Lidé a firmy

21. srpna 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ <br />
21. srpna 2006, 00:00

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu.

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu. Fortis Bank Česká republika se zaměřuje na velké a středně velké podniky s mezinárodními aktivitami a komplexními potřebami. Je součástí integrované evropské sítě s více než 120 pobočkami v 18 zemích. LG. PHILIPS DISPLAYS

René Sedlák

Jana Kopecká

Výrobce vakuových obrazovek LG. Philips Displays Czech Republic sídlící v Hranicích má dva nové členy svého nejvyššího vedení. Řady českých manažerů rozšířili René Sedlák na nově vytvořené pozici provozního ředitele a Jana Kopecká jako šéfka personálního oddělení, která tak ve funkci nahradila Sylwii Czajka, jež se vrací do rodného Polska. René Sedlák nastoupil do hranické továrny v roce 2002. Od samého počátku působil ve firmě jako manažer oddělení logistiky, kde řídil řadu úspěšných projektů. Jana Kopecká ve firmě působí jako personalistka od roku 2003. Řídila několik úspěšných projektů, nastavila řadu personálních procesů a politik a vedla tým firemních personalistů.

FACILITY Pavel Přikryl Poradenská společnost Facility znovu rozšiřuje své řady. Na pozici manažera se po roční stáži ve Spojených státech vrací Pavel Přikryl, který ve společnosti dříve působil jako konzultant projektů v oblasti risk managementu a cash managementu. Před svým původním dvouletým angažmá ve Facility pracoval jako asistent senátora a v reklamní agentuře. PR POINT

Ivana Javorová

Novou posilou v expandující agentuře PR Point se stala Ivana Javorová (32), která zastává pozici PR konzultanta. V předchozích letech působila v PR agentuře Quent. V nové funkci bude jejím úkolem zejména budování úzkého vztahu s médii a další aktivity. Agentura PR Point poskytuje komplexní služby v oblasti public relations.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Pouštní supersport Zaroq Sand Racer 500 GT jde do výroby.…
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Dopravní nehoda v zahraničí: Jak získat odškodnění?
Technologie
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít