Lidé a firmy

21. srpna 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ <br />
21. srpna 2006, 00:00

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu.

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu. Fortis Bank Česká republika se zaměřuje na velké a středně velké podniky s mezinárodními aktivitami a komplexními potřebami. Je součástí integrované evropské sítě s více než 120 pobočkami v 18 zemích. LG. PHILIPS DISPLAYS

René Sedlák

Jana Kopecká

Výrobce vakuových obrazovek LG. Philips Displays Czech Republic sídlící v Hranicích má dva nové členy svého nejvyššího vedení. Řady českých manažerů rozšířili René Sedlák na nově vytvořené pozici provozního ředitele a Jana Kopecká jako šéfka personálního oddělení, která tak ve funkci nahradila Sylwii Czajka, jež se vrací do rodného Polska. René Sedlák nastoupil do hranické továrny v roce 2002. Od samého počátku působil ve firmě jako manažer oddělení logistiky, kde řídil řadu úspěšných projektů. Jana Kopecká ve firmě působí jako personalistka od roku 2003. Řídila několik úspěšných projektů, nastavila řadu personálních procesů a politik a vedla tým firemních personalistů.

FACILITY Pavel Přikryl Poradenská společnost Facility znovu rozšiřuje své řady. Na pozici manažera se po roční stáži ve Spojených státech vrací Pavel Přikryl, který ve společnosti dříve působil jako konzultant projektů v oblasti risk managementu a cash managementu. Před svým původním dvouletým angažmá ve Facility pracoval jako asistent senátora a v reklamní agentuře. PR POINT

Ivana Javorová

Novou posilou v expandující agentuře PR Point se stala Ivana Javorová (32), která zastává pozici PR konzultanta. V předchozích letech působila v PR agentuře Quent. V nové funkci bude jejím úkolem zejména budování úzkého vztahu s médii a další aktivity. Agentura PR Point poskytuje komplexní služby v oblasti public relations.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
Nezdravé české zdravotnictví I: 4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Audi radikálně mění číselné značení modelů. Bude v tom…
Opět na scéně. Umělý benzín má zachránit spalovací motory
Opel si připravil pro Frankfurt tři světové premiéry. Překvapením nebude ani jedna
Ferrari Portofino nahrazuje Californii. Má čtyři sedačky a jede 320 km/h
Harley-Davidson drasticky překopal nabídku, Dyna a Softail splynuly v novou řadu
Technologie
SpaceX představuje vlastní skafandr. V tomhle se bude létat na ISS
Desky pro procesory Intel Coffee Lake se začaly objevovat, unikl seznam prvních modelů
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Konsolidujte těžbu! Asus vyrobil pro kryptokopy monstrózní desku s 19 sloty PCI Express
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít