Lidé a firmy

18. září 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ
18. září 2006, 00:00

PRICEWATERHOUSECOOPERSPetr FrischPetr Frisch (32) nastoupil do pozice ředitele skupiny International Assignment Solutions (IAS) daňového a právního oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers.

PRICEWATERHOUSECOOPERS Petr Frisch

Petr Frisch (32) nastoupil do pozice ředitele skupiny International Assignment Solutions (IAS) daňového a právního oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers. Ve své nové roli bude mít na starosti rozvoj služeb v oblasti daně z příjmů fyzických osob, sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění, zaměstnaneckých motivačních plánů a benefitů a mezinárodního vysílání.

SCANIA FINANCE CER Tomáš Burdych

Scania Finance CER, dceřiná společnost švédské automobilky Scania-Vabis, přijala na pozici nového šéfa oddělení informačních technologií Tomáše Burdycha. Jako IT/IS manažer bude mít na starosti region Česka, Slovenska a Maďarska. Jde o nejvyšší IT pozici v rámci celé firmy.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ Marek Hlavica

Na pozici manažera firemní komunikace Plzeňského Prazdroje nastoupil Marek Hlavica (45). V nové funkci odpovídá za interní a externí komunikaci a řízení firemní značky. Před příchodem do Plzeňského Prazdroje působil Hlavica v energetické společnosti ČEZ na pozici ředitele sekce komunikace.

ČSA Petr Řehák

Úsek prodeje Českých aerolinií nově řídí bývalý výkonný ředitel obchodu eBanky Petr Řehák (32). Úsek prodeje vznikl v květnu rozdělením původního úseku marketingu a prodeje, který byl dříve zodpovědný za veškeré služby klientům od vývoje produktu až po prodej letenek.

JWT Miroslav Pokorný Komunikační agentura JWT má nového kreativního ředitele. Je jím Miroslav Pokorný, který se v oblasti reklamy pohybuje od začátku devadesátých let. Jako kreativní ředitel společnosti McCann-Erickson stál u kolébky značek jako Orion nebo Opava. JWT je součástí WPP Group, největšího komunikačního holdingu na světě. AKAT

Jan D. Kabelka Novým předsedou představenstva Asociace pro kapitálový trh (AKAT) se stal Jan D. Kabelka (35 let) ze společnosti ING Investment Management. Ve funkci vystřídal dlouholetého předsedu Martina Fuchse. AKAT vznikl v dubnu 2000. Sdružuje bankovní i nebankovní obchodníky cenných papírů, prodejce zahraničních fondů a správce majetku. MICROSOFT ČR

David Frantík Novým ředitelem péče o zákazníky v Microsoftu ČR je od září David Frantík (39). Do společnosti přišel z IBM Business Consulting Services a ve funkci nahradil Romana Šuka. Ten nastoupil na pozici ředitele péče o zákazníky pro oblast střední a východní Evropy. Frantík vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Kromě péče o zákazníky bude odpovědný také za transformaci obchodních procesů v rámci celé společnosti. LESY ČESKÉ REPUBLIKY

Tomáš Vyšohlíd**

Novým tiskovým mluvčím státního podniku Lesy České republiky je Tomáš Vyšohlíd (24). Ten ve funkci nahradil Alexandru Křižkovou. Do společnosti Lesy ČR přišel Vyšohlíd z PR agentury AMI communications. Dříve zastával funkci tiskového mluvčího v Podpůrném a garančním rolnickém a lesnickém fondu. Dále působil například v rádiu Impuls, nebo v Českém rozhlase Hradec Králové.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
8 mýtů o zdravotním pojištění
Kolik stojí dítě v první, druhé a třetí třídě
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Auta
Ken Block opět divočí s Fiestou, tentokrát v terénu
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Mazda připravuje čtyřválec se třemi turby, jedno bude elektrické
BMW M5 (G30) oficiálně: Má 600 koní, vypínatelný pohon všech kol a jede 305 km/h
Jak vybrat pneumatiky na auto: Základní otázky a odpovědi
Technologie
Bixby je u nás dřív než Cortana. Samsung v Česku spustil hlasového asistenta
Procesory Coffee Lake pro desktop přijdou na trh v říjnu, signalizuje Intel
Virtuální realita je dostupnější. HTC Vive zlevňuje o 7000 Kč
Otázky a odpovědi: Jak vybrat pneumatiky na auto?
Google prý po dvou letech uvede další vlastní počítač
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít