Lidé a firmy

30. srpna 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ a JAKUB TUREK
30. srpna 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

EWING PUBLIC RELATIONS Milan Smutný

Agentura poskytující poradenství a servis pro široké spektrum klientů přijala nového obchodníka Milana Smutného (49). K hlavním úkolům bude patřit získávání nových klientů. Vystudoval na Filozofické fakultě UK, a je doktorem filozofie. Jedenáct let působil na pozicích v ČTK, deset let ve společnosti ŠkodaAuto a dále v Českém Telecomu. „Máme velice mladý tým a přestože jeho jádro pracuje pohromadě už pět let, potřebujeme získávat zkušenosti a know-how. Věřím, že Milan je správná volba a že to v krátkém čase prokážeme i konkrétními úspěchy,“ dodává Pavlína Rieselová spolumajitelka EPR.

GTS Zdeněk Kloz

Oblastním ředitelem pro severní a východní Čechy se u telefonního operátora GTS stal Zdenek Kloz. Pracoval od roku 2002 v Českém Telecomu, kde postupně působil jako manažer pro mezinárodní služby a jednatel dceřiné společnosti Czech Telecom Germany v Německu. Před tím byl obchodním a marketingovým ředitelem alternativního telekomunikačního operátora Sloane Park Property Trust.

ŠKOFIN Hans-Joachim Neumann

Novými jednateli Škofinu se vedle Lutze Witkowského stali Hans-Joachim Neumann (46), který vystřídá Michaela Lükinga, a Ivan Smutný (38), který dosud působil na pozici obchodního ředitele společnosti ŠkoFINu. Neumann přichází do ŠkoFINu z V olkswagen Financial Services AG, kde působil od roku 1994. Před nástupem do této společnosti pracoval více než 20 let v bankovním sektoru. Smutný působí ve ŠkoFINu od roku 2003 na pozici obchodního ředitele. Předchozí zkušenosti čerpal například v HVB Bank.

 

PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ Richard Lappin

Akcionáři rozhodli o personálních změnách v představenstvu firmy. Richard Lappin je předsedou představenstva společnosti Elektrárny Opatovice. Alena Vitásková je předsedkyní Klubu plynárenských podnikatelů a v minulosti působila na řídících funkcích ve společnostech energetického průmyslu. František Hejčl je generálním ředitelem Elektráren Opatovice. Franz Retzer je zástupcem Energie Baden-Wurttenberg v ČR. Luboš Pavlas je generální ředitel a předseda představenstva PT, předseda Teplárenského sdružení České republiky.

**ČASOPIS SNOW Petr Socha

Český lyžařský časopis Snow má nového vydavatele. „Vydavatelem Snow zůstává nadále jen společnost Snow Press, dosavadní spoluvydavatel Altituda se na projektu dále neúčastní,“ upřesňuje šéfredaktor a zároveň jednatel Petr Socha. „Personální obsazení redakce i grafického studia zůstává nezměněné.“ Jde ovšem o změnu formální, protože vydavatelství Altituda reprezentované Danielem Winklerem má ve Snow Press majetkový podíl. Petr Socha je aktivním lyžařem, především sjezduje, má rád jízdu ve volném terénu a občas jezdí i na běžkách.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Najděte si novou práci do září
Plná zaměstnanost v ČR: čím jsme si ji zasloužili?
Obtěžují vás nevyžádané telefonáty? Návod, jak se jim vyhnout
O 20 % víc než loni: ceny bytů opět rostou
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Auta
Na Audi RS Q5 už čekat nemusíte. K dispozici je SQ5…
Retro na neděli: Ford GT40 vznikl jako pomsta značce Ferrari
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Galerie: Škoda Karoq se chlubí digitálním přístrojovým štítem. Taková věc tu ale byla už dávno
Nové BMW Z4 slibuje svobodu, ale počkáte si na ni až do jara 2018
Technologie
Až přijdou těžaři. Zásoby lithia v Krušných horách jsou velké, ruda ale není vydatná
První 120Hz 4K monitor je tu. S nižším rozlišením umí i 480 Hz a vyrábí ho dva nadšenci
Tento týden podcast Cnews FM nebude
Co přinese Intel Coffee Lake do lowendu? Máme parametry Pentií, takt až 3,9 GHz
Povinné ručení: Jak na změnu smlouvy a snížení ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít