Krátce

21. října 2008, 12:45 - mgr. Rita Kindlerová
21. října 2008, 12:45

NETPROSYS mgr.

Novým ředitelem projektové divize ve společnosti NETPROSYS se stává Roman Franc. Jeho pracovní náplní bude koordinace využití interních a externích zdrojů na projektech a zajištění dostatečných technologických i pracovních kapacit pro realizaci projektů společnosti. Roman Franc pracoval řadu let v předních pozicích v informatice, poradenské činnosti IT, bezpečnosti internetového marketingu aj. V roce 2006 byl poradcem ministra informatiky, podílel se na řadě projektů KIWS, new KIWS a na návrhu Národního datového skladu.

ING LIFE Ukraine
Nově vznikající životní pojišťovna ING na Ukrajině má českého obchodního ředitele. Na vzniku a rozvoji ING LIFE Ukraine se jako člen nejvyššího vedení podílí Dušan Quis, který doposud pracoval jako ředitel ING Obchodní služby v České republice. Dušan Quis přišel do ING v květnu 2005 do pozice agenturního ředitele. Poté se stal manažerem Podpory prodeje Obchodní služby ING ČR a letos v lednu byl jmenován jedním z ředitelů ING Obchodní služby.

Komerční pojišťovna
Novým předsedou představenstva a generálním ředitelem Komerční pojišťovny se stal Laurent Dunet (40). Ve funkci nahradil Arnauda de la Hosseraye. Komerční pojišťovna, která se soustředí na životní pojištění, je ve vlastnictví Komerční banky a společnosti Sogecap. Ta stejně jako KB náleží do skupiny Société Générale. Laureát Dunet působí ve skupině Société Générale od roku 1998. Předtím pracoval ve společnosti Deloitte & Touche v Paříži.

Zetor
Brněnská společnost Zetor má opět nového předsedu představenstva. Ivana Heimschilda (59) z mateřského koncernu HTC Holding vystřídal po čtyřech měsících ve funkci dosavadní člen představenstva René Zgažar. Ivan Heimschild odešel z HTC, čímž skončilo i jeho působení v Zetoru, předtím působil ve funkci předsedy představenstva slovenské firmy Letecké motory ze skupiny HTC.
René Zgažar (34) se dostal do představenstva brněnské strojírny zároveň s Ivanem Heimschildem. Ve firmě působí v různých pozicích už několik let.

Unipetrol
Dceřiná firma petrochemického holdingu Unipetrol, společnost Unipetrol RPA, má tři nové jednatele. Do funkcí byli jmenováni Francois Vleugels (60), Arkadius Kotlicki (43) a Wojciech Ostrowski (39). Počet jednatelů se tak zvýšil na pět.
Jednatelem se stal François Vleugels, který je současně předsedou představenstva Unipetrolu, a členem představenstva Unipetrolu je Arkadius Kotlicki.
Místopředseda představenstva Unipetrolu je Wojciech Ostrowski. Jednateli Unipetrolu RPA i nadále zůstávají náměstek generálního ředitele koncernu PKN Orlen Czesław Adam Bugaj (58) a člen představenstva Unipetrolu
Ivan Ottis (61).
Představenstvo Unipetrolu také přijalo rezignaci dosavadního jednatele Petra Sosíka. Ten však i nadále ve firmě zůstává v pozici ředitele obchodní jednotky pro dodavatele.

Vienna Insurance Group
Představenstvo rakouské pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group (VIG) se rozšíří o ředitele pojišťovny Kooperativa Martina Diviše, Christine Dornausovou, Judit Havasiovou a Ericha Leisse. Představenstvo koncernu tak bude mít od května 2009 deset členů. Nejvyšší struktury vedení Vienna Insurance Group byly přizpůsobeny mohutné
expanzi, kterou pojišťovací skupina prošla za poslední roky. Koncernové představenstvo vytvoří dva výbory, které se budou na jedné straně zabývat zejména záležitostmi koncernu (Vienna Insurance Group) a na straně druhé řízením společnosti Wiener Städtische v Rakousku. Martin Diviš bude působit ve výboru VIG.

Mohlo by vás zajímat

Finance
Kde vám zítra za vysvědčení dají slevu nebo dárek?
Kolik si koupíte za 1000 Kč na dovolené v Turecku nebo v Chorvatsku?
10 věcí, které by měl OSVČ znát o placení zdravotního pojištění
Hypotéky jsou více regulované a dražší, přesto zájem o ně roste
Co je třeba mít při silniční kontrole u sebe, abyste nedostali pokutu?
Auta
Fiat slaví už podruhé 60. narozeniny modelu 500. Tentokrát…
Totálka do šrotu? Kdepak. Z těchto vraků dělají v Rusku zánovní ojetiny
Pouštní supersport Zarooq SandRacer 500 GT jde do výroby. Stojí přes 10 milionů
Galerie: Range Rover nafocený na nejhezčích místech Severní Ameriky. Pokochejte se
BMW chystá ostré SUV X3 M jako soupeře pro Porsche Macan Turbo
Technologie
Intel uvádí první disk s 64vrstvou NAND, SSD 545s. Slibuje vysoký výkon i ve velké zátěži
Intel Core i5-7400: jak si vede čtyřjádrový Kaby Lake za 5 tisíc? (uživatelská recenze)
Levné telefony budou výkonnější a déle vydrží. Díky Snapdragonu 450
iPhone slaví 10 let. Na svět přišel bez MMS, Javy, Flashe, GPS i videa
Potvrzeno: Samsung chystá duální foťák a okopíruje přitom princip od Huawei
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít