Lidé a firmy

14. března 2005, 00:00 - Andrea Cerqueirová a Gabriela Říhová
14. března 2005, 00:00

MICROSOFT Michal Hroch Divizi Server Platform společnosti Microsoft doplnil Michal Hroch (28), který nastoupil na pozici produktového manažera. Posílil tak marketingový tým společnosti a bude úzce spolupracovat s obchodním oddělením a partnerskými společnostmi Microsoft.

MICROSOFT Michal Hroch

Divizi Server Platform společnosti Microsoft doplnil Michal Hroch (28), který nastoupil na pozici produktového manažera. Posílil tak marketingový tým společnosti a bude úzce spolupracovat s obchodním oddělením a partnerskými společnostmi Microsoft. Odpovědný bude také za komunikaci se zákazníky a médii. Po absolvování praxe správce počítačové sítě působil Hroch několik let v oboru IT žurnalistiky. Vedle spolupráce s několika odbornými médii se jako šéfredaktor tři roky věnoval př edevším časopisu Connect!. Jeho úkolem bylo budování a vedení redakčního týmu a také rozvoj a propagace časopisu s cílem prosadit se v oblasti periodik určených pro IT profesionály. Vystudoval Vyšší odbornou školu elektrotechnickou v Pardubicích.

VOLVO AUTO CZECH Mariella J. Delgado

Do pozice generální ředitelky společnosti Volvo Auto Czech, sídlící v Praze, byla jmenována Mariella J. Delgado. V současnosti zastává pozici viceprezidentky a vrchní provozní ředitelky Volvo Operations v Mexiku. Mariella J. Delgado v této pozici nahradí Desmonda Mullana, který byl jmenován generálním ředitelem společnosti Volvo Auto Russia se sídlem v Moskvě. Mariella do společnosti Volvo přišla v roce 1986. Zastávala různé pozice v řadě funkčních oblastí organizace, a to jak v centrále, tak na jednotlivých trzích. Kariéru zahájila ve Volvo Parts a poté na ni navázala ve Volvo Car International, kde zastávala pozice se stále vyšší odpovědností v oblastech distribuce, marketingu, prodeje, rozvoje obchodní činnosti a prodejní sítě a řízení jednotlivých oblastí. Před příchodem do Mexika byla odpovědná za řízení v oblasti Brazílie, Peru, Argentiny a Uruguaye.

ČP LEASING Luděk Keltyčka

Novým generálním ředitelem společnosti ČP Leasing se stal Luděk Keltyčka (30). Ve funkci nahradil Miloše Stibora. Keltyčka pracoval od roku 1993 ve společnosti Plzeňský Prazdroj, kam nastoupil jako key account manager. Později byl jmenován do funkcí regionální ř editel pro Moravu a ředitel prodeje ČR. V letech 1999-2000 pracoval jako obchodní ředitel v Jihočeských pivovarech, poté přišel do společnosti ČP Leasing na pozici obchodního ř editele. Cílem nového generálního ředitele je rozšíření nabídky finančních produktů o spotř ebitelský úvěr na vozidla, růst obchodů na trhu kvalitních ojetých vozidel, udržení pozic v leasingu osobní dopravní techniky a kontinuální progrese zisku společnosti.

CITIBANK Bert Pijls

Novým ředitelem divize retailového bankovnictví Citibank v České republice se stal Bert Pijls. V této roli bude řídit veškeré aktivity spotřebitelského bankovnictví Citibank v České republice, zahrnující retail, kreditní karty, segment malých a středních podniků CitiBusiness, afluentní klientský segment Wealth Management a osobní půjčky. Bert působil jako ředitel odboru mezinárodních osobních půjček u firmy American Express v Londýně a po čtyřleté přestávce se opět vrací do Citigroup.

Do Citibank přišel jako člen programu Management Associate v Německu v roce 1990 a posléze zastával řadu manažerských pozic v oblasti retailu a distribuce v Belgii a Německu. Poté přesídlil do Spojených států, kde pracoval ve skupině Consumer Global Marketing. Od Citigroup odešel v roce 2000 a stal se exekutivním manažerem jednoho internetového poskytovatele finančních služeb. Poté přešel k firmě Egg Plc. v Anglii jako ředitel pro evropskou strategii.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Malý crossover XC40 má po premiéře. Bude to první Volvo s…
Kolik toho doopravdy utáhne nový Land Rover Discovery? Možná se budete divit
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující vše, co fanoušci nenávidí
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Technologie
Další průšvih s 10nm procesem Intelu? Některé čipy Cannon Lake byly údajně odloženy
Děravý CCleaner byl nakonec zákeřnější. Cisco doporučuje obnovu systémů ze zálohy
Hotová informační průtrž. Google za dva týdny přestaví tyhle smartphony a počítače
Vyšla přelomová verze Minecraftu pro mobily, konzole a Windows 10
HEIF podporují Dropbox a Google Photos, zato OneDrive (a Windows 10) nikoli
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít