Lidé a firmy

15. listopadu 2004, 00:00 - Rubriku připravila GABRIELA ŘÍHOVÁ
15. listopadu 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

 

CZECHINVEST - Karolína Bočková

Do funkce náměstkyně pro operativní řízení agentury CzechInvest nastupuje Karolína Bočková (29). Jejím úkolem bude zejména koordinovat procesy související s podporou podnikání a čerpáním evropských strukturálních fondů. Bočková nastoupila do CzechInvestu v roce 2000 na pozici marketing executive. Od poloviny roku 2002 pracovala v odboru investičních projektů jako vedoucí oddělení nadnárodních center služeb a nových technologií. V srpnu 2003 se stala ředitelkou zastoupení CzechInvestu v Kalifornii. Bočkovou v Kalifornii vystřídá Tomáš Novák.

 

LOGOS - Jana Jírová

Post manažerky pro rozvoj lidských zdrojů konzultační a technologické společnosti Logos obsadila Jana Jírová. Bude se zabývat především řízením procesu adaptace a vzdělávání pracovníků společnosti. Vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně - fakultu sociálně-ekonomickou v oboru ekonomie a rozvoj lidských zdrojů. Do společnosti Logos nastoupila v září 2004, po zkušenostech nabytých ve Stavební spořitelně České spořitelny, kde se zabývala koordinací vzdělávacích aktivit.

 

PPF CONSULTING - Radek Musil

Začátkem prosince se generálním ředitelem společnosti PPF Consulting stane Radek Musil . Od roku 1992 pracoval pro Dresdner Bank CZ, od roku 1999 byl členem jejího představenstva. Zabýval se zde především investičním bankovnictvím, zejména oblastí corporate finance, strukturovaným a syndikovaným financováním a obchody na kapitálových trzích. Je absolventem pražské VŠE. PPF Consulting se v rámci skupiny PPF zabývá řízením investičních projektů skupiny a správou ovládaných podniků.

 

MICROSOFT - Dita Burianová

Pozici marketingové manažerky divize Microsoft Business Solutions převzala Dita Burianová (34). Její hlavní pracovní náplní má být celková koordinace marketingových aktivit a komunikace obchodních řešení Microsoft Business Solution. Burianová přichází do Microsoftu z firmy Ness CEE, kde zastřešovala partnerskou komunikaci a portfolio management. Dříve pracovala v poradenské firmě KMPG jako marketingová manažerka pro divize Management Consulting & IT. Vystudovala školu s technickým zaměřením.

 

PALMONE - Francoise Bornibuse Viceprezidentem pro Evropu, Blízký východ a Afriku (EMEA) společnosti palmOne se stal Francoise Bornibuse. Má devatenáctileté zkušenosti v oblasti informačních technologií, které získal ve společnosti Hewlett-Packard (HP). Bude mít zodpovědnost především za řízení společnosti palmOne v Evropě. Zaměřit se má na další prosazování společnosti v telekomunikačním sektoru a udržení její vedoucí pozice v oblasti kapesních počítačů. Bornibus bude pracovat v britské centrále EMEA.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít