Lidé a firmy

30. srpna 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ a JAKUB TUREK
30. srpna 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

EWING PUBLIC RELATIONS Milan Smutný

Agentura poskytující poradenství a servis pro široké spektrum klientů přijala nového obchodníka Milana Smutného (49). K hlavním úkolům bude patřit získávání nových klientů. Vystudoval na Filozofické fakultě UK, a je doktorem filozofie. Jedenáct let působil na pozicích v ČTK, deset let ve společnosti ŠkodaAuto a dále v Českém Telecomu. „Máme velice mladý tým a přestože jeho jádro pracuje pohromadě už pět let, potřebujeme získávat zkušenosti a know-how. Věřím, že Milan je správná volba a že to v krátkém čase prokážeme i konkrétními úspěchy,“ dodává Pavlína Rieselová spolumajitelka EPR.

GTS Zdeněk Kloz

Oblastním ředitelem pro severní a východní Čechy se u telefonního operátora GTS stal Zdenek Kloz. Pracoval od roku 2002 v Českém Telecomu, kde postupně působil jako manažer pro mezinárodní služby a jednatel dceřiné společnosti Czech Telecom Germany v Německu. Před tím byl obchodním a marketingovým ředitelem alternativního telekomunikačního operátora Sloane Park Property Trust.

ŠKOFIN Hans-Joachim Neumann

Novými jednateli Škofinu se vedle Lutze Witkowského stali Hans-Joachim Neumann (46), který vystřídá Michaela Lükinga, a Ivan Smutný (38), který dosud působil na pozici obchodního ředitele společnosti ŠkoFINu. Neumann přichází do ŠkoFINu z V olkswagen Financial Services AG, kde působil od roku 1994. Před nástupem do této společnosti pracoval více než 20 let v bankovním sektoru. Smutný působí ve ŠkoFINu od roku 2003 na pozici obchodního ředitele. Předchozí zkušenosti čerpal například v HVB Bank.

 

PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ Richard Lappin

Akcionáři rozhodli o personálních změnách v představenstvu firmy. Richard Lappin je předsedou představenstva společnosti Elektrárny Opatovice. Alena Vitásková je předsedkyní Klubu plynárenských podnikatelů a v minulosti působila na řídících funkcích ve společnostech energetického průmyslu. František Hejčl je generálním ředitelem Elektráren Opatovice. Franz Retzer je zástupcem Energie Baden-Wurttenberg v ČR. Luboš Pavlas je generální ředitel a předseda představenstva PT, předseda Teplárenského sdružení České republiky.

**ČASOPIS SNOW Petr Socha

Český lyžařský časopis Snow má nového vydavatele. „Vydavatelem Snow zůstává nadále jen společnost Snow Press, dosavadní spoluvydavatel Altituda se na projektu dále neúčastní,“ upřesňuje šéfredaktor a zároveň jednatel Petr Socha. „Personální obsazení redakce i grafického studia zůstává nezměněné.“ Jde ovšem o změnu formální, protože vydavatelství Altituda reprezentované Danielem Winklerem má ve Snow Press majetkový podíl. Petr Socha je aktivním lyžařem, především sjezduje, má rád jízdu ve volném terénu a občas jezdí i na běžkách.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Pouštní supersport Zaroq Sand Racer 500 GT jde do výroby.…
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Renault-Alpine A110 vypadá při testování na Nordschleife docela schopně
Dopravní nehoda v zahraničí: Jak získat odškodnění?
Technologie
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Laserový projektor od Xiaomi vykouzlí 150palcový obraz jen 50 cm od stěny
NAND Flash se zápisem QLC je skutečností. Toshiba ji začíná vyrábět, jeden čip má 96 GB
Virtuál Kaktus zruší FB zdarma i zpomalené surfování. Data ale budou levnější
Další grafiky s čipy Vega: Radeon Pro WX 9100 a možná první nález Vegy 11 s HBM2
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít