Krátce

29. prosince 2008, 12:41 - mgr. Rita Kindlerová
29. prosince 2008, 12:41

IZIP mgr.

Provozovatel systému elektronických zdravotních knížek, společnost IZIP, ohlásil změny v top managementu. Dosavadní ředitel Tomáš Mládek přechází do pozice globálního ředitele pro strategii, rozvoj a koordinaci a nadále bude místopředsedou představenstva IZIP. Novým ředitelem pro Českou republiku byl jmenován Jiří Pašek (39). Přináší s sebou bohaté zkušenosti ze svého působení ve firmách MD Access a AutoCont CZ. Jiří Pašek vystudoval elektrotechnickou fakultu a ekonomické vzdělání si nyní doplňuje na VŠEM Praha. Ve volném čase rád cestuje a věnuje se amatérsky golfu.
Tomáš Mládek působí ve společnosti IZIP od roku 2003 a od roku 2006 zároveň vykonává post místopředsedy představenstva. Tomáš Mládek působil v letech 1996–2002 v pařížské centrále farmaceutické společnosti Groupe Fournier. Dříve působil v Johnson & Johnson a na gynekologicko-porodnické klinice v Praze. Je absolventem lékařské fakulty UK v Praze a studoval MBA na Sheffield Business School. Ve volném čase se vedle rodiny věnuje fotbalu, tenisu a lyžování.
Společnost IZIP, oznamuje posílení některých manažerských pozic. Post ředitelky strategického marketingu a komunikace obsadí Andrea Polanská, funkce Program Managera se ujímá Martin Ezr.
Andrea Polanská (31) nastoupila na post marketingové ředitelky. Přináší bohaté zkušenosti z působení ve firmách HOCHTIEF VSB, CCB Finance a poznatky z externí spolupráce se společnostmi ŠkoFin, Raiffeisen stavební spořitelna, Doppler a další. Před příchodem do společnosti IZIP působila u BSC Praha. Andrea Polanská získala titul MBA na University of Cambridge. Ve volném čase ráda čte, cestuje a hraje tenis.
Martin Ezr je v rámci společnosti IZIP odpovědný za strategický program VZP. Jde o zkušeného projektového manažera, který získal zkušenosti s řízením týmů zejména ve společnosti DHL Information Services. Vystudoval ČVUT v Praze, je absolventem několika odborných kurzů v oborech manažerské dovednosti, finance a profesionální vyjednávání. Hovoří anglicky, německy a rusky.

APOTEX Novou marketingovou ředitelkou farmaceutické společnosti APOTEX se stala Věra Hatáková (42). Podpora prodejů a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky bude záležitostí obchodního ředitele Vladimíra Hány (36). Personálním ředitelem byl jmenován Jan Kaskoun (36).
Věra Hatáková vystudovala všeobecné lékařství na Lékařské fakultě Univerzity
Karlovy v Plzni. Působila ve farmaceutickém koncernu KRKA.
Vladimír Hána je absolventem Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové. Pracoval v zahraničních pobočkách Zentivy, kde měl na starost marketingovou podporu.
Jan Kaskoun po studiu na Filozofické fakultě a Husitské teologické fakultě
Univerzity Karlovy pracoval krátce jako učitel. Naposledy vedl útvar marketingu ve firmě Rock Point.

Českomoravská stavební spořitelna Novými členy představenstva Českomoravské stavební spořitelny se stal Tomáš Jirgl (32) a Věra Koubová (46). Zároveň představenstvo spořitelny po deseti letech opustil jeho dosavadní místopředseda Walter Böhm, který odešel do důchodu. Předsedou představenstva zůstává Vladimír Staňura a místopředsedou Manfred Koller.

Aktualne.cz Bývalý šéfredaktor ekonomického týdeníku Profit Petr Kučera (34) nastoupil do on-line deníku Aktualne.cz jako šéfeditor spotřebitelské ekonomiky. Petra Kučeru nedávno v čele redakce Profitu vystřídal Pavel Páral. Petr Kučera je absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy, v letech 1997 až 2003 pracoval v České informační agentuře, od roku 2004 do 2008 v Profitu. Příchod Petra Kučery je další z personálních změn na Aktuálně.cz. Již dříve vedení serveru oznámilo, že novým šéfredaktorem Aktualne.cz se stane dosavadní hlavní editor časopisu Týden Petr Závozda. Ten ve funkci nahradí dřívější šéfeditorku Simonu Holecovou, která byla vedením redakce Aktualne.cz dočasně pověřena a nadále bude působit jako zástupkyně šéfredaktora.

VOP 026 Z funkce ředitele státního podniku VOP 026 ve Šternberku byl odvolán jeho šéf Rostislav Levíček. Nahradil jej Jiří Hynek, prezident Asociace obranného průmyslu. Jiří Hynek je expertem v oblasti českého obranného průmyslu, ve kterém se aktivně pohybuje mnoho let.

Okin Facility Novým manažerem pro Ukrajinu společnosti Okin Facility, která je součástí holdingu Okin Group, se stal Oldřich Mézl (38). V pozici vystřídal Zdeňka Uhra, který stál v čele ukrajinské pobočky od loňského roku. Do Okin Group přišel Oldřich Mézl ze společnosti Rossy Service, kde působil jako ředitel divize úklidu pro Česko a Slovensko. Z pozice šéfa pro Ukrajinu bude zodpovědný za rozvoj pobočky a vztahy s klienty z lokalit Kyjeva,
Charkova, Dněpropetrovské a Doněcké oblasti.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Velký dovolenkový speciál: jak nejlépe používat platební kartu na dovolené
Finance.cz nově najdete v aplikaci Tapito
Čeká naši společnost revoluční změna díky technologii blockchain?
Šéf mi čte e-maily. Je to v pořádku?
Dá se pracovat s invalidním důchodem? Jde to, ale...
Auta
Retro na neděli: Ford T může za to, že jezdíme na benzín,…
Policie konečně dovolila hasičům zveřejnit fotky z nehody zapůjčeného BMW i8
Test ojetiny: Volkswagen Golf VII je skvělý, ale dieselu bychom se vyhnuli
Kvíz na pátek: Poznáte, kterým autům patří tyto interiéry?
Audi S5 Cabriolet se přiblížilo k RS 5. Může za to Hans-Jürgen Abt
Technologie
Historická akvizice v oblasti GPU na obzoru. Firma vyvíjející grafiky PowerVR je na prodej
Historie televizorů Sony: od přistání na měsíci po deset let pokusů s OLEDem
Windows 10 již obsahuje český a slovenský hlas. Může vám předčítat text
Bugatti Chiron čeká na lepší pneumatiky. Pak zkusí překonat 450 km/h
Změny v pamětech cache a propojení jader. Jak se u Skylake-X zlepšil výkon na 1 MHz?
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít