Lidé a firmy

14. března 2005, 00:00 - Andrea Cerqueirová a Gabriela Říhová
14. března 2005, 00:00

MICROSOFT Michal Hroch Divizi Server Platform společnosti Microsoft doplnil Michal Hroch (28), který nastoupil na pozici produktového manažera. Posílil tak marketingový tým společnosti a bude úzce spolupracovat s obchodním oddělením a partnerskými společnostmi Microsoft.

MICROSOFT Michal Hroch

Divizi Server Platform společnosti Microsoft doplnil Michal Hroch (28), který nastoupil na pozici produktového manažera. Posílil tak marketingový tým společnosti a bude úzce spolupracovat s obchodním oddělením a partnerskými společnostmi Microsoft. Odpovědný bude také za komunikaci se zákazníky a médii. Po absolvování praxe správce počítačové sítě působil Hroch několik let v oboru IT žurnalistiky. Vedle spolupráce s několika odbornými médii se jako šéfredaktor tři roky věnoval př edevším časopisu Connect!. Jeho úkolem bylo budování a vedení redakčního týmu a také rozvoj a propagace časopisu s cílem prosadit se v oblasti periodik určených pro IT profesionály. Vystudoval Vyšší odbornou školu elektrotechnickou v Pardubicích.

VOLVO AUTO CZECH Mariella J. Delgado

Do pozice generální ředitelky společnosti Volvo Auto Czech, sídlící v Praze, byla jmenována Mariella J. Delgado. V současnosti zastává pozici viceprezidentky a vrchní provozní ředitelky Volvo Operations v Mexiku. Mariella J. Delgado v této pozici nahradí Desmonda Mullana, který byl jmenován generálním ředitelem společnosti Volvo Auto Russia se sídlem v Moskvě. Mariella do společnosti Volvo přišla v roce 1986. Zastávala různé pozice v řadě funkčních oblastí organizace, a to jak v centrále, tak na jednotlivých trzích. Kariéru zahájila ve Volvo Parts a poté na ni navázala ve Volvo Car International, kde zastávala pozice se stále vyšší odpovědností v oblastech distribuce, marketingu, prodeje, rozvoje obchodní činnosti a prodejní sítě a řízení jednotlivých oblastí. Před příchodem do Mexika byla odpovědná za řízení v oblasti Brazílie, Peru, Argentiny a Uruguaye.

ČP LEASING Luděk Keltyčka

Novým generálním ředitelem společnosti ČP Leasing se stal Luděk Keltyčka (30). Ve funkci nahradil Miloše Stibora. Keltyčka pracoval od roku 1993 ve společnosti Plzeňský Prazdroj, kam nastoupil jako key account manager. Později byl jmenován do funkcí regionální ř editel pro Moravu a ředitel prodeje ČR. V letech 1999-2000 pracoval jako obchodní ředitel v Jihočeských pivovarech, poté přišel do společnosti ČP Leasing na pozici obchodního ř editele. Cílem nového generálního ředitele je rozšíření nabídky finančních produktů o spotř ebitelský úvěr na vozidla, růst obchodů na trhu kvalitních ojetých vozidel, udržení pozic v leasingu osobní dopravní techniky a kontinuální progrese zisku společnosti.

CITIBANK Bert Pijls

Novým ředitelem divize retailového bankovnictví Citibank v České republice se stal Bert Pijls. V této roli bude řídit veškeré aktivity spotřebitelského bankovnictví Citibank v České republice, zahrnující retail, kreditní karty, segment malých a středních podniků CitiBusiness, afluentní klientský segment Wealth Management a osobní půjčky. Bert působil jako ředitel odboru mezinárodních osobních půjček u firmy American Express v Londýně a po čtyřleté přestávce se opět vrací do Citigroup.

Do Citibank přišel jako člen programu Management Associate v Německu v roce 1990 a posléze zastával řadu manažerských pozic v oblasti retailu a distribuce v Belgii a Německu. Poté přesídlil do Spojených států, kde pracoval ve skupině Consumer Global Marketing. Od Citigroup odešel v roce 2000 a stal se exekutivním manažerem jednoho internetového poskytovatele finančních služeb. Poté přešel k firmě Egg Plc. v Anglii jako ředitel pro evropskou strategii.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Kouzlo bohaté sklizně: Zkusili jsme, jak se řídí moderní kombajn
Jeden Velorex 16/250 se dostal až do Chicaga. Teď je po renovaci a stojí přes 300 tisíc
Technologie
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Intel už má 15W čtyřjádra pro notebooky v ceníku i s parametry, vydání je blízko
Na počítače míří nový Skype. Nebude to taková divočina jako mobilní verze
Asus se úplně zbláznil. Uvedl 6 až 12 nových Zenfonů 4
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít