Lidé a firmy

03. prosince 2007, 00:00 - Renata Bartošková
03. prosince 2007, 00:00

UNIPETROL Christopher Tait Novým ředitelem interního auditu ve skupině petrochemických společností Unipetrol je Brit Christopher Tait. Od roku 1996 do října 2007 působil ve společnosti Česká rafinérská, která je dceřinou společností holdingu Unipetrol. Nejprve zde pracoval jako vedoucí odboru interního auditu a řízení rizika, později jako asistent generálního ředitele a tajemník společnosti.

ČD CARGO Josef Bazala Šéfem nově vzniklé dceřiné společnosti Českých drah ČD Cargo je dosavadní generální ředitel Českých drah Josef Bazala. Na jeho předchozím postu ho nahradí šéf pojišťovací společnosti AXA Czech Republic Petr Žaluda. ČD Cargo zajišťuje mimo jiné přepravu průmyslových a zemědělských komodit, surovin nebo paliva a pohonných hmot.

APOGEO Sabina Pokorná Manažerkou lidských zdrojů v poradenské společnosti Apogeo je Sabina Pokorná. Přichází z britské společnosti Provident Financial. V minulosti pracovala například pro firmy Skanska-Stav nebo Coty.

OFFICE HOUSE Adam Zvada Adam Zvada nastoupil na pozici ředitele společnosti Office House. Doposud byl ředitelem obchodní jednotky Business Services ve firmě Océ. Ještě dříve pracoval pro společnost Ness Czech. Office House se zabývá poskytováním firemních sídel.

SOVAK František Barák

Předsedou představenstva Sdružení oborů vodovodů a kanalizací (Sovak) byl zvolen František Barák. Nahradil tak odstupujícího Otu Melchera. Barák je ředitelem společnosti Vodovody a kanalizace Hradec Králové.

TECHNOEXPORT Tomáš Vokurka Tuzemský vývozce průmyslových celků Technoexport vytvořil novou funkci ředitele komunikace. Do té byl jmenován dosavadní tajemník generálního ředitele společnosti Tomáš Vokurka. Jeho hlavním úkolem bude rozvíjet povědomí o službách, které Technoexport nabízí českým společnostem v oblasti exportu investičních celků a v oblasti čerpání strukturálních fondů Evropské unie.

CORPIN PARTNERS Jan Chmelík

Spolumajitelem a druhým řídícím partnerem poradenské společnosti Corpin Partners je nově Jan Chmelík. Během své praxe řídil nebo se významně podílel na řadě projektů, jakými byla například akvizice TV Prima společností MTG, akvizice státního podílu v Českém Telecomu společností Telefónica nebo vstup Zentivy na pražskou burzu.

SOFT-TRONIK Radek Čelůstka Na pozici manažera rozvoje produktů nastoupil do distribuční firmy Soft-Tronik Radek Čelůstka. Posílil tak tým zodpovědný za distribuci produktů společnosti Symantec. Před příchodem do Soft-Tronik pracoval pět let pro firmu SWS.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít