Lidé a firmy

15. listopadu 2004, 00:00 - Rubriku připravila GABRIELA ŘÍHOVÁ
15. listopadu 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

 

CZECHINVEST - Karolína Bočková

Do funkce náměstkyně pro operativní řízení agentury CzechInvest nastupuje Karolína Bočková (29). Jejím úkolem bude zejména koordinovat procesy související s podporou podnikání a čerpáním evropských strukturálních fondů. Bočková nastoupila do CzechInvestu v roce 2000 na pozici marketing executive. Od poloviny roku 2002 pracovala v odboru investičních projektů jako vedoucí oddělení nadnárodních center služeb a nových technologií. V srpnu 2003 se stala ředitelkou zastoupení CzechInvestu v Kalifornii. Bočkovou v Kalifornii vystřídá Tomáš Novák.

 

LOGOS - Jana Jírová

Post manažerky pro rozvoj lidských zdrojů konzultační a technologické společnosti Logos obsadila Jana Jírová. Bude se zabývat především řízením procesu adaptace a vzdělávání pracovníků společnosti. Vystudovala Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně - fakultu sociálně-ekonomickou v oboru ekonomie a rozvoj lidských zdrojů. Do společnosti Logos nastoupila v září 2004, po zkušenostech nabytých ve Stavební spořitelně České spořitelny, kde se zabývala koordinací vzdělávacích aktivit.

 

PPF CONSULTING - Radek Musil

Začátkem prosince se generálním ředitelem společnosti PPF Consulting stane Radek Musil . Od roku 1992 pracoval pro Dresdner Bank CZ, od roku 1999 byl členem jejího představenstva. Zabýval se zde především investičním bankovnictvím, zejména oblastí corporate finance, strukturovaným a syndikovaným financováním a obchody na kapitálových trzích. Je absolventem pražské VŠE. PPF Consulting se v rámci skupiny PPF zabývá řízením investičních projektů skupiny a správou ovládaných podniků.

 

MICROSOFT - Dita Burianová

Pozici marketingové manažerky divize Microsoft Business Solutions převzala Dita Burianová (34). Její hlavní pracovní náplní má být celková koordinace marketingových aktivit a komunikace obchodních řešení Microsoft Business Solution. Burianová přichází do Microsoftu z firmy Ness CEE, kde zastřešovala partnerskou komunikaci a portfolio management. Dříve pracovala v poradenské firmě KMPG jako marketingová manažerka pro divize Management Consulting & IT. Vystudovala školu s technickým zaměřením.

 

PALMONE - Francoise Bornibuse Viceprezidentem pro Evropu, Blízký východ a Afriku (EMEA) společnosti palmOne se stal Francoise Bornibuse. Má devatenáctileté zkušenosti v oblasti informačních technologií, které získal ve společnosti Hewlett-Packard (HP). Bude mít zodpovědnost především za řízení společnosti palmOne v Evropě. Zaměřit se má na další prosazování společnosti v telekomunikačním sektoru a udržení její vedoucí pozice v oblasti kapesních počítačů. Bornibus bude pracovat v britské centrále EMEA.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Auta
Continental znovu vynalezl kolo, aby mohly elektromobily…
Kvíz na pátek: Poznáte součástky auta jen podle obrázku?
BMW Z4 Concept byl neoficiálně odhalen těsně před premiérou. Vypadá hodně dobře
Hyundai ukázal nástupce vodíkového crossoveru ix35. Příští rok dorazí také do Evropy
Volvo, Peugeot, Fiat a další vynechají autosalon ve Frankfurtu. Jsou to pro ně vyhozené peníze
Technologie
Intel: top Coffee Lake má o 11 % lepší výkon v jednom vlákně. Kvůli AMD přejmenuje čipset
Evleaks kazí překvapení další Korejcům. Takhle bude vypadat LG V30
Čeští Warhorse Studios vnadí dalším trailerem na Kingdom Come: Deliverance (video)
Další pohroma v cenách grafických karet na obzoru. GDDR5 tento měsíc zdražila o 30 %
Bitcoin přišel o rekord. Kryptoměnou Ethereum už proudí více transakcí
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít