Lidé a firmy

04. února 2008, 00:00 - Renata Bartošková
04. února 2008, 00:00

AXA ASSISTANCE Jan Čupa

Generálním ředitelem české pobočky AXA Assistance, jedné z největších nadnárodních asistenčních společností, byl jmenován Jan Čupa. Ve firmě pracuje od roku 2001. Naposledy vedl právní oddělení.

SKANSKA CS Zuzana Pávová Jindřich Topol Dan Ťok Skupina Skanska v České a Slovenské republice přešla na holdingové uspořádání. Mateřská společnost Skanska CS zároveň získala nové členy představenstva. Jsou jimi Zuzana Pávová, personální ředitelka skupiny, generální ředitel nově založené dceřiné společnosti Skanska CZ Jindřich Topol a generální ředitel Skanska CS Dan Ťok. Ten v představenstvu zasedá od února. Pávová přišla do společnosti z postu ředitelky odboru vzdělávání a profesního rozvoje v České spořitelně. Topol pracuje pro Skansku od roku 1996, nejprve působil na pozici ředitele divize Železničního stavitelství Praha, poté byl generálním ředitelem Skanska ŽS. Ťok do firmy přechází z postu ředitele KKCG Industry.

ICZ Ilona Machová Finanční a správní ředitelkou společnosti ICZ byla jmenována dosavadní ředitelka strategického rozvoje Ilona Machová. Ve funkci vystřídala Jaromíra Stemberga, jenž zaujal nově vytvořenou pozici ředitele marketingu a komunikace. Firma ICZ je významným českým dodavatelem integrovaných softwarových a síťových řešení.

ČESKÉ DRÁHY Petr Žaluda Od února je novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Českých drah Petr Žaluda. V obou funkcích vystřídá Josefa Bazalu, který nově působí jako generální ředitel společnosti ČD Cargo.

ALGECO Jan Boudný Skupina Algeco má nového administrativního a finančního ředitele pro země severní a východní Evropy. Je jím Jan Boudný. V minulosti pracoval mimo jiné pro firmu Deloitte. Algeco je největším světovým výrobcem a pronajímatelem modulárních kontejnerových systémů.

EUBE Dalibor Šubrt Aleš Klouda Developerská společnost Eube rozšířila své vedení o dva regionální ředitele. Projekty ve východních Čechách bude mít na starosti Dalibor Šubrt a výstavbu na Liberecku a Jablonecku povede Aleš Klouda. Šubrt působí v oblasti stavebnictví deset let. Jeho posledním působištěm byla společnost Orco Property Group. Klouda byl v minulosti mimo jiné jednatelem firmy Kiwi Investment & Consulting.

MFF BERLIN 2008 Milan Šimáček Tiskový mluvčí pražské hospodářské komory Milan Šimáček byl na základě svých publicistických prací a recenzí v oblasti filmu jmenován členem poroty letošního Mezinárodního filmového festivalu v Berlíně. Festival začíná 7. února.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ve čtvrtek je svátek! Obchody zůstanou zavřené
Úsporné bydlení: do čeho investovat, abychom ušetřili
Nelíbí se vám na vysoké? Studium můžete ukončit, změnit nebo přerušit
Nová občanka rychle a bez problémů
Kdy máte v práci nárok na placené volno?
Auta
Ministr Ťok hraje mrtvého brouka. O přínosu měření na…
Volkswagen T-Roc dostal konečně údaje o motorech a v Německu už i ceny
Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid Sport Turismo je nejšílenější kombi na světě
Pět dobrých, ale nesmírně rizikových ojetin, které vás mohou stáhnout z kůže
Subaru S208 je rychlejší a ostřejší STI se silnějším motorem. U nás nebude
Technologie
Intel oficiálně představuje Coffee Lake. Parametry, ceny a novinky nových procesorů
Star Trek: Discovery si můžete vychutnat na Netflixu, a to i s klingonskými titulky
Doporučené PC sestavy: Poradíme, jaké komponenty vybrat
3D obraz jako z videohry. Canon vyvinul technologii, která vás při fotbalu dostane přímo na hřiště
Skype for Business nebude mít dlouhý život. Nahradí ho mladší Teams
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít