Lidé a firmy

04. února 2008, 00:00 - Renata Bartošková
04. února 2008, 00:00

AXA ASSISTANCE Jan Čupa

Generálním ředitelem české pobočky AXA Assistance, jedné z největších nadnárodních asistenčních společností, byl jmenován Jan Čupa. Ve firmě pracuje od roku 2001. Naposledy vedl právní oddělení.

SKANSKA CS Zuzana Pávová Jindřich Topol Dan Ťok Skupina Skanska v České a Slovenské republice přešla na holdingové uspořádání. Mateřská společnost Skanska CS zároveň získala nové členy představenstva. Jsou jimi Zuzana Pávová, personální ředitelka skupiny, generální ředitel nově založené dceřiné společnosti Skanska CZ Jindřich Topol a generální ředitel Skanska CS Dan Ťok. Ten v představenstvu zasedá od února. Pávová přišla do společnosti z postu ředitelky odboru vzdělávání a profesního rozvoje v České spořitelně. Topol pracuje pro Skansku od roku 1996, nejprve působil na pozici ředitele divize Železničního stavitelství Praha, poté byl generálním ředitelem Skanska ŽS. Ťok do firmy přechází z postu ředitele KKCG Industry.

ICZ Ilona Machová Finanční a správní ředitelkou společnosti ICZ byla jmenována dosavadní ředitelka strategického rozvoje Ilona Machová. Ve funkci vystřídala Jaromíra Stemberga, jenž zaujal nově vytvořenou pozici ředitele marketingu a komunikace. Firma ICZ je významným českým dodavatelem integrovaných softwarových a síťových řešení.

ČESKÉ DRÁHY Petr Žaluda Od února je novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Českých drah Petr Žaluda. V obou funkcích vystřídá Josefa Bazalu, který nově působí jako generální ředitel společnosti ČD Cargo.

ALGECO Jan Boudný Skupina Algeco má nového administrativního a finančního ředitele pro země severní a východní Evropy. Je jím Jan Boudný. V minulosti pracoval mimo jiné pro firmu Deloitte. Algeco je největším světovým výrobcem a pronajímatelem modulárních kontejnerových systémů.

EUBE Dalibor Šubrt Aleš Klouda Developerská společnost Eube rozšířila své vedení o dva regionální ředitele. Projekty ve východních Čechách bude mít na starosti Dalibor Šubrt a výstavbu na Liberecku a Jablonecku povede Aleš Klouda. Šubrt působí v oblasti stavebnictví deset let. Jeho posledním působištěm byla společnost Orco Property Group. Klouda byl v minulosti mimo jiné jednatelem firmy Kiwi Investment & Consulting.

MFF BERLIN 2008 Milan Šimáček Tiskový mluvčí pražské hospodářské komory Milan Šimáček byl na základě svých publicistických prací a recenzí v oblasti filmu jmenován členem poroty letošního Mezinárodního filmového festivalu v Berlíně. Festival začíná 7. února.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít