Lidé a firmy

04. července 2005, 00:00 - ANDREA CERQUEIROVÁ, GABRIELA ŘÍHOVÁ
04. července 2005, 00:00

JONES LANG LA SALLE Lukáš Schirl Tewfik Sabongui Mirka Puchy Poradce v oblasti komerčního realitního trhu Jones Lang LaSalle (JLL) oznámil klíčové personální změny v pražské pobočce. Lukáš Schirl (32), který pro společnost JLL pracuje sedm let a posledních osmnáct měsíců vedl pražskou kancelář, nyní navíc posílí oddělení investic.

JONES LANG LA SALLE

Lukáš Schirl

Tewfik Sabongui

Mirka Puchy Poradce v oblasti komerčního realitního trhu Jones Lang LaSalle (JLL) oznámil klíčové personální změny v pražské pobočce. Lukáš Schirl (32), který pro společnost JLL pracuje sedm let a posledních osmnáct měsíců vedl pražskou kancelář, nyní navíc posílí oddělení investic. Novým Joint Managing Directorem pro Českou republiku se stane Tewfik Sabongui (36), který ve společnosti působí čtyři roky. Funkci Associate Director a Financial Controller pro střední a východní Evropu (Česká republika, Maďarsko a Polsko) obsadila Mirka Puchy, která v JLL pracuje osmým rokem. CG PARTNERS Petr Kavalíř Společnost CG Parners posílila tým o Petra Kavalíře (31). Ten je specialistou na cross-kulturální problémy a má rozsáhlé zkušenosti s vedením mezinárodních týmů. Povede poradenský tým poskytující služby představenstvům a dozorčím radám nadnárodních firem v Česku. HYUNDAI Lukáš Malík

Na pozici Fleet Manager u firmy Hyundai Motor CZ nastoupil Lukáš Malík (30). Do jeho kompetence spadá vyhledávání a péče o firemní zákazníky, spolupráce s předními leasingovými společnostmi, výběrová řízení a v neposlední řadě i podpora dealerské sítě Hyundai.

Malík dříve pracoval pro společnost Hertz Lease jako obchodní a marketingový manager, ve firmě Europcar Fleet Services, kde zastával funkci vedoucího obchodního oddělení, a rovněž získal praxi u společnosti ŠkoFin jako Produkt Manager.

CHASE PULLMAN

Martin Horák

Ředitelem pro strategii a marketing v advokátní kanceláři Chase Pullman se stal Martin Horák (31). Do konce letošní zimy působil v pozici viceprezidenta Marketing & Communication ve společnosti T-Mobile Czech Republic. Je absolventem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době studuje Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni.

ČESKÝ TELECOM

Jaime Smith

Novým generálním ředitelem Českého Telecomu a předsedou představenstva společnosti byl valnou hromadou jmenován Jaime Smith. V uplynulých dvou měsících působil jako pozorovatel dozorčí rady Českého Telecomu a předtím, od roku 2002, pracoval nve firmě Telefónica de Espana (španělský operátor fixních linek ze skupiny Telefónica).

BUSINESS LEASE

Hana Člupná Hana Člupná nastoupila na pozici Commercial Manager u firmy Business Lease. Kariéru ve společnosti začala v roce 2002. V předchozích letech byla jedním ze členů outsourcingového teamu Xerox ČR, kde byla odpovědná za akvizice klíčových klientů. U Business Lease nastoupila na pozici Area Sales Manager a soustředila se na střední a větší zákazníky, podílela se na uzavření smluv s klíčovými klienty. Od letošního května se ujala pozice obchodní ředitelky. ADASTRA Pavel Šimek Jiří Živnůstka**

Poskytovatel komplexních IT řešení a služeb Adastra Corporation rozšířil svůj obchodní tým o Pavla Šimka, jmenovaného do pozice account manažera s odpovědností za oblast telekomunikací. Další personální změnou v této firmě je Jiří Živnůstek, který se stal sales manažerem pro oblast prodeje aplikačního software.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Auta
Galerie: Williams se nevěnuje jen Formuli 1. Staví i auta a…
Giannini 350GP je Fiat 500 po obří dávce steroidů. Prohlédněte si tento speciál v akci
Seat Leon FR 1.4 TSI ACT v dlouhodobém testu: dvouválec na část úvazku
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Technologie
Malá dávka oprav a možnost pokračovat ve čtení článků na počítači [Windows Insider]
Stáhněte si zdarma legendární plošinovku Oddworld: Abe’s Oddysee
Týden blbec. Po Outlooku má velký výpadek také Skype
Oracle odhalil procesor Sparc M8. Má novou architekturu, takt 5 GHz a asi je poslední
Tip: Naplánujte si automatické zapnutí Wi-Fi na zařízení s Windows 10
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít