Lidé a firmy

04. července 2005, 00:00 - ANDREA CERQUEIROVÁ, GABRIELA ŘÍHOVÁ
04. července 2005, 00:00

JONES LANG LA SALLE Lukáš Schirl Tewfik Sabongui Mirka Puchy Poradce v oblasti komerčního realitního trhu Jones Lang LaSalle (JLL) oznámil klíčové personální změny v pražské pobočce. Lukáš Schirl (32), který pro společnost JLL pracuje sedm let a posledních osmnáct měsíců vedl pražskou kancelář, nyní navíc posílí oddělení investic.

JONES LANG LA SALLE

Lukáš Schirl

Tewfik Sabongui

Mirka Puchy Poradce v oblasti komerčního realitního trhu Jones Lang LaSalle (JLL) oznámil klíčové personální změny v pražské pobočce. Lukáš Schirl (32), který pro společnost JLL pracuje sedm let a posledních osmnáct měsíců vedl pražskou kancelář, nyní navíc posílí oddělení investic. Novým Joint Managing Directorem pro Českou republiku se stane Tewfik Sabongui (36), který ve společnosti působí čtyři roky. Funkci Associate Director a Financial Controller pro střední a východní Evropu (Česká republika, Maďarsko a Polsko) obsadila Mirka Puchy, která v JLL pracuje osmým rokem. CG PARTNERS Petr Kavalíř Společnost CG Parners posílila tým o Petra Kavalíře (31). Ten je specialistou na cross-kulturální problémy a má rozsáhlé zkušenosti s vedením mezinárodních týmů. Povede poradenský tým poskytující služby představenstvům a dozorčím radám nadnárodních firem v Česku. HYUNDAI Lukáš Malík

Na pozici Fleet Manager u firmy Hyundai Motor CZ nastoupil Lukáš Malík (30). Do jeho kompetence spadá vyhledávání a péče o firemní zákazníky, spolupráce s předními leasingovými společnostmi, výběrová řízení a v neposlední řadě i podpora dealerské sítě Hyundai.

Malík dříve pracoval pro společnost Hertz Lease jako obchodní a marketingový manager, ve firmě Europcar Fleet Services, kde zastával funkci vedoucího obchodního oddělení, a rovněž získal praxi u společnosti ŠkoFin jako Produkt Manager.

CHASE PULLMAN

Martin Horák

Ředitelem pro strategii a marketing v advokátní kanceláři Chase Pullman se stal Martin Horák (31). Do konce letošní zimy působil v pozici viceprezidenta Marketing & Communication ve společnosti T-Mobile Czech Republic. Je absolventem Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze. V současné době studuje Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni.

ČESKÝ TELECOM

Jaime Smith

Novým generálním ředitelem Českého Telecomu a předsedou představenstva společnosti byl valnou hromadou jmenován Jaime Smith. V uplynulých dvou měsících působil jako pozorovatel dozorčí rady Českého Telecomu a předtím, od roku 2002, pracoval nve firmě Telefónica de Espana (španělský operátor fixních linek ze skupiny Telefónica).

BUSINESS LEASE

Hana Člupná Hana Člupná nastoupila na pozici Commercial Manager u firmy Business Lease. Kariéru ve společnosti začala v roce 2002. V předchozích letech byla jedním ze členů outsourcingového teamu Xerox ČR, kde byla odpovědná za akvizice klíčových klientů. U Business Lease nastoupila na pozici Area Sales Manager a soustředila se na střední a větší zákazníky, podílela se na uzavření smluv s klíčovými klienty. Od letošního května se ujala pozice obchodní ředitelky. ADASTRA Pavel Šimek Jiří Živnůstka**

Poskytovatel komplexních IT řešení a služeb Adastra Corporation rozšířil svůj obchodní tým o Pavla Šimka, jmenovaného do pozice account manažera s odpovědností za oblast telekomunikací. Další personální změnou v této firmě je Jiří Živnůstek, který se stal sales manažerem pro oblast prodeje aplikačního software.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Zaměstnávání a brigády mladistvých a jejich pracovní podmínky podle zákoníku práce
Silná Evropa je podle Merkelové pro USA výhodná
500 korun navíc pro rodinu s dětmi od července 2017?
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Aprílová GeForce GTX do USB skutečně existuje. Nvidia omezenou sérii rozdá
Google po letech ustoupil. Nebude číst vaše e-maily kvůli reklamě
Nvidia GeForce GT 1030 – jak se hraje na grafice za 2000 Kč (uživatelská recenze)
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít