Lidé a firmy

27. září 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ
27. září 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

IKANO PROPERTIES

Hana Ahdaliová

V developerské společnosti Ikano Properties nahradila počátkem září Hana Ahdaliová (29) marketingovou manažerku Kateřinu Čubíkovou (24). Ahdaliová má v oblasti nemovitostí rozsáhlé zkušenosti, které načerpala z renomované pražské realitní kanceláře, kde se zabývala prodejem a pronájmem rezidenčních a kancelářských objektů. Před nástupem do společnosti působila dva roky jako marketingová manažerka v developerské společnosti Future Group.

EPSON

Henning Ohlsson

Na post ředitele regionální centrály Epson Deutschland nastoupil Henning Ohlsson . Vystřídal Jürgena Kempeho, který jako dočasný ředitel vedl přeorientování německé obchodní divize. Ohlsson má mnohaleté zkušenosti s prodejem a marketingem. Pracoval pro renomované společnosti v sektoru informačních technologií, spotřební elektroniky a telekomunikací. Společnost se sídlem v Meerbusch nabízí produkty a řešení v oblasti tisku a digitálního zpracování obrazu.

 

LESY ČR

Vladimír Sova Novým personálně-správním ředitelem státního podniku Lesy ČR se stal Vladimír Sova (56). Sova pracoval až do roku 2002 v Armádě ČR, dosáhl hodnosti generálmajora. Zaměstnancem Lesů ČR se stal letos v lednu, nejdříve jako vedoucí odboru personálního a ekonomiky práce a nyní jako personálně-správní ředitel. Od 1. 3. 2003 je také asistentem poslance za ČSSD Pavla Höniga. „Myslím, že není na závadu, že nemám lesnické vzdělání, neboť jedním z nejdůležitějších úkolů je zajištění prodeje nepotřebného majetku,“ uvedl Sova. DPD ČR Daniel Mareš Nového generálního ředitele má společnost DPD, poskytující balíkové a expresní služby ve více než třiceti zemích. Stal se jím dosavadní obchodní ředitel firmy Daniel Mareš (31). S tímto postem na sebe přebírá zodpovědnost za celkový chod společnosti v České republice. V letech 1992-2001 pracoval na různých pozicích u společnosti DHL. V roce 1998 získal inženýrský titul na Vysoké škole ekonomické v Praze. U firmy DPD CZ působí od roku 2002. SANOFI-AVENTIS Ivo Žídek**

Generálním ředitelem české pobočky společnosti SanofiAventis, která je největším dovozcem léků na český trh, se stal Ivo Žídek (44). Vystudoval Fakultu všeobecného lékařství v Praze. Do roku 1991 působil jako urolog. O rok později založil pobočku společnosti Synthélabo a stal se jejím ředitelem. Od roku 1999 působil jako ředitel nadnárodní francouzské farmaceutické firmy Sanofi-Synthélabo v Praze. Francouzsko-německý koncern Sanofi-Aventis oficiálně vznikl 20. srpna a bude technicky a organizačně dokončen koncem roku.

Mohlo by vás zajímat

Finance
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Vyřizování dětského pasu nenechávejte na poslední chvíli. Rychlopas se prodraží.
Praktický návod: jak začít s bitcoinem – výběr vhodné peněženky
Auta
Aston Martin DB11 dostal osmiválec 4,0 l bi-turbo od…
Galerie na středu: Vyplatí se nejoblíbenější auta s dieselem? Jen když najedete stovky tisíc km
Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je uvnitř? (první dojmy)
Škoda vyrobila už šest milionů Octavií
Na prodej je krásná Škoda 130 RS. Její cena vás ale pravděpodobně nepotěší
Technologie
Prohlížeč Vivaldi konečně dostane synchronizaci
AMD vydalo první Vegu 10, poloprofi kartu Radeon Vega Frontier Edition za 999$. Bez recenzí
Facebook ovládá celý svět. Má již 2 miliardy uživatelů
Tip: Jak skrýt ikonu Windows Defenderu v oznamovací oblasti? [Windows 10]
Ve Windows Storu se objevil neoficiální, ale funkcemi nabitý klient pro Google Play Music
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít