakční části Portálu veřejné správy. Využívá ji totiž už pro dvě agendy, které převedla do elektronické podoby. Pro přihlášky a odhlášky zaměstnanců k nemocenskému pojištění a pro evidenční listy důchodového pojištění. Elektronizace přináší zřetelné úspory ČSSZ, ale i zaměstnavatelům, kteří možnost zasílat pravidelné výpisy elektronicky využívají,“ řekla. Dodala, že k poslednímu srpnu se zaregistrovalo přes 39 tisíc organizací, bylo uspořádáno 2,2 milionu evidenčních listů důchodového pojištění a zasláno přes 890 tisíc přihlášek. Služba přitom funguje teprve od ledna.

Mohlo by vás zajímat

  • Dana Drábová: Chci být jako Thatcherová

  • Anastázie Harris: Anglii zbývá už jen královna

  • Vratislav Strašil: Auta sice milujeme a žijeme z nich,…

  • Vladimír Beneš: Jediný neurochirurg, po kterém…

  • Jan Vančura: krejčí miliardářů

  • Lenka Vejválková: Jak funguje zákulisí fashion byznysu

  • Euro Business Express

  • Josef Bernard: Stát Škodovce hodně pomohl

  • James Cusumano: Pochybuji, že Elvis žije

Hry pro příležitostné hráče