Lenovo B50-70: skvělý dárek pro podnikatele

Komerční sdělení

Pro malé firmy nebo podnikatele je cena jejich pracovního notebooku velmi důležitá. Ještě důležitější by však měl být výkon počítače. Pokud hledáte ideální notebook pro malou firmu nebo domácí kancelář, pořiďte si k Vánocům notebook Lenovo B50-70. Ten je ideální volbou, která zvýší vaši produktivitu.

Tento 15,6palcový notebook s numerickou klávesnicí nabízí začínajícím podnikatelům nebo malým firmám ideální poměr ceny a výkonu. Spojuje v sobě skvělé multimediální funkce a vysoký výkon. Díky těmto vlastnostem zvládne i řadu náročných požadavků a posune tak vaše podnikání dál. Navíc podobně výkonný notebook ve stejné cenové hladině byste hledali jen těžko.

Širokoúhlý displej notebooku Lenovo B50-70 poskytuje za každých okolností jasný a ostrý obraz s poměrem stran 16:9 a volitelném HD nebo Full HD rozlišení. Ve spojení s optimalizovanou grafikou tak bude jakýkoliv projekt na tomto počítači vypadat skvěle. Pokud v kanceláři raději pracujete na větších monitorech, není nic snadnějšího, než připojit B50-70 k dokovací stanici a plynule pokračovat v práci. Možnost dokování tak ještě víc rozšíří záběr a efektivitu vaší práce.

Naprostou nezbytností pro pohodlné a výkonné podnikání jsou také funkční a dostatečně rychlé komponenty notebooku. Mezi ně u B50-70 patří i čtvrtá generace procesorů Intel nebo výjimečná velikost operační paměti. A pokud si chcete užívat ještě rychlejší spouštění systému a práci s počítačem, můžete využít hybridní jednotku HDD s integrovanou SSD mezipamětí. Pro rychlý přenos dat na externí zařízení se pak bude hodit rozhraní USB 3.0 SuperSpeed, které je až 10krát rychlejší než předchozí USB technologie.

Pro firemní notebooky je také důležitý dostatek úložného prostoru. Notebook B50-70 disponuje až 1 TB kapacitou pevného disku, takže rozhodně nemusíte mít obavu, kam uložíte všechna data, videa, hudbu nebo fotografie. Ve chvílích odpočinku oceníte zabudované stereo reproduktory s technologií Dolby Advanced Audio v2 nebo volitelnou DVD mechaniku, díky kterým si jednoduše přehrajete oblíbený film.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít