Lidé a firmy

18. dubna 2005, 00:00 - admin
18. dubna 2005, 00:00

ČESKÝ TELECOM Zdeněk Kaplan Výkonným ředitelem pro provoz společnosti Český Telecom byl jmenován Zdeněk Kaplan (39), dosavadní výkonný ředitel pro informační systémy. Sloučením stávajících útvarů Informační systémy a Sítě byla vytvořena nová jednotka Provoz, jejímž vedením byl Kaplan pověřen.

ČESKÝ TELECOM Zdeněk Kaplan Výkonným ředitelem pro provoz společnosti Český Telecom byl jmenován Zdeněk Kaplan (39), dosavadní výkonný ředitel pro informační systémy. Sloučením stávajících útvarů Informační systémy a Sítě byla vytvořena nová jednotka Provoz, jejímž vedením byl Kaplan pověřen. Bude zodpovědný za vnitřní a vnější informační systémy celé společnosti, rozvoj, plánování a dohled sítí. Na začátku 90. let působil v různých pozicích ve státní správě. Později pracoval jako billing manager ve společnosti Aliatel a následně jako ředitel jednotky IS security ve společnosti APP (dnes Ness). V letech 1998 až 2003 působil jako CIO v ČSOB. V letech 2000-2001 působil v představenstvu PVT. Od konce roku 2003 je členem dozorčí rady ČSOB Penzijního fondu Progres. ECM Hana Hughes Michal Kohout Obchodní tým pro připravovaný rezidenční projekt Epoque skupiny ECM obohatily od poloviny března dvě nové posily. Na pozici Sales manažer nastoupili Hana Hughes a Michal Kohout. Hana Hughes má za sebou kariéru v oblasti public relations, několik let vedla agenturu Foresight se zaměřením na PR a marketing. Před nástupem do ECM působila jako zástupkyně společnosti Regenty Resorts na Kanárských ostrovech. Michal Kohout má dlouholetou praxi z prodeje realit se specializací na developerské projekty. Do ECM přichází z jiné významné realitní a developerské společnosti Trigema Real. V současné době studuje ekonomii a management obchodu na Středočeském vysokoškolském institutu. TRIOLA Přemysl Pavel Výrobce dámského spodního prádla, společnost Triola, má nového generálního ředitele. Dosavadního šéfa Zbyňka Slavíka, který zůstává předsedou představenstva, nahradil Přemysl Pavel (35). Nový ředitel má s prodejem dámského spodního prádla mnohaleté zkušenosti. Od roku 1997 působil ve společnosti Triumph International a od roku 2002 byl jednatelem společnosti Felina Česká republika. Triola v minulosti prošla restrukturalizací. V současné době provozuje závody v Horním Jiřetíně na Mostecku a v Kraslicích na Sokolovsku. BARRANDOV STUDIO Vladimír Kuba Na základě žádosti majoritního akcionáře Moravia Steel se v Praze konala mimořádná valná hromada společnosti Barrandov Studio. Rozšířila počet členů představenstva ze čtyř na pět. Novým členem představenstva se stal Vladimír Kuba (38). Prvním místopředsedou byl zvolen Radomír Dočekal a druhým místopředsedou Lech Kubík. Na Barrandově proběhly v poslední době i další personální změny. Novým marketingovým ředitelem se stal Petr Poledňák a ředitel filmových laboratoří Aleš Boštička šéfuje nyní i divizi zvuková postprodukce. ROZHODČÍ SOUD Lukáš Jansa**

Prezidentem Rozhodčího soudu při EACCL, který po zkušenostech svých klientů s nízkou účinností a dlouhou dobou trvání řízení před soudy iniciovala skupina odborníků na obchodní právo, byl zvolen Lukáš Jansa. Za cíl si vytkl rozšíření povědomí české podnikatelské veřejnosti o možnostech rozhodčího řízení při ochraně práv. Jansa dosáhl doktorátu na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. V současnosti působí rovněž jako advokát.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít