LIDÉ A FIRMY

23. dubna 2007, 00:00 - Renata Bartošková
23. dubna 2007, 00:00

MAKRO Andrea Kolombo Novým ředitelem společnosti Makro v České republice bude Ital Andrea Colombo. Vedení sítě velkoobchodů převezme po Martinu Dlouhém, který bude od července řídit společnost Metro Cash & Carry India.

MAKRO Andrea Kolombo

Novým ředitelem společnosti Makro v České republice bude Ital Andrea Colombo. Vedení sítě velkoobchodů převezme po Martinu Dlouhém, který bude od července řídit společnost Metro Cash & Carry India.

IMMORENT ČR Jiří Drbohlav

Dalším jednatelem leasingové společnosti Immorent ČR se stal Jiří Drbohlav. V této funkci bude působit společně s dosavadním jednatelem Tomášem Velemínským. Drbohlav se bude podílet na vedení firmy a zároveň bude zodpovědný za rozvoj spolupráce se zákazníky.

MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ Karel Trůbl

Novým náměstkem ministerstva zemědělství pro lesní a vodní hospodářství se stal Karel Trůbl, který byl dosud ředitelem Krajského inspektorátu státního podniku Lesy ČR v Českých Budějovicích. Ve funkci vystřídal Romana Schindlera, který na post rezignoval.

ERNST & YOUNG Ivo Bretfeld

Společnost Ernst & Young jmenovala do čela své expertní skupiny pro forenzní prověrky informačních systémů Iva Bretfelda. Ten přináší zkušenosti z Generálního ředitelství cel, kde do roku 2004 vedl odbor pátrání oddělení analýzy a informační podpory. Před příchodem do Ernst & Young pracoval jako nezávislý konzultant v oblasti analýzy a sběru dat.

SVAZ LÉČEBNÝCH LÁZNÍ ČR Eduard Bláha

Novým prezidentem Svazu léčebných lázní ČR se stal generální ředitel Léčebných lázní Jáchymov Eduard Bláha. Svaz byl zřízen jako zájmové sdružení, které má za úkol vytvářet podmínky pro rozvoj léčebného lázeňství a lázeňských organizací na území České republiky.

ČESKÉ DRÁHY Ondřej Kubala

Od května bude tiskovým mluvčím Českých drah Ondřej Kubala, který dosud působil jako ekonomický redaktor rozhlasové stanice Český rozhlas 1 Radiožurnál. Ve funkci nahradí Aleše Ondrůje. Ten se ve společnosti začne plně věnovat funkci ředitele Odboru marketingu v osobní dopravě.

CA Karel Schmidtmayer

Společnost CA, přední světový poskytovatel softwaru pro správu IT, jmenovala Karla Schmidtmayera ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Před příchodem do společnosti působil v IBM Czech Republic, kde zodpovídal za prodeje společnosti na Moravě.

TRASK SOLUTIONS Martin Brůžek

Konzultační a technologická společnost Trask solutions jmenovala na pozici finančního ředitele Martina Brůžka. Na nové místo přichází ze společnosti Citibank, kde pracoval nejprve v oddělení finanční kontroly, později v oddělení Business Intelligence. Ve společnosti Trask bude zodpovědný za finanční řízení společnosti.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít