Klub Sommeliérů odhaluje tajemství vína

24. listopadu 2010, 08:08 - TZ
24. listopadu 2010, 08:08

Přáli jste si někdy mít svého osobního sommeliéra, který by vám vína pravidelně vybíral, hodnotil a postaral se o jejich doručení až k vám domů? Nová unikátní služba Klub Sommeliérů vám osobního sommeliéra může plně zastoupit. Klub Sommeliérů je prvním interaktivním klubem, který svým členům nabízí možnost osvojit si umění sommeliérů a poznat tajemství českých i světových vín z pohodlí domova.

Foto: Klub Sommeliérů

Klub Sommeliérů je netradiční vinný klub, který svým členům zajišťuje pravidelné zásilky výjimečných vín z Moravy a Čech a interaktivní formou odhaluje taje sommeliérských dovedností, které si mohou členové díky pravidelným seminářům, diskusím a předem připraveným lekcím také velmi rychle osvojit. Jednotlivá vína jsou pro členy klubu vybírána předním českým sommeliérem Martinem Pastyříkem, presidentem Asociace sommeliérů ČR, který je zároveň i odborným garantem Klubu Sommeliérů.

Speciální vinné zásilky, které jsou členům zasílány pravidelně každých 6 týdnů, jsou vždy doprovázeny elegantní publikací s profesionálním hodnocením vína klubovým sommeliérem i vinařem, od něhož víno pochází včetně informací o vinařství a vinařské oblasti. Právě blízká spolupráce mezi vinaři a Klubem Sommeliérů je zárukou prvotřídních vín a profesionálních služeb. Součástí členství je i přístup na internetové stránky klubu, které poskytují nejen odborně navržené lekce a kurzy sommeliérství, ale také diskuse s ostatními členy klubu a prostor pro dotazy zkušeným sommeliérům či přímo vinařům.

Do Klubu Sommeliérů je možné vstoupit prakticky ihned na internetové adrese www.klubsommelieru.cz. Po vyplnění vstupního formuláře a uhrazení členského příspěvku 6 990 Kč je členům zaslána první vinná zásilka, stejně tak je umožněn přístup do interaktivního prostředí klubu se všemi jeho službami. Členství je možné zakoupit i na dvou prodejních místech, a to v Praze a v Brně.

V Praze je takovým místem restaurace a vinotéka Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Palác Kinských vede a vlastní pan Martin Pastyřík, klubový sommeliér, který je členům Klubu Sommelérů vždy připraven ochotně poradit a pomoci nahlédnout do umění odborných sommeliérů. V Brně je prodejním místem Klubu Sommeliérů restaurace Borgo Agnese.

Další informace najdete na www.klubsommelieru.cz

Hodnocení

Zaujala Vás tato zpráva?
Ohodnoťte ji

Loading

Děkujeme za Vaše hodnocení

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Finance
Polil vás v hospodě číšník? Kdo to zaplatí?
Návod, jak zatočit s neplatiči alimentů
Jak se vám zvýší splátka hypotéky při refinancování?
8 mýtů, kterým při placení sociálního pojištění nevěřte
Týkají se vás nedoplatky na daních? Pozor, exekutoři už je začali vymáhat
Auta
Video: To nejlepší z Goodwood Revival 2017
Také Toyota Auris (ne)míří do terénu. Verze Freestyle přidává plasty, ale nic dalšího
Už i Hyundai přechází na uhlíková vlákna, prozrazuje nový patent
Mazda představila svou Škodu Kodiaq. Sedmimístná CX-8 ale do Evropy nemíří
Hyundai i30 N se už vyrábí. Do konce roku vznikne pouze 1450 exemplářů
Technologie
Na nereferenční Radeony RX Vega se může čekat až do půlky října, výrobci nemají čipy
Některé počítače HP se po servisní aktualizaci Windows 10 spouští až 10 minut
Tohle by mohla být revoluce. Pi Charger slibuje první opravdu pohodlné bezdrátové nabíjení
Ovladač od Nvidie způsobuje problémy s Nočním osvětlením [Windows Insider]
Naděje v kauze drahých pamětí. Výrobci DRAM konečně investují do zvýšení kapacit
Hry pro příležitostné hráče
Zavřít