Lidé a firmy

30. srpna 2004, 00:00 - GABRIELA ŘÍHOVÁ a JAKUB TUREK
30. srpna 2004, 00:00

Kdo změnil působiště během minulého týdne? Koho firmy nově angažovaly? Profit přináší informace o dění v personální oblasti.

EWING PUBLIC RELATIONS Milan Smutný

Agentura poskytující poradenství a servis pro široké spektrum klientů přijala nového obchodníka Milana Smutného (49). K hlavním úkolům bude patřit získávání nových klientů. Vystudoval na Filozofické fakultě UK, a je doktorem filozofie. Jedenáct let působil na pozicích v ČTK, deset let ve společnosti ŠkodaAuto a dále v Českém Telecomu. „Máme velice mladý tým a přestože jeho jádro pracuje pohromadě už pět let, potřebujeme získávat zkušenosti a know-how. Věřím, že Milan je správná volba a že to v krátkém čase prokážeme i konkrétními úspěchy,“ dodává Pavlína Rieselová spolumajitelka EPR.

GTS Zdeněk Kloz

Oblastním ředitelem pro severní a východní Čechy se u telefonního operátora GTS stal Zdenek Kloz. Pracoval od roku 2002 v Českém Telecomu, kde postupně působil jako manažer pro mezinárodní služby a jednatel dceřiné společnosti Czech Telecom Germany v Německu. Před tím byl obchodním a marketingovým ředitelem alternativního telekomunikačního operátora Sloane Park Property Trust.

ŠKOFIN Hans-Joachim Neumann

Novými jednateli Škofinu se vedle Lutze Witkowského stali Hans-Joachim Neumann (46), který vystřídá Michaela Lükinga, a Ivan Smutný (38), který dosud působil na pozici obchodního ředitele společnosti ŠkoFINu. Neumann přichází do ŠkoFINu z V olkswagen Financial Services AG, kde působil od roku 1994. Před nástupem do této společnosti pracoval více než 20 let v bankovním sektoru. Smutný působí ve ŠkoFINu od roku 2003 na pozici obchodního ředitele. Předchozí zkušenosti čerpal například v HVB Bank.

 

PRAŽSKÁ TEPLÁRENSKÁ Richard Lappin

Akcionáři rozhodli o personálních změnách v představenstvu firmy. Richard Lappin je předsedou představenstva společnosti Elektrárny Opatovice. Alena Vitásková je předsedkyní Klubu plynárenských podnikatelů a v minulosti působila na řídících funkcích ve společnostech energetického průmyslu. František Hejčl je generálním ředitelem Elektráren Opatovice. Franz Retzer je zástupcem Energie Baden-Wurttenberg v ČR. Luboš Pavlas je generální ředitel a předseda představenstva PT, předseda Teplárenského sdružení České republiky.

**ČASOPIS SNOW Petr Socha

Český lyžařský časopis Snow má nového vydavatele. „Vydavatelem Snow zůstává nadále jen společnost Snow Press, dosavadní spoluvydavatel Altituda se na projektu dále neúčastní,“ upřesňuje šéfredaktor a zároveň jednatel Petr Socha. „Personální obsazení redakce i grafického studia zůstává nezměněné.“ Jde ovšem o změnu formální, protože vydavatelství Altituda reprezentované Danielem Winklerem má ve Snow Press majetkový podíl. Petr Socha je aktivním lyžařem, především sjezduje, má rád jízdu ve volném terénu a občas jezdí i na běžkách.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Čínské turbulence na trhu s kryptoměnami
Nepovinný PES by měl podnikatelům usnadnit práci. V čem a jak?
Co je dobré vědět o superhrubé mzdě?
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Auta
Mitsubishi oživí jméno Evolution. Bude to koncept spojující…
Lamborghini Huracán Super Trofeo Evo je „levná“ cesta k závodění
Člověk převlečený za sedadlo? Ano, i to je při vývoji autonomních vozů potřeba
Toyota má nový program na úpravu svých vozů. Sportovní může být třeba i Prius
Estonská elektrická tříkolka je pořádné retro. A baterii si odnesete v kufru
Technologie
Další den, nové sestavení. Microsoft vydal Windows 10 Insider Preview build 16294
Překvapení: AMD příští rok vydá 12nm procesory a GPU, na nové technologii 12LP od GloFo
Nejvýkonnější herní konzoli si už můžete předobjednat. Xbox One X stojí 13 500 Kč
Osmijádrové Intely na příští rok by stále mohly být 14nm, založené na Coffee Lake
E-shop Lidlu odstartoval. Láká na bezplatnou dopravu a 90denní lhůtu pro vrácení zboží
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít