Lidé a firmy

30. srpna 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ a JAKUB TUREK
30. srpna 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

EWING PUBLIC RELATIONS Milan Smutný

Agentura poskytující poradenství a servis pro široké spektrum klientů přijala nového obchodníka Milana Smutného (49). K hlavním úkolům bude patřit získávání nových klientů. Vystudoval na Filozofické fakultě UK, a je doktorem filozofie. Jedenáct let působil na pozicích v ČTK, deset let ve společnosti ŠkodaAuto a dále v Českém Telecomu. „Máme velice mladý tým a přestože jeho jádro pracuje pohromadě už pět let, potřebujeme získávat zkušenosti a know-how. Věřím, že Milan je správná volba a že to v krátkém čase prokážeme i konkrétními úspěchy,“ dodává Pavlína Rieselová spolumajitelka EPR.

GTS Zdeněk Kloz

Oblastním ředitelem pro severní a východní Čechy se u telefonního operátora GTS stal Zdenek Kloz. Pracoval od roku 2002 v Českém Telecomu, kde postupně působil jako manažer pro mezinárodní služby a jednatel dceřiné společnosti Czech Telecom Germany v Německu. Před tím byl obchodním a marketingovým ředitelem alternativního telekomunikačního operátora Sloane Park Property Trust.

ŠKOFIN Hans-Joachim Neumann

Novými jednateli Škofinu se vedle Lutze Witkowského stali Hans-Joachim Neumann (46), který vystřídá Michaela Lükinga, a Ivan Smutný (38), který dosud působil na pozici obchodního ředitele společnosti ŠkoFINu. Neumann přichází do ŠkoFINu z V olkswagen Financial Services AG, kde působil od roku 1994. Před nástupem do této společnosti pracoval více než 20 let v bankovním sektoru. Smutný působí ve ŠkoFINu od roku 2003 na pozici obchodního ředitele. Předchozí zkušenosti čerpal například v HVB Bank.

 

PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ Richard Lappin

Akcionáři rozhodli o personálních změnách v představenstvu firmy. Richard Lappin je předsedou představenstva společnosti Elektrárny Opatovice. Alena Vitásková je předsedkyní Klubu plynárenských podnikatelů a v minulosti působila na řídících funkcích ve společnostech energetického průmyslu. František Hejčl je generálním ředitelem Elektráren Opatovice. Franz Retzer je zástupcem Energie Baden-Wurttenberg v ČR. Luboš Pavlas je generální ředitel a předseda představenstva PT, předseda Teplárenského sdružení České republiky.

**ČASOPIS SNOW Petr Socha

Český lyžařský časopis Snow má nového vydavatele. „Vydavatelem Snow zůstává nadále jen společnost Snow Press, dosavadní spoluvydavatel Altituda se na projektu dále neúčastní,“ upřesňuje šéfredaktor a zároveň jednatel Petr Socha. „Personální obsazení redakce i grafického studia zůstává nezměněné.“ Jde ovšem o změnu formální, protože vydavatelství Altituda reprezentované Danielem Winklerem má ve Snow Press majetkový podíl. Petr Socha je aktivním lyžařem, především sjezduje, má rád jízdu ve volném terénu a občas jezdí i na běžkách.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít