Krátce

27. prosince 2010, 10:01 - Naděžda Kubalíková
27. prosince 2010, 10:01

Lidé a podniky

PRK Partners

Tým právníků z pražské pobočky advokátní kanceláře Gide Loyrette Nouel se po odchodu Gide z České republiky připojí k advokátní kanceláři PRK Partners. François Veit, partner z AK Gide Loyrette Nouel, který od roku 2000 doposud pražskou pobočku této advokátní kanceláře vedl, se od 1. ledna 2011 stal novým partnerem PRK Partners.

AMSP ČR

Novým předsedou představenstva AMSP ČR – Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR – se stal Karel Havlíček. Dosavadní předseda Břetislav Ošťádal ukončil na základě vlastního rozhodnutí ze zdravotních důvodů své působení v pozici předsedy představenstva. Ošťádal, který stál v čele asociace od jejího založení, zůstává nadále členem jejího představenstva.

AWT

Do nově vytvořené funkce ředitele pro železniční zasilatelství skupiny AWT nastoupil Luboš Kučera (38). Zodpovídat bude za rozvoj železniční spedice a integraci firem a jejich částí zabývajících se zasilatelstvím do jedné samostatné divize. Kučera dříve působil ve společnosti Unipetrol Doprava, kde měl na starost zavádění informačních systémů, pak byl obchodním ředitelem a v letech 2006 až 2009 generálním ředitelem a jednatelem.

Modrá pyramida

Novým členem představenstva stavební spořitelny Modrá pyramida byl jmenován Jiří Votrubec (44). Je zodpovědný za oblast schvalování a správy úvěrů, správy smluv a účtů stavebního spoření a oblast produktových procesů. Votrubec do Modré pyramidy nastoupil v roce 2005 do pozice ředitele controllingu, od roku 2007 byl finančním ředitelem. Od února 2010 odpovídal v pozici výkonného ředitele za oblast úvěrů, správy obchodů a produktové procesy.

Asociace hotelů a restaurací

Valná hromada Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR) zvolila novým prezidentem organizace dosavadního generálního sekretáře Václava Stárka (46). Po čtyřech letech funkci prezidenta opustil Pavel Hlinka (64).

MFF Karlovy Vary

Dlouholetá umělecká ředitelka Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Eva Zaoralová se od ledna 2011 stala uměleckou poradkyní této prestižní přehlídky. Její funkci nově zastává Karel Och. Zaoralová nadále zůstává v nejužším vedení MFF Karlovy Vary, bude se podílet na tvorbě jeho programu a reprezentaci.

Spolchemie

Ústecký Spolek pro chemickou a hutní výrobu (Spolchemie) má nového generálního ředitele. Stal se jím dosavadní šéf výroby pryskyřic Paul Yianni. Ve funkci vystřídá Francoise Vleugelse. Ten zatím zůstane v čele představenstva a příští rok má dokončit jednání s věřitelskými bankami.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny volání v České republice, Německu, Polsku a u dalších sousedů
Co je dobré vědět o základní daňové slevě?
Co je dobré vědět o exekucích? 2. díl: dědictví, společné jmění manželů a rozvod
Jaké je zadlužení českých domácností?
Nejzadluženější státy světa
Auta
Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta…
Suzuki Swift Sport nové generace se ukazuje na prvním obrázku. Atmosféra je minulostí
Jaguar XJR575: Nejrychlejší verze modelu XJ v historii zvládne až 300 km/h
BMW slaví 40. let řady 7 výroční edicí. Vznikne pouze 200 exemplářů
Test ojetiny: Ford Mondeo je už v letech a nabídka pěkných aut se zmenšuje
Technologie
Threadrippery budou nakonec bez chladiče. Možná jich nebude dost a další informace
Opera 48 developer přidává snímání webů. Nezvládne ale vyfotit celou stránku
Telegram 4.2 nabízí přepracovaný editor fotografií a samozničení multimédií po zobrazení
Které funkce budou odebrány z Windows 10 Fall Creators Update?
Seagate se vrací na trh běžných SSD, s diskem Nytro 141 pro PC, NAS a levné servery
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít