Komora připravila jarmark

03. října 2005, 00:00 - admin
03. října 2005, 00:00

Hospodářská komora Projekt s názvem "1. komorový jarmark", který se uskuteční v druhé polovině ledna 2006, je určen podnikatelům - členům HK ČR. Ti budou mít možnost setkat se v jeden den v prostorách sídla úřadu Hospodářské komory v Praze.

Hospodářská komora

Projekt s názvem „1. komorový jarmark“, který se uskuteční v druhé polovině ledna 2006, je určen podnikatelům - členům HK ČR. Ti budou mít možnost setkat se v jeden den v prostorách sídla úřadu Hospodářské komory v Praze.

„Nemělo by jít o setkání, kde se budou diskutovat témata, která sice hýbou světem politiky, ale do života podnikatelů a živnostníků zasahují pouze okrajově. Tentokrát jsme se rozhodli uspořádat akci, která by našim firmám pomohla přímo a prakticky v jejich činnosti,“ vysvětluje koordinátor projektu Petr Pokorný. Firmy ze všech regionů i napříč všemi obory budou mít díky jarmarku možnost představit svoji činnost ostatním, tedy nejen před konkurencí, ale také před potenciálními partnery. „Právě proto si myslím, že by tato nabídka mohla oslovit široké spektrum firem. Přítomní zástupci členských firem se budou moci přesvědčit, jakým způsobem se prezentuje jejich konkurence, stejně jako navázat zajímavé kontakty,“ říká Pokorný.

1. komorový jarmark nabízí zájemcům zdarma prostor v budově Hospodářské komory, za mírný poplatek potom technické zázemí, stoly a stojany na propagační materiály. „Firmám dále nabídneme adjustace ukázek v konferenčním sále, prezentaci projekcí v počítačové učebně, jsme schopni zajistit i prezentaci na velkoplošných obrazovkách,“ vypočítává Petr Pokorný. Jak dodává, k vlastnímu jednání budou mít podnikatelé možnost využít koutky s občerstvením, kde zůstanou nerušeni okolním děním. „Hospodářská komora se chce také touto akcí otevřít a lépe představit svým členům, nabídnout jim své služby, představit lidi, kteří za konkrétními produkty komory stojí,“ vysvětluje Pokorný.

Již samotný výběr firem, které musí splňovat jedinou podmínku, a sice být členem Hospodářské komory, je částečnou zárukou serióznosti subjektu. „Při dnešním dobrovolném členství v Hospodářské komoře, jsou našimi členy ti podnikatelé, kteří si uvědomují potřebu společného prosazování zájmů podnikatelské obce. Tyto subjekty si zaslouží, aby jim podnikatelská samospráva v rámci jejich členství nabídla pomoc při jejich rozvoji. To se již samozřejmě děje, členství v HK ČR je zohledňováno u každé akce, každého produktu HK ČR. Tentokrát jsme ale připravili akci určenou výhradně členům,“ uzavírá tajemník úřadu Hospodářské komory ČR Vladimír Šiška.

1. komorový jarmark se uskuteční 26. ledna 2006 v budově HK ČR Freyova 27, Praha 9-Vysočany. Závaznou přihlášku zájemci naleznou na http://dotaznik.komora.cz/jarmark. Uzávěrka přihlášek je 23. prosince 2005.

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít