Krátce

21. října 2008, 12:45 - mgr. Rita Kindlerová
21. října 2008, 12:45

NETPROSYS mgr.

Novým ředitelem projektové divize ve společnosti NETPROSYS se stává Roman Franc. Jeho pracovní náplní bude koordinace využití interních a externích zdrojů na projektech a zajištění dostatečných technologických i pracovních kapacit pro realizaci projektů společnosti. Roman Franc pracoval řadu let v předních pozicích v informatice, poradenské činnosti IT, bezpečnosti internetového marketingu aj. V roce 2006 byl poradcem ministra informatiky, podílel se na řadě projektů KIWS, new KIWS a na návrhu Národního datového skladu.

ING LIFE Ukraine
Nově vznikající životní pojišťovna ING na Ukrajině má českého obchodního ředitele. Na vzniku a rozvoji ING LIFE Ukraine se jako člen nejvyššího vedení podílí Dušan Quis, který doposud pracoval jako ředitel ING Obchodní služby v České republice. Dušan Quis přišel do ING v květnu 2005 do pozice agenturního ředitele. Poté se stal manažerem Podpory prodeje Obchodní služby ING ČR a letos v lednu byl jmenován jedním z ředitelů ING Obchodní služby.

Komerční pojišťovna
Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Komerční pojišťovny se stal Laurent Dunet (40). Ve funkci nahradil Arnauda de la Hosseraye. Komerční pojišťovna, která se soustředí na životní pojištění, je ve vlastnictví Komerční banky a společnosti Sogecap. Ta stejně jako KB náleží do skupiny Société Générale. Laureát Dunet působí ve skupině Société Générale od roku 1998. Předtím pracoval ve společnosti Deloitte & Touche v Paříži.

Zetor
Brněnská společnost Zetor má opět nového předsedu představenstva. Ivana Heimschilda (59) z mateřského koncernu HTC Holding vystřídal po čtyřech měsících ve funkci dosavadní člen představenstva René Zgažar. Ivan Heimschild odešel z HTC, čímž skončilo i jeho působení v Zetoru, předtím působil ve funkci předsedy představenstva slovenské firmy Letecké motory ze skupiny HTC.
René Zgažar (34) se dostal do představenstva brněnské strojírny zároveň s Ivanem Heimschildem. Ve firmě působí v různých pozicích už několik let.

Unipetrol
Dceřiná firma petrochemického holdingu Unipetrol, společnost Unipetrol RPA, má tři nové jednatele. Do funkcí byli jmenováni Francois Vleugels (60), Arkadius Kotlicki (43) a Wojciech Ostrowski (39). Počet jednatelů se tak zvýšil na pět.
Jednatelem se stal François Vleugels, který je současně předsedou představenstva Unipetrolu, a členem představenstva Unipetrolu je Arkadius Kotlicki.
Místopředseda představenstva Unipetrolu je Wojciech Ostrowski. Jednateli Unipetrolu RPA i nadále zůstávají náměstek generálního ředitele koncernu PKN Orlen Czesław Adam Bugaj (58) a člen představenstva Unipetrolu
Ivan Ottis (61).
Představenstvo Unipetrolu také přijalo rezignaci dosavadního jednatele Petra Sosíka. Ten však i nadále ve firmě zůstává v pozici ředitele obchodní jednotky pro dodavatele.

Vienna Insurance Group
Představenstvo rakouské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group (VIG) se rozšíří o ředitele pojišťovny Kooperativa Martina Diviše, Christine Dornausovou, Judit Havasiovou a Ericha Leisse. Představenstvo koncernu tak bude mít od května 2009 deset členů. Nejvyšší struktury vedení Vienna Insurance Group byly přizpůsobeny mohutné
expanzi, kterou pojišťovací skupina prošla za poslední roky. Koncernové představenstvo vytvoří dva výbory, které se budou na jedné straně zabývat zejména záležitostmi koncernu (Vienna Insurance Group) a na straně druhé řízením společnosti Wiener Städtische v Rakousku. Martin Diviš bude působit ve výboru VIG.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Ceny nemovitostí rostou a hovoří se i o realitní bublině. Je na čase prodat investiční byt?
Dovolená bez problémů? Tak to pozor na peníze, dopravu a exotiku
Dotace na fotovoltaiku: Od září až 150 tisíc korun na větší systémy
5 aplikací, které vás ochrání před otravnými telefonáty z call centra
Jak mohou soukromé kuřácké kluby a spolky zničit restaurace, hospody i jejich majitele
Auta
Po Golfu dostal facelift i Volkswagen Golf Sportsvan.…
Další nádherná klasika na scéně. Gunther Werks představuje znovuzrozené Porsche 993
Když máte peníze, automobilky vám vyrobí opravdu cokoliv. Zde je důkaz
Mercedes-Maybach 6 Cabriolet ukazuje, jak budou vypadat superluxusní elektromobily
Test na pondělí: BMW M550i xDrive M Performance
Technologie
Android 8.0 je tady. Jmenuje se Oreo a řeší jeden hlavní problém
Ryzeny Mobile pro notebooky mají integrovanou grafiku „Vega 8“ nebo „Vega 10“
QLED netáhne tak, jak by Samsung chtěl. Špičkové TV proto zlevňuje až o 25 000 Kč
ABBYY FineReader 14: zaostřeno na PDF (vyzkoušeno)
Microsoft dosáhl milníku. Hlas rozpozná stejně dobře jako člověk
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít