Klub Sommeliérů odhaluje tajemství vína

24. listopadu 2010, 08:08 - TZ
24. listopadu 2010, 08:08

Přáli jste si někdy mít svého osobního sommeliéra, který by vám vína pravidelně vybíral, hodnotil a postaral se o jejich doručení až k vám domů? Nová unikátní služba Klub Sommeliérů vám osobního sommeliéra může plně zastoupit. Klub Sommeliérů je prvním interaktivním klubem, který svým členům nabízí možnost osvojit si umění sommeliérů a poznat tajemství českých i světových vín z pohodlí domova.

Foto: Klub Sommeliérů

Klub Sommeliérů je netradiční vinný klub, který svým členům zajišťuje pravidelné zásilky výjimečných vín z Moravy a Čech a interaktivní formou odhaluje taje sommeliérských dovedností, které si mohou členové díky pravidelným seminářům, diskusím a předem připraveným lekcím také velmi rychle osvojit. Jednotlivá vína jsou pro členy klubu vybírána předním českým sommeliérem Martinem Pastyříkem, presidentem Asociace sommeliérů ČR, který je zároveň i odborným garantem Klubu Sommeliérů.

Speciální vinné zásilky, které jsou členům zasílány pravidelně každých 6 týdnů, jsou vždy doprovázeny elegantní publikací s profesionálním hodnocením vína klubovým sommeliérem i vinařem, od něhož víno pochází včetně informací o vinařství a vinařské oblasti. Právě blízká spolupráce mezi vinaři a Klubem Sommeliérů je zárukou prvotřídních vín a profesionálních služeb. Součástí členství je i přístup na internetové stránky klubu, které poskytují nejen odborně navržené lekce a kurzy sommeliérství, ale také diskuse s ostatními členy klubu a prostor pro dotazy zkušeným sommeliérům či přímo vinařům.

Do Klubu Sommeliérů je možné vstoupit prakticky ihned na internetové adrese www.klubsommelieru.cz. Po vyplnění vstupního formuláře a uhrazení členského příspěvku 6 990 Kč je členům zaslána první vinná zásilka, stejně tak je umožněn přístup do interaktivního prostředí klubu se všemi jeho službami. Členství je možné zakoupit i na dvou prodejních místech, a to v Praze a v Brně.

V Praze je takovým místem restaurace a vinotéka Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Palác Kinských vede a vlastní pan Martin Pastyřík, klubový sommeliér, který je členům Klubu Sommelérů vždy připraven ochotně poradit a pomoci nahlédnout do umění odborných sommeliérů. V Brně je prodejním místem Klubu Sommeliérů restaurace Borgo Agnese.

Další informace najdete na www.klubsommelieru.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Potřebuje Fed skutečně snižovat svoji bilanci?
Porovnání cen másla v roce 1985 a 2017. Proč stojí máslo 50 Kč?
Adopce vs. pěstounská péče: svěří vám úřady dítě do péče?
Proč je v Česku drahé volání?
OSVČ a výdajový paušál v praktických příkladech
Auta
Reálná spotřeba Bugatti Chiron? Není tak strašná, jak by se…
Rolls-Royce Phantom: Vlastní platforma, přes 130 kg zvukové izolace a komfort létajícího koberce
Kvíz na pátek: Poznáte auta podle fotografie?
Toužíte po luxusní prémiové ojetině? Kalkulace nákladů vás vrátí zpět na zem
Do prodeje jde velmi speciální Honda NSX. Zájemci za ni dají minimálně 12 milionů
Technologie
Ryzen Threadripper byl „delidován“ na videu. Uvnitř se schovává překvapení
WhatsApp stále roste. Denně jej používá miliarda lidí, proteče jím 55 miliard zpráv
USB 3.2 se představuje. Zrychlí na 20 Gb/s i se starými kabely, mohlo by přijít už brzy
Google po sedmi letech vypnul Instant Search. Návrhy výsledků vyhledávání se již nezobrazují
Microsoft zkouší, jak při prohlížení webu přejít z mobilu na počítač [Windows Insider]
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít