krátce

30. května 2012, 12:44 - Naděžda Kubalíková
30. května 2012, 12:44

Canon

Společnost Canon jmenovala Rokuse van Iperena na místo prezidenta a CEO pro Evropu, Střední východ a Afriku (EMEA). Přišel ze své dosavadní pozice předsedy představenstva a šéfa firmy Océ, jež byla do společnosti Canon začleněna v březnu 2010. Je absolventem Strojní fakulty na Technické univerzitě v Eindhovenu.

Internet Info

Do pozice specialistky marketingu nastoupila do společnosti Internet Info Kateřina Trňáková (36). Zajišťovat bude zejména marketing pořádaných konferencí, seminářů a pravidelných setkání. Poslední rok působila v OMD Czech v pozici digital projekt managerky. Marketingový tým doplnila Kateřina Mužíková (23) coby specialistka marketingu junior. Předchozí pracovní zkušenosti získala jako PPC konzultantka ve společnosti PPCguru.cz.

Partners

Novou vedoucí komunikace a tiskovou mluvčí finančněporadenské společnosti Partners se stala Viola Baštýřová (32). V této pozici bude mít na starost externí a interní komunikaci společnosti a projekt Den finanční gramotnosti. Posledních sedm let Baštýřová působila v předních českých PR agenturách. Absolvovala Vyšší odbornou školu publicistiky v Praze.

AWD Česká republika

Michal Pyšík, dosavadní generální ředitel společnosti AWD Česká republika, přešel do pozice poradce představenstva AWD Holding pro rozvíjející se trhy a současně se stal členem dozorčí rady AWD Česká republika. Novým generálním ředitelem se stal Martin Valach, který bude mít na starost obchodní vedení společnosti včetně divize Rentia. Pavel Manhalter, výkonný ředitel, který doposud zodpovídal za oblast financí, marketingu, IT a operativní řízení, bude nově řídit také produktovou strategii.

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít