Lidé a firmy

18. září 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ
18. září 2006, 00:00

PRICEWATERHOUSECOOPERSPetr FrischPetr Frisch (32) nastoupil do pozice ředitele skupiny International Assignment Solutions (IAS) daňového a právního oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers.

PRICEWATERHOUSECOOPERS Petr Frisch

Petr Frisch (32) nastoupil do pozice ředitele skupiny International Assignment Solutions (IAS) daňového a právního oddělení společnosti PricewaterhouseCoopers. Ve své nové roli bude mít na starosti rozvoj služeb v oblasti daně z příjmů fyzických osob, sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění, zaměstnaneckých motivačních plánů a benefitů a mezinárodního vysílání.

SCANIA FINANCE CER Tomáš Burdych

Scania Finance CER, dceřiná společnost švédské automobilky Scania-Vabis, přijala na pozici nového šéfa oddělení informačních technologií Tomáše Burdycha. Jako IT/IS manažer bude mít na starosti region Česka, Slovenska a Maďarska. Jde o nejvyšší IT pozici v rámci celé firmy.

PLZEŇSKÝ PRAZDROJ Marek Hlavica

Na pozici manažera firemní komunikace Plzeňského Prazdroje nastoupil Marek Hlavica (45). V nové funkci odpovídá za interní a externí komunikaci a řízení firemní značky. Před příchodem do Plzeňského Prazdroje působil Hlavica v energetické společnosti ČEZ na pozici ředitele sekce komunikace.

ČSA Petr Řehák

Úsek prodeje Českých aerolinií nově řídí bývalý výkonný ředitel obchodu eBanky Petr Řehák (32). Úsek prodeje vznikl v květnu rozdělením původního úseku marketingu a prodeje, který byl dříve zodpovědný za veškeré služby klientům od vývoje produktu až po prodej letenek.

JWT Miroslav Pokorný Komunikační agentura JWT má nového kreativního ředitele. Je jím Miroslav Pokorný, který se v oblasti reklamy pohybuje od začátku devadesátých let. Jako kreativní ředitel společnosti McCann-Erickson stál u kolébky značek jako Orion nebo Opava. JWT je součástí WPP Group, největšího komunikačního holdingu na světě. AKAT

Jan D. Kabelka Novým předsedou představenstva Asociace pro kapitálový trh (AKAT) se stal Jan D. Kabelka (35 let) ze společnosti ING Investment Management. Ve funkci vystřídal dlouholetého předsedu Martina Fuchse. AKAT vznikl v dubnu 2000. Sdružuje bankovní i nebankovní obchodníky cenných papírů, prodejce zahraničních fondů a správce majetku. MICROSOFT ČR

David Frantík Novým ředitelem péče o zákazníky v Microsoftu ČR je od září David Frantík (39). Do společnosti přišel z IBM Business Consulting Services a ve funkci nahradil Romana Šuka. Ten nastoupil na pozici ředitele péče o zákazníky pro oblast střední a východní Evropy. Frantík vystudoval Vysoké učení technické v Brně. Kromě péče o zákazníky bude odpovědný také za transformaci obchodních procesů v rámci celé společnosti. LESY ČESKÉ REPUBLIKY

Tomáš Vyšohlíd**

Novým tiskovým mluvčím státního podniku Lesy České republiky je Tomáš Vyšohlíd (24). Ten ve funkci nahradil Alexandru Křižkovou. Do společnosti Lesy ČR přišel Vyšohlíd z PR agentury AMI communications. Dříve zastával funkci tiskového mluvčího v Podpůrném a garančním rolnickém a lesnickém fondu. Dále působil například v rádiu Impuls, nebo v Českém rozhlase Hradec Králové.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít