Kooperativa nabízí unikátní komplexní pojištění vozového parku s mnoha benefity

16. října 2006, 00:00 - admin
16. října 2006, 00:00

speciální projekt Kooperativa přichází letos s novinkou, která je v ČR unikátní - se speciálními komplexními programy pojištění vozových parků šitými na míru každé firmy, uvádí v rozhovoru člen představenstva Kooperativy Ing. Martin Diviš, MBA. Na co by měl podle Vás dbát manažer při pojištění firemních vozidel?

speciální projekt Kooperativa přichází letos s novinkou, která je v ČR unikátní - se speciálními komplexními programy pojištění vozových parků šitými na míru každé firmy, uvádí v rozhovoru člen představenstva Kooperativy Ing. Martin Diviš, MBA.

Na co by měl podle Vás dbát manažer při pojištění firemních vozidel?

Myslím, že by si měl prozkoumat nabídky na trhu a všechny jejich aspekty. Jinými slovy - nejen za kolik je možno firemní vozidla pojistit, ale dívat se i na to, jak pojišťovna klienty hodnotí, k čemu všemu přihlíží, jaké dává benefity a podobně. Cena by rozhodně neměla být jediným vodítkem.

Myslíte si tedy, že individuální přístup ke klientovi je dnes ten faktor, který určuje úspěch na trhu?

Je to jeden z klíčových faktorů. Není to ale jediné hledisko - například Kooperativa připravila nové programy pro pojištění firemních vozidel a v nich dbáme na individuální přístup ke každému klientovi, avšak přitom klademe důraz na to, aby veškerá komunikace probíhala hladce a administrativní náročnost byla minimální.

A pojištění na míru není jen frází - v našem novém komplexním systému dokážeme přihlédnout k mnoha relevantním skutečnostem. Vedle dosavadního škodného průběhu flotily je hodnocena i struktura vozidel ve flotile, převažující územní působnost a další faktory, a to se odrazí ve výši pojistného.

Můžete uvést podrobnosti?

Nabízíme tři přehledně definované programy pojištění: Program EASY FLEET je určen pro menší vozové parky nebo klienty, kteří chtějí sjednat individuální podmínky pojištění pro každé vozidlo. Program PROFI FLEET je program pro větší firmy, které chtějí mít detailní přehled o platbách za každý svůj vůz a konečně vlajková loď naší nabídky, program BUSINESS FLEET, nabízí jednoduchý systém zúčtování. Vše vychází z potřeb klienta - naši specialisté ve spolupráci se zákazníkem stanoví rozsah jeho potřeb a klient vyplní speciální tzv. Risk-dotazník, kde zjistíme všechny relevantní údaje.

Který z těchto programů byste Vy váhajícímu manažerovi doporučil?

S vozovým parkem nad 50 vozidel určitě program BUSINESS FLEET. Jsem přesvědčen, že obdobně komplexní a kvalitní nabídku v současné době na trhu nenajdete. BUSINNES FLEET je určen větším firmám, které preferují jednoduchou správu plateb i pojistné smlouvy a chtějí mít na míru vyměřené pojistné na základě ocenění rizika. Tento program navíc přináší jak pro klienta, tak i pro Kooperativu výraznou úsporu nákladů v platebním styku a správě pojištění.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Jak se rychle a snadno zorientovat v německých volbách
Co se v roce 2018 změní se zvýšením zdravotního pojištění pro OBZP?
Je libo hypotéka se slevou?
Konec kvót na cukr - hrozba, nebo příležitost pro naše cukrovary?
Chcete změnit zdravotní pojišťovnu? Máte čas do 30. září, jinak až za půl roku
Auta
Peugeot 208, 2008 a příbuzné Citroëny dostanou do dvou let…
Porsche 911 GT2 RS údajně zajede Nordschleife pod sedm minut
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Kviz: Poznáte tato známá americká auta?
Chystá se další velký sportovní sedan. Lexus už brzy ukáže LS F s výkonem 600 koní
Technologie
AMD má možná kšeft od Tesly. Prý jí pomáhá vyvíjet AI procesory pro samořídící auta
Další ukázka hlavní výhody elektromobilů v praxi. Tesla ovládla největší drag race
Windows 10 Insider Preview build 16296 opravuje drobné chyby. Pozor na jazykové balíčky
Cnews FM: Náhrada za reklamy a podivné počty Microsoftu [podcast]
GPU Vega 11 by mohlo mít 2048 shaderů, AMD s ním prý chystá Radeony RX Vega 32 a 28
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít