Lidé a firmy

15. listopadu 2004, 00:00 - Rubriku připravila GABRIELA ŘÍHOVÁ
15. listopadu 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

 

CZECHINVEST - Karolína Bočková

Do funkce náměstkyně pro operativní řízení agentury CzechInvest nastupuje Karolína Bočková (29). Jejím úkolem bude zejména koordinovat procesy související s podporou podnikání a čerpáním evropských strukturálních fondů. Bočková nastoupila do CzechInvestu v roce 2000 na pozici marketing executive. Od poloviny roku 2002 pracovala v odboru investičních projektů jako vedoucí oddělení nadnárodních center služeb a nových technologií. V srpnu 2003 se stala ředitelkou zastoupení CzechInvestu v Kalifornii. Bočkovou v Kalifornii vystřídá Tomáš Novák.

 

LOGOS - Jana Jírová

Post manažerky pro rozvoj lidských zdrojů konzultační a technologické společnosti Logos obsadila Jana Jírová. Bude se zabývat především řízením procesu adaptace a vzdělávání pracovníků společnosti. Vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně - fakultu sociálně-ekonomickou v oboru ekonomie a rozvoj lidských zdrojů. Do společnosti Logos nastoupila v září 2004, po zkušenostech nabytých ve Stavební spořitelně České spořitelny, kde se zabývala koordinací vzdělávacích aktivit.

 

PPF CONSULTING - Radek Musil

Začátkem prosince se generálním ředitelem společnosti PPF Consulting stane Radek Musil . Od roku 1992 pracoval pro Dresdner Bank CZ, od roku 1999 byl členem jejího představenstva. Zabýval se zde především investičním bankovnictvím, zejména oblastí corporate finance, strukturovaným a syndikovaným financováním a obchody na kapitálových trzích. Je absolventem pražské VŠE. PPF Consulting se v rámci skupiny PPF zabývá řízením investičních projektů skupiny a správou ovládaných podniků.

 

MICROSOFT - Dita Burianová

Pozici marketingové manažerky divize Microsoft Business Solutions převzala Dita Burianová (34). Její hlavní pracovní náplní má být celková koordinace marketingových aktivit a komunikace obchodních řešení Microsoft Business Solution. Burianová přichází do Microsoftu z firmy Ness CEE, kde zastřešovala partnerskou komunikaci a portfolio management. Dříve pracovala v poradenské firmě KMPG jako marketingová manažerka pro divize Management Consulting & IT. Vystudovala školu s technickým zaměřením.

 

PALMONE - Francoise Bornibuse Viceprezidentem pro Evropu, Blízký východ a Afriku (EMEA) společnosti palmOne se stal Francoise Bornibuse. Má devatenáctileté zkušenosti v oblasti informačních technologií, které získal ve společnosti Hewlett-Packard (HP). Bude mít zodpovědnost především za řízení společnosti palmOne v Evropě. Zaměřit se má na další prosazování společnosti v telekomunikačním sektoru a udržení její vedoucí pozice v oblasti kapesních počítačů. Bornibus bude pracovat v britské centrále EMEA.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
Cnews FM: Náhrada za reklamy a podivné počty Microsoftu [podcast]
GPU Vega 11 by mohlo mít 2048 shaderů, AMD s ním prý chystá Radeony RX Vega 32 a 28
Intel prý chystá už i dvoujádrové Kaby Lake-X, extrémní Core i3 pro platformu X299
Nvidia nabízí levnější Shield TV. V balení však nemá gamepad
Jedna z nejlepších hororových her je teď zdarma. Stáhněte si Outlast
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít