Lidé a firmy

27. září 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ
27. září 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

IKANO PROPERTIES

Hana Ahdaliová

V developerské společnosti Ikano Properties nahradila počátkem září Hana Ahdaliová (29) marketingovou manažerku Kateřinu Čubíkovou (24). Ahdaliová má v oblasti nemovitostí rozsáhlé zkušenosti, které načerpala z renomované pražské realitní kanceláře, kde se zabývala prodejem a pronájmem rezidenčních a kancelářských objektů. Před nástupem do společnosti působila dva roky jako marketingová manažerka v developerské společnosti Future Group.

EPSON

Henning Ohlsson

Na post ředitele regionální centrály Epson Deutschland nastoupil Henning Ohlsson . Vystřídal Jürgena Kempeho, který jako dočasný ředitel vedl přeorientování německé obchodní divize. Ohlsson má mnohaleté zkušenosti s prodejem a marketingem. Pracoval pro renomované společnosti v sektoru informačních technologií, spotřební elektroniky a telekomunikací. Společnost se sídlem v Meerbusch nabízí produkty a řešení v oblasti tisku a digitálního zpracování obrazu.

 

LESY ČR

Vladimír Sova Novým personálně-správním ředitelem státního podniku Lesy ČR se stal Vladimír Sova (56). Sova pracoval až do roku 2002 v Armádě ČR, dosáhl hodnosti generálmajora. Zaměstnancem Lesů ČR se stal letos v lednu, nejdříve jako vedoucí odboru personálního a ekonomiky práce a nyní jako personálně-správní ředitel. Od 1. 3. 2003 je také asistentem poslance za ČSSD Pavla Höniga. „Myslím, že není na závadu, že nemám lesnické vzdělání, neboť jedním z nejdůležitějších úkolů je zajištění prodeje nepotřebného majetku,“ uvedl Sova. DPD ČR Daniel Mareš Nového generálního ředitele má společnost DPD, poskytující balíkové a expresní služby ve více než třiceti zemích. Stal se jím dosavadní obchodní ředitel firmy Daniel Mareš (31). S tímto postem na sebe přebírá zodpovědnost za celkový chod společnosti v České republice. V letech 1992-2001 pracoval na různých pozicích u společnosti DHL. V roce 1998 získal inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze. U firmy DPD CZ působí od roku 2002. SANOFI-AVENTIS Ivo Žídek**

Generálním ředitelem české pobočky společnosti SanofiAventis, která je největším dovozcem léků na český trh, se stal Ivo Žídek (44). Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství v Praze. Do roku 1991 působil jako urolog. O rok později založil pobočku společnosti Synthélabo a stal se jejím ředitelem. Od roku 1999 působil jako ředitel nadnárodní francouzské farmaceutické firmy Sanofi-Synthélabo v Praze. Francouzsko-německý koncern Sanofi-Aventis oficiálně vznikl 20. srpna a bude technicky a organizačně dokončen koncem roku.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Státní dluh USA, Činy, Ruska a dalších zemí. Kolik dluží domácnosti a firmy?
O prázdninách projedete méně. Benzín i nafta pořád zlevňují
Zákaz kožešinových farem ročně ušetří život více jak 20 000 zvířat, ale senátoři ho nechtěli schválit
Hypotéky 2017: Regulace má za důsledek unifikaci hypoték
OECD: Jak vysoké je maximální zdanění na straně zaměstnance?
Auta
10 nejrizikovějších ojetin, kterým je lepší se zdaleka…
Audi, BMW a Mercedes upraví software milionům starších dieselů. Kvůli emisím
Nástupce Bugatti Chiron bude muset přejít na elektřinu. Bez ní by už nezrychlil
Test motocyklu BMW S 1000 XR: Superbike na chůdách
Kvíz na pátek: Poznáte značku a model auta podle obrázku?
Technologie
OneDrive rozšiřuje zálohování starších verzí na všechny typy souborů
Tip: Chtějí po vás telefonní číslo kvůli registraci? Která SIM je pro to nejlepší?
Microsoftu se daří hlavně díky Office a cloudu. Zdvojnásobil zisk
Podíl používanosti Creators Updatu poprvé překonal Anniversary Update
Intel uvádí AI akcelerátor v podobě USB klíčenky, má výkon 0,1 TFLOPS při 1W spotřebě
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít