Klub Sommeliérů odhaluje tajemství vína

24. listopadu 2010, 08:08 - TZ
24. listopadu 2010, 08:08

Přáli jste si někdy mít svého osobního sommeliéra, který by vám vína pravidelně vybíral, hodnotil a postaral se o jejich doručení až k vám domů? Nová unikátní služba Klub Sommeliérů vám osobního sommeliéra může plně zastoupit. Klub Sommeliérů je prvním interaktivním klubem, který svým členům nabízí možnost osvojit si umění sommeliérů a poznat tajemství českých i světových vín z pohodlí domova.

Foto: Klub Sommeliérů

Klub Sommeliérů je netradiční vinný klub, který svým členům zajišťuje pravidelné zásilky výjimečných vín z Moravy a Čech a interaktivní formou odhaluje taje sommeliérských dovedností, které si mohou členové díky pravidelným seminářům, diskusím a předem připraveným lekcím také velmi rychle osvojit. Jednotlivá vína jsou pro členy klubu vybírána předním českým sommeliérem Martinem Pastyříkem, presidentem Asociace sommeliérů ČR, který je zároveň i odborným garantem Klubu Sommeliérů.

Speciální vinné zásilky, které jsou členům zasílány pravidelně každých 6 týdnů, jsou vždy doprovázeny elegantní publikací s profesionálním hodnocením vína klubovým sommeliérem i vinařem, od něhož víno pochází včetně informací o vinařství a vinařské oblasti. Právě blízká spolupráce mezi vinaři a Klubem Sommeliérů je zárukou prvotřídních vín a profesionálních služeb. Součástí členství je i přístup na internetové stránky klubu, které poskytují nejen odborně navržené lekce a kurzy sommeliérství, ale také diskuse s ostatními členy klubu a prostor pro dotazy zkušeným sommeliérům či přímo vinařům.

Do Klubu Sommeliérů je možné vstoupit prakticky ihned na internetové adrese www.klubsommelieru.cz. Po vyplnění vstupního formuláře a uhrazení členského příspěvku 6 990 Kč je členům zaslána první vinná zásilka, stejně tak je umožněn přístup do interaktivního prostředí klubu se všemi jeho službami. Členství je možné zakoupit i na dvou prodejních místech, a to v Praze a v Brně.

V Praze je takovým místem restaurace a vinotéka Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Palác Kinských vede a vlastní pan Martin Pastyřík, klubový sommeliér, který je členům Klubu Sommelérů vždy připraven ochotně poradit a pomoci nahlédnout do umění odborných sommeliérů. V Brně je prodejním místem Klubu Sommeliérů restaurace Borgo Agnese.

Další informace najdete na www.klubsommelieru.cz

Mohlo by vás zajímat

Další videa z Euro TV
  • Petr Čáp z GO parking: Jsme více než parkoviště

  • Krátké povídání s Dlouhým Vladimírem

  • Jiří Grund: Za předražené ceny mobilních tarifů mohou…

  • Firma s hypotékami za 22 miliard

  • Nejnadějnější český export: STRV vyvíjí z Prahy aplikace…

  • Petr Zahradník v Euro TV: Evropa se změní, brzo a hodně

  • Martin Komárek: Už nebudu klukem z plakátu

  • Jiří Strach: Nejsem kaskadér. Bál bych se vložit peníze…

  • Radomil Doležal z CzechTrade: Nejvíc náš těší, když…

Hry pro příležitostné hráče
Zavřít