Komora připravila jarmark

03. října 2005, 00:00 - admin
03. října 2005, 00:00

Hospodářská komora Projekt s názvem "1. komorový jarmark", který se uskuteční v druhé polovině ledna 2006, je určen podnikatelům - členům HK ČR. Ti budou mít možnost setkat se v jeden den v prostorách sídla úřadu Hospodářské komory v Praze.

Hospodářská komora

Projekt s názvem „1. komorový jarmark“, který se uskuteční v druhé polovině ledna 2006, je určen podnikatelům - členům HK ČR. Ti budou mít možnost setkat se v jeden den v prostorách sídla úřadu Hospodářské komory v Praze.

„Nemělo by jít o setkání, kde se budou diskutovat témata, která sice hýbou světem politiky, ale do života podnikatelů a živnostníků zasahují pouze okrajově. Tentokrát jsme se rozhodli uspořádat akci, která by našim firmám pomohla přímo a prakticky v jejich činnosti,“ vysvětluje koordinátor projektu Petr Pokorný. Firmy ze všech regionů i napříč všemi obory budou mít díky jarmarku možnost představit svoji činnost ostatním, tedy nejen před konkurencí, ale také před potenciálními partnery. „Právě proto si myslím, že by tato nabídka mohla oslovit široké spektrum firem. Přítomní zástupci členských firem se budou moci přesvědčit, jakým způsobem se prezentuje jejich konkurence, stejně jako navázat zajímavé kontakty,“ říká Pokorný.

1. komorový jarmark nabízí zájemcům zdarma prostor v budově Hospodářské komory, za mírný poplatek potom technické zázemí, stoly a stojany na propagační materiály. „Firmám dále nabídneme adjustace ukázek v konferenčním sále, prezentaci projekcí v počítačové učebně, jsme schopni zajistit i prezentaci na velkoplošných obrazovkách,“ vypočítává Petr Pokorný. Jak dodává, k vlastnímu jednání budou mít podnikatelé možnost využít koutky s občerstvením, kde zůstanou nerušeni okolním děním. „Hospodářská komora se chce také touto akcí otevřít a lépe představit svým členům, nabídnout jim své služby, představit lidi, kteří za konkrétními produkty komory stojí,“ vysvětluje Pokorný.

Již samotný výběr firem, které musí splňovat jedinou podmínku, a sice být členem Hospodářské komory, je částečnou zárukou serióznosti subjektu. „Při dnešním dobrovolném členství v Hospodářské komoře, jsou našimi členy ti podnikatelé, kteří si uvědomují potřebu společného prosazování zájmů podnikatelské obce. Tyto subjekty si zaslouží, aby jim podnikatelská samospráva v rámci jejich členství nabídla pomoc při jejich rozvoji. To se již samozřejmě děje, členství v HK ČR je zohledňováno u každé akce, každého produktu HK ČR. Tentokrát jsme ale připravili akci určenou výhradně členům,“ uzavírá tajemník úřadu Hospodářské komory ČR Vladimír Šiška.

1. komorový jarmark se uskuteční 26. ledna 2006 v budově HK ČR Freyova 27, Praha 9-Vysočany. Závaznou přihlášku zájemci naleznou na http://dotaznik.komora.cz/jarmark. Uzávěrka přihlášek je 23. prosince 2005.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Mají Češi na elektromobil? Hyundai hodlá rozšířit dojezd až na 500 kilometrů
Víte, kdo vlastní vaši banku? Ital, Rus, Rakušan, nebo Čech?
Jak napsat správně CV, aby vás pozvali na pohovor
Jak přijímat a posílat balíky do zahraničí aneb kdy se platí DPH a clo?
Která 3 slova zachránila před pěti lety euro?
Auta
BMW Z4 Concept byl neoficiálně odhalen těsně před premiérou…
Hyundai ukázal nástupce vodíkového crossoveru ix35. Příští rok dorazí také do Evropy
Volvo, Peugeot, Fiat a další vynechají autosalon ve Frankfurtu. Jsou to pro ně vyhozené peníze
Měření rychlosti na D1 v úseku Psáře – Soutice bezpečnost nezlepšilo a policie i MDČR to ví
Sháníte dvanáctiválcové kombi? Aston Martin vám ho prodá, praktické ale moc není
Technologie
Další pohroma v cenách grafických karet na obzoru. GDDR5 tento měsíc zdražila o 30 %
Bitcoin přišel o rekord. Kryptoměnou Ethereum už proudí více transakcí
ČTÚ chce regulovat. Zjistil, že si mobilní operátoři málo konkurují
AMD vydalo speciální ovladač pro horníky. Zrychluje těžbu Etherea na Radeonech
Firefox x64 už je pro uživatele Windows výchozí. Je bezpečnější a stabilnější
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít