Lidé a firmy

29. listopadu 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ
29. listopadu 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

TCHIBO - Miroslav Kříž

Společnost Tchibo Praha má nového obchodního ředitele. Stal se jím Miroslav Kříž , který ve firmě pracuje od roku 1999. Začínal jako regionální obchodní manažer, v roce 2001 se stal obchodním manažerem (National Sales Manager) pro celou Českou republiku. Před nástupem do společnosti Tchibo pracoval pět let v Coca-Cola Beverages Česká republika, kde působil jako manažer obchodního týmu.

LOGICACMG - Pavel Kalášek

Generálním ředitelem společnosti LogicaCMG pro region střední a východní Evropu bude Pavel Kalášek . Vedení společnosti převezme 1. ledna 2005. Kalášek přišel ze společnosti HP, kde působil od roku 1993, z toho více než devět let na pozici generálního ředitele české pobočky. Dvakrát byl vyhlášen IT osobností roku. Podílel se také na založení Sdružení pro informační společnost, kde je v současné době 1. viceprezidentem. LogicaCMG je jedním ze tří největších dodavatelů IT služeb v České republice, rychle roste na Slovensku a počítá s výraznou expanzí v dalších zemích regionu.

Lidé a firmy

CLEVERLANCE - Miroslav Prkna

Do funkce Senior Project Managera ve společnosti Cleverlance nastoupil Miroslav Prkna . Miroslav Prkna přišel do Cleverlance ze společnosti NextiraOne Czech, ve které působil jako Project Manager projektů systémové integrace v segmentech finance a telekomunikace. Zkušenosti získal ve firmě WWL Internet AG, kde působil rovněž na pozici Project Manager. Do IT oboru přešel na počátku roku 2000 po pětitiletém působení na velitelských funkcích v Armádě České republiky.

**KPMG - David Scott

KPMG Česká republika získala novou posilu pro svoji pražskou kancelář. David Scott , který přišel do pražské kanceláře z KPMG v Londýně, nastoupil do oddělení Řízení rizik a poradenských služeb na post senior managera. Do týmu přináší zkušenosti z oblasti spolupráce s mezinárodní klientelou. Podílel se mimo jiné na rozsáhlých projektech zaměřených na interní hodnocení efektivity interní kontroly a řízení kritických procesů, hodnocení činnosti středisek sdílených služeb a prověrky regionálních datových IT center.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Historická akvizice v oblasti GPU na obzoru. Firma vyvíjející grafiky PowerVR je na prodej
Historie televizorů Sony: od přistání na měsíci po deset let pokusů s OLEDem
Windows 10 již obsahuje český a slovenský hlas. Může vám předčítat text
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít