Lidé a firmy

21. srpna 2006, 00:00 - RENATA BARTOŠKOVÁ <br />
21. srpna 2006, 00:00

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu.

FORTIS BANK Pavel Svěrák Společnost Fortis Bank Česká republika jmenovala Pavla Svěráka (51) ředitelem Trade, Export & Project Finance s cílem dále rozvíjet již existující značku Fortis na českém trhu. Svěrák má dlouholeté zkušenosti v zavádění nových strukturovaných bankovních produktů pro financování zahraničního obchodu. Fortis Bank Česká republika se zaměřuje na velké a středně velké podniky s mezinárodními aktivitami a komplexními potřebami. Je součástí integrované evropské sítě s více než 120 pobočkami v 18 zemích. LG. PHILIPS DISPLAYS

René Sedlák

Jana Kopecká

Výrobce vakuových obrazovek LG. Philips Displays Czech Republic sídlící v Hranicích má dva nové členy svého nejvyššího vedení. Řady českých manažerů rozšířili René Sedlák na nově vytvořené pozici provozního ředitele a Jana Kopecká jako šéfka personálního oddělení, která tak ve funkci nahradila Sylwii Czajka, jež se vrací do rodného Polska. René Sedlák nastoupil do hranické továrny v roce 2002. Od samého počátku působil ve firmě jako manažer oddělení logistiky, kde řídil řadu úspěšných projektů. Jana Kopecká ve firmě působí jako personalistka od roku 2003. Řídila několik úspěšných projektů, nastavila řadu personálních procesů a politik a vedla tým firemních personalistů.

FACILITY Pavel Přikryl Poradenská společnost Facility znovu rozšiřuje své řady. Na pozici manažera se po roční stáži ve Spojených státech vrací Pavel Přikryl, který ve společnosti dříve působil jako konzultant projektů v oblasti risk managementu a cash managementu. Před svým původním dvouletým angažmá ve Facility pracoval jako asistent senátora a v reklamní agentuře. PR POINT

Ivana Javorová

Novou posilou v expandující agentuře PR Point se stala Ivana Javorová (32), která zastává pozici PR konzultanta. V předchozích letech působila v PR agentuře Quent. V nové funkci bude jejím úkolem zejména budování úzkého vztahu s médii a další aktivity. Agentura PR Point poskytuje komplexní služby v oblasti public relations.

Mohlo by vás zajímat

  • Dana Drábová: Chci být jako Thatcherová

  • Anastázie Harris: Anglii zbývá už jen královna

  • Vratislav Strašil: Auta sice milujeme a žijeme z nich,…

  • Vladimír Beneš: Jediný neurochirurg, po kterém…

  • Jan Vančura: krejčí miliardářů

  • Lenka Vejválková: Jak funguje zákulisí fashion byznysu

  • Euro Business Express

  • Josef Bernard: Stát Škodovce hodně pomohl

  • James Cusumano: Pochybuji, že Elvis žije

Hry pro příležitostné hráče