Lidé a firmy

19. listopadu 2007, 00:00 - Renata Bartošková
19. listopadu 2007, 00:00

VODAFONE Pavel Kusý Marketingovým ředitelem pro firemní zákazníky Vodafonu je nově Pavel Kusý. Do firmy se vrátil po dvou letech ze společnosti Citibank. V minulosti pracoval také pro společnost Coca-Cola, kde mimo jiné připravoval strategii pro balenou vodu BonAqua.

DIRECT POJIŠŤOVNA Pavel Martyne Novým ředitelem pojistné matematiky Direct Pojišťovny je Pavel Martynek. Doposud působil jako ředitel odboru havarijního pojištění vozidel v České pojišťovně. Ještě před tím pracoval v Pojišťovně Kooperativa jako analytik útvaru pojištění vozidel.

MEDIATEL Lucie Kučerová

Vydavatelská společnost Mediatel má novou tiskovou mluvčí. Je jí Lucie Kučerová. Doposud zastávala stejnou funkci ve společnosti Peugeot ČR. V oboru Public Relations se pohybuje od roku 1995. Kromě Česka nabyla zkušeností i v zahraničí, kde se několik měsíců podílela na přípravě a realizaci mezinárodní konference pro společnost Master Foods.

EXACT SOFTWARE Petr Marc

Na post vedoucího realizačního týmu nastoupil do společnosti Exact Software ČR Petr Marc. Je zodpovědný za řízení konzultantů pracujících především na mezinárodních projektech. Doposud Marc působil ve společnosti Deloitte.

SINDAT GROUP Karel Havlíček

Dosavadní ředitel obchodu a marketingu průmyslového holdingu Sindat Group Karel Havlíček se od ledna 2008 stane jeho generálním ředitelem. Sindat řídí majetkové účasti v mnoha českých výrobních podnicích, zaměřuje se na oblasti chemie, stavebních prvků a speciálních textilií. Exportuje téměř do stovky zemí. Skupinu doplňuje řada službových společností.

ČESKÁ TELEVIZE Ladislav Šticha Česká televize má nového tiskového mluvčího. Je jím Ladislav Šticha. Pozice se ujal po Martinu Kraflovi, který je nově ředitelem Českého centra v Berlíně. Šticha byl v minulosti například tiskovým mluvčí Vojenského zpravodajství nebo zpravodajem České televize a televize Nova.

FASHION ARENA Richard Vlček V čele správy prvního pražského outletového centra Fashion Arena v Praze-Šterboholích stojí Richard Vlček. Do centra přišel z pozice manažera maloobchodu pro východní Evropu ve společnosti Puma, kde působil od roku 2005.

AQUASOFT Dušan Bartoš

Společnost Aquasoft, působící v oblasti vývoje a dodávek informačních technologií, jmenovala Dušana Bartoše ředitelem realizace projektů. Bude se podílet na rozhodování o strategických otázkách společnosti. Před nástupem do Aquasoftu pracoval například pro firmu Perseus & Ekosoft.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Zisky mobilních operátorů? Přes 10 miliard korun ročně
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Kdy jsou vaše peníze na internetbanking v ohrožení?
Konec vesnických prodejen? Vyřeší jejich ztrátovost dotace?
"Bude to dobrý rok," banky a stavební spořitelny počítají výsledky v polovině roku 2017
Auta
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni…
Že fotbalisté touží nejvíce po Bentley? Omyl. Nejžádanější auto vás určitě překvapí
Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Auto za průměrný plat? Jde to, ale musíte slevit z mnoha požadavků
Rolls-Royce dnes představí nový Phantom. Premiéru můžete sledovat živě
Technologie
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Ryzen 3 jde na trh, cenami míří pod Core i3. A konečně vychází i APU Bristol Ridge
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít