Lidé a firmy

03. prosince 2007, 00:00 - Renata Bartošková
03. prosince 2007, 00:00

UNIPETROL Christopher Tait Novým ředitelem interního auditu ve skupině petrochemických společností Unipetrol je Brit Christopher Tait. Od roku 1996 do října 2007 působil ve společnosti Česká rafinérská, která je dceřinou společností holdingu Unipetrol. Nejprve zde pracoval jako vedoucí odboru interního auditu a řízení rizika, později jako asistent generálního ředitele a tajemník společnosti.

ČD CARGO Josef Bazala Šéfem nově vzniklé dceřiné společnosti Českých drah ČD Cargo je dosavadní generální ředitel Českých drah Josef Bazala. Na jeho předchozím postu ho nahradí šéf pojišťovací společnosti AXA Czech Republic Petr Žaluda. ČD Cargo zajišťuje mimo jiné přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin nebo paliva a pohonných hmot.

APOGEO Sabina Pokorná Manažerkou lidských zdrojů v poradenské společnosti Apogeo je Sabina Pokorná. Přichází z britské společnosti Provident Financial. V minulosti pracovala například pro firmy Skanska-Stav nebo Coty.

OFFICE HOUSE Adam Zvada Adam Zvada nastoupil na pozici ředitele společnosti Office House. Doposud byl ředitelem obchodní jednotky Business Services ve firmě Océ. Ještě dříve pracoval pro společnost Ness Czech. Office House se zabývá poskytováním firemních sídel.

SOVAK František Barák

Předsedou představenstva Sdružení oborů vodovodů a kanalizací (Sovak) byl zvolen František Barák. Nahradil tak odstupujícího Otu Melchera. Barák je ředitelem společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové.

TECHNOEXPORT Tomáš Vokurka Tuzemský vývozce průmyslových celků Technoexport vytvořil novou funkci ředitele komunikace. Do té byl jmenován dosavadní tajemník generálního ředitele společnosti Tomáš Vokurka. Jeho hlavním úkolem bude rozvíjet povědomí o službách, které Technoexport nabízí českým společnostem v oblasti exportu investičních celků a v oblasti čerpání strukturálních fondů Evropské unie.

CORPIN PARTNERS Jan Chmelík

Spolumajitelem a druhým řídícím partnerem poradenské společnosti Corpin Partners je nově Jan Chmelík. Během své praxe řídil nebo se významně podílel na řadě projektů, jakými byla například akvizice TV Prima společností MTG, akvizice státního podílu v Českém Telecomu společností Telefónica nebo vstup Zentivy na pražskou burzu.

SOFT-TRONIK Radek Čelůstka Na pozici manažera rozvoje produktů nastoupil do distribuční firmy Soft-Tronik Radek Čelůstka. Posílil tak tým zodpovědný za distribuci produktů společnosti Symantec. Před příchodem do Soft-Tronik pracoval pět let pro firmu SWS.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
6 tipů, jak co nejlevněji vyměnit peníze v zahraničí na dovolené
Kde všude můžete v Česku prohlásit: „Zaplatím to bitcoinem“
ČNB reguluje výši hypoték. Kolik mohou banky půjčovat v zahraničí?
Auta
Maserati GranTurismo se dočkalo dalšího faceliftu. Nástupce…
Historicky nejrychlejší Jaguar pro běžný provoz má 600 koní a maximálně jede 322 km/h
Aston Martin DB11 dostal osmiválec 4,0 l bi-turbo od Mercedesu AMG
Galerie na středu: Vyplatí se nejoblíbenější auta s dieselem? Jen když najedete stovky tisíc km
Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je uvnitř? (první dojmy)
Technologie
Malá legenda vstoupila do Windows Storu. IrfanView nabízí rychlé prohlížení a konverzi obrázků
Další velký útok ransomwaru zasáhl nezáplatované počítače. Nejvíce je postižena Ukrajina
Čtečky otisků schované v displejích přijdou příští rok. Umožní to tato technologie
Prohlížeč Vivaldi konečně dostane synchronizaci
AMD vydalo první Vegu 10, poloprofi kartu Radeon Vega Frontier Edition za 999$. Bez recenzí
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít