Lidé a firmy

03. prosince 2007, 00:00 - Renata Bartošková
03. prosince 2007, 00:00

UNIPETROL Christopher Tait Novým ředitelem interního auditu ve skupině petrochemických společností Unipetrol je Brit Christopher Tait. Od roku 1996 do října 2007 působil ve společnosti Česká rafinérská, která je dceřinou společností holdingu Unipetrol. Nejprve zde pracoval jako vedoucí odboru interního auditu a řízení rizika, později jako asistent generálního ředitele a tajemník společnosti.

ČD CARGO Josef Bazala Šéfem nově vzniklé dceřiné společnosti Českých drah ČD Cargo je dosavadní generální ředitel Českých drah Josef Bazala. Na jeho předchozím postu ho nahradí šéf pojišťovací společnosti AXA Czech Republic Petr Žaluda. ČD Cargo zajišťuje mimo jiné přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin nebo paliva a pohonných hmot.

APOGEO Sabina Pokorná Manažerkou lidských zdrojů v poradenské společnosti Apogeo je Sabina Pokorná. Přichází z britské společnosti Provident Financial. V minulosti pracovala například pro firmy Skanska-Stav nebo Coty.

OFFICE HOUSE Adam Zvada Adam Zvada nastoupil na pozici ředitele společnosti Office House. Doposud byl ředitelem obchodní jednotky Business Services ve firmě Océ. Ještě dříve pracoval pro společnost Ness Czech. Office House se zabývá poskytováním firemních sídel.

SOVAK František Barák

Předsedou představenstva Sdružení oborů vodovodů a kanalizací (Sovak) byl zvolen František Barák. Nahradil tak odstupujícího Otu Melchera. Barák je ředitelem společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové.

TECHNOEXPORT Tomáš Vokurka Tuzemský vývozce průmyslových celků Technoexport vytvořil novou funkci ředitele komunikace. Do té byl jmenován dosavadní tajemník generálního ředitele společnosti Tomáš Vokurka. Jeho hlavním úkolem bude rozvíjet povědomí o službách, které Technoexport nabízí českým společnostem v oblasti exportu investičních celků a v oblasti čerpání strukturálních fondů Evropské unie.

CORPIN PARTNERS Jan Chmelík

Spolumajitelem a druhým řídícím partnerem poradenské společnosti Corpin Partners je nově Jan Chmelík. Během své praxe řídil nebo se významně podílel na řadě projektů, jakými byla například akvizice TV Prima společností MTG, akvizice státního podílu v Českém Telecomu společností Telefónica nebo vstup Zentivy na pražskou burzu.

SOFT-TRONIK Radek Čelůstka Na pozici manažera rozvoje produktů nastoupil do distribuční firmy Soft-Tronik Radek Čelůstka. Posílil tak tým zodpovědný za distribuci produktů společnosti Symantec. Před příchodem do Soft-Tronik pracoval pět let pro firmu SWS.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ocitli jste se v cizině bez peněz? Banka pomůže, ale ne zadarmo
4 důvody, proč odcházejí čeští lékaři do zahraničí? Jaké jsou platy lékařů a sester?
Právník se slevou anebo rovnou zdarma? Víme, kde ho sehnat
Česko - nová brána japonských investic do EU?
Paradoxy životního pojištění: Češi se bojí úrazů, největším rizikem jsou ale nemoci
Auta
Zkušený řidič poráží autonomní řízení. Nesplete si igelitku…
Až se zima zeptá… Renault představil Duster vybavený pásy, který odolá i granátům
Jak číst značení pneumatik a co znamenají zkratky na boku pneumatiky
Volkswagen T-Roc používá techniku Golfu. Je to už čtvrté SUV od VW
Test motocyklu Moto Guzzi Audace Carbon: Uhlíkový svalovec
Technologie
YotaPhone 3: Rusové znovu přidali e-ink displej na záda telefonu
SpaceX představuje vlastní skafandr. V tomhle se bude létat na ISS
Desky pro procesory Intel Coffee Lake se začaly objevovat, unikl seznam prvních modelů
Vylepšený NaSvah.cz vám poradí, kde si zalyžovat i v létě
Samsung představil Galaxy Note8. Posouvá laťku technické vyspělosti, ale i ceny
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít